Zaloguj się, aby obserwować  
gumisfajnymis

Koszulki z gier

105 postów w tym temacie

Co sędzice na temat koszulek , czy nie jest siara nosic takie koszulki na miescie , jaka Wasza jest opinia na temat . Bo moim zdaniem moze okazac sie ze te koszulki moga stac się bardzo popularne , modne. Czy ktos z Was miał zdarzenie ze ktos się z tego smieje jak w niej idziesz ?

Chodzi mi o te które były i teraz te nowe , jaka jest Wasza opinia
Z jakiego materiału sa wykonane , czy to nie tandeta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obciach. Nie mam nic przeciwko jakimś koszulkom powiązanych tematycznie z grami jak np. te ostatnie projekty Wilq-a bodajże. Ale jak mi ktoś rąbnie logo Call of Duty na cały tors to wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie, jedną z FC2, druga z Painkillera.
I co? Chodzę i nic. Dobre wykonanie, ogólnie w porządku.
Nikt się nie śmieje, gdyż nie ma z czego, skoro logo i ogólnie koszulka ładnie wykonana.
A jakby się śmiał, to znaczy, że go zęby swędzą... ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reklamą gry , poszedł bys na miasto w takiej ? Nie bał bys się ze wytkna Ciebie palcami , bedą się smiac ?
Koszulka Aion-a i StarCraft ( nowe wzory) te sa dosc fajne , moim zdaniem wiekszosc społeczenstwa nie wie co to za koszulka a na pewno kobiety ( bez obrazy ) watpie .

Chodzi mi o poinie tych co nosili , mieli na sobie , jak koszulka wytrzymuje ? Do ilu pran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 11:28, gumisfajnymis napisał:

Chodzi mi o poinie tych co nosili , mieli na sobie , jak koszulka wytrzymuje ? Do ilu
pran


Wytrzymują i to sporo. Oczywiście zależy gdzie kupujesz itd. Jeśli to są oryginałki to wytrzymują tak jak porządne marki, to nie są jakieś tandety z lumpeksu, z drugiej reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na Wasze opinie , jestem ciekaw jak reaguje społeczenstwo w Polsce , czyli wychodzisz w koszulce która jakoś prezentuje gre i czy nie zwrócą uwagi na Ciebie czy jakos zareagują .
Na pewno kilka osób wyszło na ulice w owej , takze zalezy w jakim wieku było 16-17 lub ponad 20 .
Czekam na Wasze opinie które są dla mnie istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 13:02, gumisfajnymis napisał:

Czekam na Wasze opinie które są dla mnie istotne


Przeprowadzasz badania na forum, bo w istocie boisz sie, ze wysmieja ciebie w realu? Badz soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 13:02, gumisfajnymis napisał:

Nadal czekam na Wasze opinie , jestem ciekaw jak reaguje społeczenstwo w Polsce , czyli
wychodzisz w koszulce która jakoś prezentuje gre i czy nie zwrócą uwagi na Ciebie czy
jakos zareagują .
Na pewno kilka osób wyszło na ulice w owej , takze zalezy w jakim wieku było 16-17 lub
ponad 20 .
Czekam na Wasze opinie które są dla mnie istotne


Ech... Tak jak piszą poprzednicy bądź sobą o innych się nie martw. Jak ja nosze koszulki Aion''a, lub ze Stalkera to nic się nie dzieje, to jest koszulka jak każda inna, koszulki mają różne wzory i jeśli ci się ten wzór podoba to noś ją. Jak dla mnie używanie takich rzeczy pokazuje częśc prawdy o danej osobie. Jak zacznę chodzić na studia ( jeszcze 2 miesiące ) to na pewno w takich ubraniach będę łaził, bo czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:00, gumisfajnymis napisał:

Wiesz ale koszulka z gier to inna rzecz jak załozyc koszulke nike. Bede soba i załoze


A możesz mi wytłumaczyć jaka to różnica? Bo ja żadnej nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka to koszulka,ja sam mam z Call of Juarez II bardzo fajna,biała na froncie czarny art z Rayem i Thomansem a z tyłu duży napis z tytułem gry,nawet dość często ją nosze i nikt nijak nie reagował,ewentualnie kumple się mnie pytali skąd mam (konkurs z gram.pl).IMO tego typu koszule po prostu pokazują iż jesteśmy graczami or something a tak to się niczym od innych nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:27, Xsaw napisał:

Koszulka to koszulka,ja sam mam z Call of Juarez II bardzo fajna,biała na froncie czarny
art z Rayem i Thomansem a z tyłu duży napis z tytułem gry,nawet dość często ją nosze
i nikt nijak nie reagował,ewentualnie kumple się mnie pytali skąd mam (konkurs z gram.pl).IMO
tego typu koszule po prostu pokazują iż jesteśmy graczami or something a tak to się niczym
od innych nie różnią.

Sam mam taką samą, potwierdzam bardzo fajna koszulka. IMO nosząc jakąś koszulkę pokazujesz że coś cię interesuje. Po co się wstydzić że się gra albo że się słucha jakiejś muzyki itp? Bez sensu. Gram w gry, noszę koszulki z gier i nie obchodzi mnie co kto o tym sądzi :P. Aczkolwiek z jakimś wytykaniem palcami się nie spotkałem więc chyba jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "realu" go nie wyśmieją, bo tam ciuchy są najniższej jakości. Osobiście nie pokazałbym się w koszulce z logiem jakiejś gry. Co z tego, że gram? To nie znaczy, że muszę nosić coś, co mi się nie podoba, a jeszcze żadna nie przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się spalił ze wstydu na mieście z logiem np. Simsów 3 czy Call of Duty, natomiast z koszulką zespołu muzycznego (w moim przypadku Iron Maiden:>) jest inaczej:P Tutaj chodzę żeby się pochwalić jak i wyrazić miłość do danego zespołu, jednak nawet jeśli kocham grę CoD2 to nigdy nie kupię koszulki bo to po prostu obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba lubię obciach bo chętnie bym ponosił koszulkę SC2 albo jakiejś innej gry (ale taką najbardziej obciachową z logiem, a nie takie jak są teraz w gramowym kramiku).
Mam jedną Planescape, ale trochę mała więc rzadko noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 00:06, Bithda napisał:

Ja bym się spalił ze wstydu na mieście z logiem np. czy Call of Duty


Niby czemu? o_O Myślisz, że będą uważać Cię za no-life''a czy co? Połowa ludzi nie będzie wiedziała, co to Call of Duty, a druga połowa będzie co najwyżej zazdrościła koszulki z takiej gry. Co innego t-shirt z logiem Simsów... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować