Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Cataclysm - znamy przybliżony termin wydania

15 postów w tym temacie

Dlaczego jak tylko czytam nazwisko "Kottick" to mnie skręca...jak na niego patrzę to kojarzy mi się z tym cwaniaczkiem z Obcego 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kottick to akurat powiedział coś, czego większość osób się spodziewa. Nic nowego. Beta Cataclysm zaczęła się na początku Lipca. Potrwa pewnie jakieś 3 - 4 miesiące, potem wprowadzenie patcha 4.0, i premiera kilka tygodni później. Czyli premiera gdzieś pomiędzy połową Listopada a początkiem Grudnia.

Ale nie podoba mi się, że ten ****(wstawić tutaj, dowolną ilość dowolnych przekleństw) w ogóle pcha się do premier gier Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podajecie jakieś informacje to mogły by być chociaż prawdziwe. Temat i podpis pod nim zupełnie nie zgadzają się z treścią artykułu ale to powszechna praktyka gazet i portali internetowych.
Bobby Kottick nie podał żadnej przybliżonej nawet daty wyjścia dodatku Cataclysm.
Początkowa miał wyjść w październiku, termin został przesunięty. Doświadczenia poprzednich dodatków wskazywałyby na późny listopad.
Fajnie by było gdyby ktoś podał źródło tych rewelacyjnych newsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to ich połączenie to bym sonstop opłacał abonament w WoW.. teraz gram jakieś 1 miesiąc i to zazwyczaj po wyjściu dodatku przechodzę go i koniec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:30, Kafar napisał:

gdyby nie to ich połączenie to bym sonstop opłacał abonament w WoW.. teraz gram jakieś
1 miesiąc i to zazwyczaj po wyjściu dodatku przechodzę go i koniec ;P

Jak się "przechodzi" MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:38, KaPe napisał:

> gdyby nie to ich połączenie to bym sonstop opłacał abonament w WoW.. teraz gram
jakieś
> 1 miesiąc i to zazwyczaj po wyjściu dodatku przechodzę go i koniec ;P
Jak się "przechodzi" MMO?


Normalnie, podążasz fabułą robiąc misje/questy główne. prowadzące i odblokowujące instancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować