Zaloguj się, aby obserwować  
gumisfajnymis

Koszulki z gier

105 postów w tym temacie

Przez pół roku czekałem aż dodrukują kolejne sztuki. Pewnego dnia wracam ze szkoły, patrzę, przecieram oczy... ostatnia sztuka! Na dodatek eMka, mój rozmiar. Od wczoraj mam koszulkę, nadruk jest świetnej jakości ("wpisany" w koszulkę", nie odkleja się), a sam design nie mógł być lepszy.
Jeżeli chcecie kupić to radzę się spieszyć - chętnych jest wielu, a dosłownie kilka minut temu dodrukowano 80 sztuk :)

www.threadless.com/product/2537/Captain_Obvious

P.S.
Koszulki są wysyłane do Polski, a czas oczekiwania, w moim wypadku, wynosił około dwóch tygodni.
P.S.2
Załączam moje zdjęcie. Jak widać - koszulka na żywo wygląda tak, jak na zdjęciu ze sklepu.

20120418170146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 10:32, Smileyer napisał:

Mam do was pytanie. Gdzie najlepiej kupować koszulki z gier?
Polski sklep level77 ma różne opinie co do jakości sprzedawanych towarów. Natomiast J!NX
oferuje dokładnie to samo ale podejrzewam, że wysyłka może sporo kosztować.

Ogólnie rzecz ujmując chciałbym kupić koszulkę z motywem z Deus Ex Human Revolution.


Level77 z tego co wiem (a sam się zastanawiam nad wyborem koszulki) ma większość koszulek włąśnie z Jinxa tak więc nie różnią się jakością bo to ten sam produkt tylko już sprowadzony.
No chyba, że ktoś na lotniskach paczki z koszulkami okłada kijem golfowym ale to mało prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przy zakupie koszulki z Diablo wpadłem przez przypadek na koszulki The Mountain, wyglądają fajnie ale jestem ciekawy czy ktoś ma taką i jak one wyglądają w rzeczywistości (nadruki z tego co widzę pokrywają całą koszulkę w niektórych przypadkach): http://level77.eu/url/3v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować