Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sekretny MMO Blizzarda to nowa marka

16 postów w tym temacie

Mwahahaha, tyle tylko, że Blizzard parę lat temu sam powiedział: "To zupełnie nowa marka"
Nie no sorry, ale bardziej mnie to śmieszy niż powtarzające się newsy na gram.pl co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Kotick ma się za szefa wszystkich szefów że wypowiada się na temat gier blizzarda. Wiem że blizzard i Acti się połączyli w jakiś sposób, ale nie rozumiem jak inne studio może wypowiadać się na temat projektów tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrrr... Zastanawiam się dlaczego jak widzę nazwisko bobka to od razu włosy na karku mi się jeżą a kły wysuwają...
A swoją drogą to powtarza on zupełnie to samo co wcześniej mówił sam Blizz więc to żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz Ko(ck)tick powinien raczej zamknąc jadaczkę i się nie wypowiadać na temat gier których nawet Activision nie będzie wydawcą.
Gość zdecydowanie ma o sobie zbyt duże mniemanie, swoją drogą ciekawe czy wie jak bardzo jest "lubiany" przez graczy i prasę grową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że akcjonariusze Acti w końcu pójdą po rozum do głowy i zmienią prezesa, bo w tej branży sukces robi się na reputacji (patrz Blizzard, Valve, Konami), a nie na robieniu graczy w balona. Fakt, w krótkim okresie przynosi to wymierne korzyści, ale nawet EA (nie tak dawno synonim żałośnie słabych gier i odgrzewanych na milion sposobów kotletów) to zrozumiało i zaczęło stawiać na jakość. Jeżeli Activision tego szybko nie zrozumie, to będzie powtórka z ich (plus-minus) własnej historii kiedy to Activision zostało założone właśnie przez uciekinierów z Atari (ówczesnego hegemona), które zdecydowało się produkować żenujące i tanie gry, wierząc że ciemna masa to kupi - nie kupiła, a historię ET chyba każdy zna. Oczywiście Activision stawiając wtedy na jakość dorobiło się obecnej pozycji, jednak chyba "klątwa Uranosa" ich dotknęła i schodzą na psy.

To jak z MS - obalili niegdyś IBM po to tylko żeby stać się tacy sami jak oni, co wykorzystało później choćby Google.

Co do samego MMO to Blizz od dawna mówił, że to nowe IP, więc co w tym zaskakującego? Tak czy siak jak na każdą ich grę także tę warto śledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 17:15, Blasting_Power napisał:

Mam nadzieję, że akcjonariusze Acti w końcu pójdą po rozum do głowy i zmienią prezesa,
bo w tej branży sukces robi się na reputacji (patrz Blizzard, Valve, Konami), a nie na
robieniu graczy w balona.
Fakt, w krótkim okresie przynosi to wymierne korzyści.


Czysta ciekawość, nie mówię, że kłamiesz itp.Też jesteś graczem? No, więc jak Cie zrobili w balona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 21:37, AjKnowJu napisał:

> Mam nadzieję, że akcjonariusze Acti w końcu pójdą po rozum do głowy i zmienią prezesa,

> bo w tej branży sukces robi się na reputacji (patrz Blizzard, Valve, Konami),
a nie na
> robieniu graczy w balona.
Fakt, w krótkim okresie przynosi to wymierne korzyści.

Czysta ciekawość, nie mówię, że kłamiesz itp.Też jesteś graczem? No, więc jak Cie zrobili
w balona?


Chodzi o jakość gier - albo stawiasz na jakość, albo na ilość. Zgadnij na co stawia teraz Acti? Dla mnie odcinanie kuponów od marki i odgrzewanie kotletów polewanych ogromnymi ilościami marketingowego sosu, niegdyś główna strategia EA, to właśnie robienie w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować