Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: Call of Duty: Black Ops będzie największą premierą w historii firmy

29 postów w tym temacie

[...]Wspomina też, że nie jest to tytuł tylko i wyłącznie dla graczy hardcore''owych
Eeee....to JAKIEKOLWIEK CoD było kiedyś przeznaczone dla graczy hardcore''owych? Przecież CoD to jest najbardziej znana casualowa marka shooterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie tylko dla hardcore''owych graczy"????? To MW2 było w takim razie wyzwaniem tylko dla elit i ludzkich botów mam rozumieć...

Gadają takie bzdury przy każdej premierze, aż się nie chce tego czytać. Jeśli Black Ops się dobrze sprzeda, to nadal Acti będzie pieprzyć, jakie to oni wspaniałe gry robią itp. Jeśli zaś słabo to teraz trochę na tym ucierpią, ale za rok już będą trąbić, że wyciągnęli wnioski z poprzedniej odsłony (BOps) i ich kolejna gra to już będzie rewolucja, cud i klękajcie narody.

Pozostaje liczyć na Respawn i to, że nie będą mydlić oczy tylko robić porządne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak przedmówcy odniosę się do wypowiedzi o "hardkorowości", otóż jeżeli kolejny CoD ma być jeszcze bardziej "niedzielny", to muszą zacząć zastanawiać się nad niszą BF: Heroes i traktować tę grę jako konkurencję... Za dwa lata (czyt 4 CoDy później...) wydadzą Call of Duty: Farmville, którego odpalisz z poziomu fb żeby zbyt hardkorowo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw co z tego wyjdzie. I czy jednak zmienią zdanie co do abonamentu i jednak będzie. Ja osobiście może się skusze na jakiegoś FPS-a ale nie wiem czy to będzie MoH, CoD, Bf. Zobaczę jakie będą komentarze po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale ostatnia część jaka wywoływała u mnie jakiekolwiek emocje to CoD 4. Później seria, z każdą kolejną częścia - przynajmniej dla mnie - jest coraz nudniejsza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przebić MW 2 będzie ciężej. Pamiętam, że była większa podjara przy prezentacjach etapów z singla MW2. Połowa świata obserwował poczynania tamtego tytułu. Najbardziej do serii Call of Duty ciągnie mnie ta filmowość i to dla mnie główny atut tej serii. Ja będę wybierał pomiędzy Black Ops a Medal of Honor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przez cały czas myślałem, że Black Ops zajmuje się Respawn Entertainment, a zapomniałem przecież o tym, że Acti ma prawa do marki.

Won mi z tym casualowym syfem. Mam dość gier które w kółko wałkują to samo, tylko w coraz bardziej strawnej dla casuala wersji. Choć sam muszę przyznać, że czuję się jak połączenie hardcore''a z casualem tj. grać parę razy na tydzień ale na najwyższym poziomie trudności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze się nie nacieszyłem MW2... :( nie będę kupował kolejnego CODa bo po co.... mam jeszcze górę zabawy z multi MW2... no chyba że Black Ops zaoferuje coś w stylu Nazi Zombie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie że większość komentujacych robi to tylko dlatego bo jest taka moda na krytykowanie kolejnych Codów, prawda jest taka że prędzej czy później i tak w nią zagracie, więc po co pisać "oh nie, tylko nie to, casual omg" albo "mam dosc już tego wszystkiego" <- jak masz dość, to opuść ten serwis albo pozostaw to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm, czy przypadkiem już nie było przez prezesa Acti wspominane, że nic specjalnego od nowego CoDa nie oczekują? To ja już nie rozumiem, spodziewają się po tej grze czegoś dużego czy niczego Oo

@up
W kwestii mody masz rację, co do zagrania to niekoniecznie, wiele ludzi przejdzie obok tego obojętnie :) Rynek FPSowy jest tak aktualnie modny i zalany wszelkiego rodzaju tytułami, że serio, na nowego CoDa nawet czasu by nie było, a mnie przez mnogość średniej jakości tytułów nawet się nie chce, poza tym, ze dla mnie ta seria skończyła się na drugiej części, coś w niej zabrakło od czasów CoD1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, za 3 miesiące premiera a tu ani widu ani słychu o multi. pewnie jakiś crap wyszedł i nawet głupiego 1 minutowego trailera nie mogą zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować