Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 - próbki dźwiękowe z polskiej wersji językowej

53 postów w tym temacie

Dla mnie dobra lokalizacja. Z resztą nigdy nie można było psioczyć na polonizację Gothica, więc nie dziwi mnie wysoki poziom. Szkoda, że aktorzy do innych produkcji są gorzej dobrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos głównego bohatera pasuje bardziej do jakiejś humorystycznej strategii albo w ogóle humorystycznej gry, a nie do Gothica :/ Na szczęście Bezi i Xardas trzymają poziom. Druga wypowiedź Beziego, ta o uwolnieniu Myrtany, bardzo fajna. Mam nadzieję na jego powrót jako protagonisty kolejnego Gothica.

EDIT: "Jajami topielców zająłem się już dawno temu." Propagowanie zoofilii? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! A nie mówiłem? Tak przypuszczałem, że w nowego Bezia wcieli się Jacuś Kopczyński. Z czego jestem bardzo zadowolony, ponieważ jego głos najlepiej pasuje do tej postaci. Pomimo sporego wieku (39 lat) nadal ma taki młodzieńczy głosik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie czekam tylko na pierwsze recenzje tej gry.
Recenzje dotyczące wydajności.Jeśli gra technicznie będzie działać normalnie ( nie to co G3 ) to raczej na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! Głos głównego bohatera jest trochę dziwny, tak jak by czytał dziecku książkę na dobranoc. Zbyt opanowany jak na bohatera z wieloma problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare głosy u tych samych bohaterów podtrzymają klimat gry.I chwała należy się dla CD PROJEKT!
No tak,tylko co ja mam teraz kupić? TW2 czy G4?Różnica w wydaniu to zaledwie kilka dni no i mam dylemat!P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż gothic 4 interesuje mnie TW II i w związku z tym pytanie do cdp czy udostępnicie próbki dźwiękowe również z tego tytułu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 18:37, Dym111 napisał:

Bardziej niż gothic 4 interesuje mnie TW II i w związku z tym pytanie do cdp czy udostępnicie
próbki dźwiękowe również z tego tytułu?


No racja.I jakiś soundtrack z TW2 i z G4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać i słychać to dubbing będzie na o wiele wyższym poziomie niż rozgrywka i grafika. Jedno mnie cieszy - powrócą humorystyczne komentarze na poziomie poprzednich części.

Z fabuły też można wyciągnąć fragment, który zachęca do zakupu tej gry.
Z wszystkich zapowiedzi wynikało, że Rhobar III będzie tak samo zadufany w sobie jak bezimienny w ZB. Krótki fragment wyraźnie wskazuje, że nie postradał zmysłów i na swój sposób dalej walczy o to o co walczył od czasu opuszczenia górniczej doliny.
Kolejna rzecz to Xardas - czy on przypadkiem nie zginął w Nieznanych Krainach?
Jego pierwszy fragment brzmi jak INTRO opowiadające wydarzenia tak jak to było w 1 i 2 części.
Drugi fragment to pewnie rozmowa Xardasa z naszym nowym bezimiennym zaraz po zabiciu Rhobara III.
Jeśli chodzi o głos naszego bohatera to dopiero w pełnym dialogu dowiemy się jak bardzo Kopczyński wczuł się w swoją postać. Najciekawsze na pewno będą jego rozmowy z Xardasem, który na temat Rhobara III wie więcej niż on sam o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie ta polska wersja z gothiciem jeszcze ujdzie. Ale dawno nie było czegoś takiego jak Baldurs Gate pl. Tam czuć było zaangażowanie i uczucia. Wersje Dragon age czy Starcraft 2 takie se z tymi polskimi głosami. Powinni się bardziej wczuwać jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 3''ce troche już zwalili głosy... Np. głos Miltena, Lestera, Vatrasa, Saturasa.... To już nie to samo po tylu częściach, źle się gra po prostu jak są nowi aktorzy.
Co do głosów to bardzo podoba mi się zawsze głos r3 i xardasa.
Wydaje mi się za to, że głos "alistaira" nie za bardzo pasuje do głównej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawione próbki przypadły mi do gustu. Jestem jak najbardziej na tak w przypadku pełnych lokalizacji. Rodzima wersja Gothic 4 na taką właśnie się wg mnie kreuje. Zobaczymy jak wypadnie sama gra, bo 3 była tylko dobra, natomiast dodatek woła o pomstę do nieba (przez bugi nie mogłem go ukończyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD projekt mogło by się postarać o więcej osób podkładających głosy. Jestem pewien że wielu graczy chętnie za darmo podłożyło by swój głos do swoich ulubionych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować