Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść szczegółów na temat Operation Flashpoint: Red River

16 postów w tym temacie

"Z broni będzie się strzelało wygodniej - autorzy zapowiadają, że nowy system walki powinien spodobać się fanom Call of Duty"
Nie dziękuję,nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFP do pewnego momentu było moją ulubioną realistyczną(podkreślam)strzelaniną. Od kiedy Codemasters zabrało prawa Bohemii do tworzenia serii - schrzaniło ją. I tutaj wychodzi na jaw kto tak naprawdę się na grach zna. OFP2 może nie było zabugowane, ale... bardzo zręcznościowe. ARMA 2 natomiast ma tego trochę, jednak gra się 3x lepiej od tego shitu mistrzów(?)kodu. A tekst o tym, że chcą "uwygodnić" strzelanie na wzór Call of Duty przeraziło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Dootix. Jak będę chciał sobie pograć w erkejdową niedzielną strzelankę to sobie odpalę samego CoDa. Bardzo duży minus w przypadku takiej produkcji. Widać stare czasy OFP już nigdy nie powrócą. Na chwilę obecną duża czerwona krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z broni będzie się strzelało wygodniej - autorzy zapowiadają, że nowy system walki powinien spodobać się fanom Call of Duty"
I wszystko jasne. Nie, dziękuję, wracam do pierwszego Flashpointa i Army.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, ze tym raze na ekranie zobaczymy wojnę a nie starcia jakiś oddziałów zwiadu jak było w OFP2, kilkunastu żołnierzy i może z 3 pojazdy. Przemnożyć x100 i wówczas możemy o czymś mówić... ups konsole i 512 ramu nie dadzą rady?
Aha... sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@thiefi

Konsola PS3 bez problemu by sobie poradziła z setkami ludzików. Słyszałeś o takiej grze - MAG?

Edit: A, i nawet nie 512 RAMu, tylko 254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robienie gry o takim potencjale jak Operation Flashpoint na wszystkie wiodące "maszyny grające" przez jeden zespół i to tak by był w sterowaniu identyczne to jakaś pomyłka. Mam pada i gram w niego typowe konsolówki tak jak FIFA czy Lego HP ale w symulator wojskowy to już przesada. Nie chce cierpieć tylko dla tego że klawiatura ma dużo większy potencjał do takich gier od pada a twórcy robią uniwersalne sterowanie w większości ustawione pod konsole. Takimi grami powinny zajmować się inne drużyny czego efektem była by gra o tym samym tytule ale w pełni przystosowana do maszyny pod którą daną wersje gry stworzyli. Cóż, ale to się w świecie nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Słyszałeś o takiej grze - MAG?

Niby tak ale bardziej cięższe jest do strawienia dla bebechów konsoli 100 AI niż 100 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy przy tak dużym terenie będzie w końcu dostępny jakiś helikopter i więcej pojazdów w które będzie można wsiąść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> I wszystko jasne.

Tej informacji tutaj nie podano, ale sami deweloperzy ujęli to w sposób szczery do bólu: 90% nabywców poprzedniego Flashpointa narzekało, że jest za trudny i zbyt realistyczny. 10% narzekało że jest za mało realistyczny i zbyt prosty :) Brutalna prawda jest taka, że biorą pod uwagę głosy przeważającej większości i robią grę dla nich, żeby nie popełnić finansowego samobójstwa.

Nie, dziękuję, wracam do pierwszego Flashpointa i Army.

Dwójka już dawno byłaby u mnie gdyby nie te bugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:55, thiefi napisał:

mam nadzieję, ze tym raze na ekranie zobaczymy wojnę a nie starcia jakiś oddziałów zwiadu
jak było w OFP2, kilkunastu żołnierzy i może z 3 pojazdy. Przemnożyć x100 i wówczas możemy
o czymś mówić... ups konsole i 512 ramu nie dadzą rady?
Aha... sorry

Ups 256 graczy online w MAG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z broni będzie się strzelało wygodniej - autorzy zapowiadają, że nowy system walki powinien spodobać się fanom Call of Duty" - ja się pytam, co to ma znaczyć !!?? Podziękuje za takiego Flashpoint''a.. smutne to jest, tak zejść na psy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować