Zaloguj się, aby obserwować  
gumisfajnymis

Koszulki z gier

105 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2010 o 19:20, Adjatha napisał:

> Komuś może nie ale idąc przez miasto z Mario na przodzie.... troche powagi,chyba
że to
> podstawówka to sie zgadzam.

Powagi? Och, najlepiej ubierajmy się panowie tylko i wyłącznie w garnitury, wszystko
i wszędzie musi być poważne. :))
Mario? Jakbym zobaczył to może bym się uśmiechnął - przecież wąsaty gość jest już elementem
popkultury ;) Z chęcią sam bym taką założył, ale zanim takie coś się stanie możliwe w
Polsce (zakup) to widzę, że poczekam z 60 lat.
Wg mnie Mario świetnie nadaje się na koszulkę :P I to już tak odskakując na chwilę od
innych growych koszulek ;>



Tym od koszulek z Mario nie pasuje garnitur...było by to bardziej komiczne niż Pokemony :)

Jak ja bym zobaczył też bym sie uśmiechnął bardzo uśmiechnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 23:41, Marked_One napisał:

Tym od koszulek z Mario nie pasuje garnitur...było by to bardziej komiczne niż Pokemony
:)

O rly? No to w takim razie nie widzę sensu dalszej rozmowy jeśli oceniasz czyjąś inteligencję po tym, że nosi koszulkę z Mario. Pogratulować.

Dnia 19.08.2010 o 23:41, Marked_One napisał:

Jak ja bym zobaczył też bym sie uśmiechnął bardzo uśmiechnął :D

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy nosi to co lubi, koszulki z gier to żaden wstyd (niby czemu miałby być?) i ludzie nie reagują nijak, ew. ktoś powie, że fajna. Sam mam kilka, często są dołączane do EK gier, mam takie:

-Neverwinter Nights 2
-Wiedźmin
-Mass Effect
-HoMM V
-Stalker: Clear Sky (z napisem po rosyjsku na plecach "wyprodukowane w Czarnobylu", super!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie polansowałem jakie mam koszulki z gier. No to tak mam z:
- Mass Effect
- Neverwinter Nights 2
- Call of Juarez BiB
- Gears of War
- Frontlines Fuel of War
No i moją ulubioną z Worms World Party, granatowa, z małym logiem na piersi i wielkim złowieszczym robakiem nad wielkim złowieszczym logo na plerach.

Chyba nic więcej nie mam, albo po prostu nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 12:46, Furr napisał:

Czyli koszulki z Mario są złe, ale wieśniackie Golfy z aluminiowymi talerzami zamiast
kołpaków już są super? ;P


Każde auto nawet Bentley może wygladać wieśniacko....natomiast co do Golfów na BBS RS lub Schmidt-ach...najładniejszy tuning pod słońcem...
Kołpaki czyli dekle turlają dekle czyli wiesniaki...markeciane sa hitem sezonu i koszulki na fotele :D

Ty chodź sobie w koszulce z Mario...ja sie przeturlam na 9j 18" przez miasto :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koszuleczkę z Drakensang z małym logiem z przodu i takim niewielkim smokiem z tyłu. I jest bardzo fajna, lubię w niej chodzić. Chciałbym mieć więcej takich koszulek z gier (będę miał jedną z GamesComu od Gamezilli bo wygrałem u nich rok temu z poprzedniego GC i mi nie przysłali to obiecali że teraz wyślą) oczywiście takich w miarę dobrze wyglądających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostro wzięło na Alliance Set z WoW, która ostatnio pojawiła się na level77.eu. Teraz taka promo, że w pakiecie taniej. I owszem chętnie dostałbym do tego breloczek ale najlepiej jako gratis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna bluza, aż się napaliłem :D
Tak jak mówiłem - nie jestem wielkim fanem typowych koszulek z gier, gdzie autor poszedł na łatwiznę i walnął wielkiego arta z gry na klacie. Wolę coś w tym stylu. Coś co z pozoru wygląda na zwykły ciuch, ale bardziej obeznani w temacie dostrzegą w nim ukryte dno.

20101018113636

20101018113734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajna, bo udaje że jest to zwykła bluza a hm... jest wypas.Kurczę tylko ściągać to z zagramanicy. Może niedługo pojawi się na allegro albo w tym level77. Teraz pewnie przed świętami to może pojawi się więcej takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować