Zaloguj się, aby obserwować  
gumisfajnymis

Koszulki z gier

105 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2011 o 21:38, gumisfajnymis napisał:

Ja brałbym którąś z tych. Ta z Dragon Age jest bardzo fajna i mroczna, natomiast druga taka bardziej... uniwersalna? Spokojnie możesz w niej wyjść na ulicę nie obawiając się grup moherowych babć. Dla nich będzie to zwykła koszulka, a prawdziwi gracze na pewno ją wyłapią w tłumie i docenią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś kupował w sklepie jinx.com za pośrednictwem Level77? Jak to wygląda, jak z czasem, kosztem, są jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:11, crash807 napisał:

Kupiona w C&A za 39,20zł. :>

Nie lubię tego koloru, ale wzór fajny. Nie jestem jednak aż tak wielkim fanem Mario aby dać za koszulkę z jego facjatą niemalże 40zł. Co nie zmienia faktu, że fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić koszulki z np. Shoguna, czy innych total warów? Ogólnie koszulki z gier innych niż AC, DA WoW i CoD [ :) ] można gdzieś w necie kupić, poza allegro? Na Level 77 widziałem tylko te z w/w gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:20, tylor2 napisał:

Gdzie można kupić koszulki z np. Shoguna, czy innych total warów? Ogólnie koszulki z
gier innych niż AC, DA WoW i CoD

eBay. Jeżeli na polskim nic nie znajdziesz to pokażą ci się wyniki wyszukiwania dla zagranicznych "oddziałów". Sprzedawcy zazwyczaj wysyłają towar za granicę swojego państwa, a i ceny mają przystępne. Koszulka z Fallouta z kilku postów wyżej normalnie kosztuje około $20, a mi udało się ją dostać za niecałego dolca :) Ogólnie polecam czasem sprawdzać ten mało popularny u nas portal, bo można znaleźć istne perełki. jest też Amazon, ale nigdy tam nic nie kupowałem więc nie za bardzo mogę się na ten temat wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:20, tylor2 napisał:

Gdzie można kupić koszulki z np. Shoguna, czy innych total warów? Ogólnie koszulki z
gier innych niż AC, DA WoW i CoD [ :) ] można gdzieś w necie kupić, poza allegro? Na
Level 77 widziałem tylko te z w/w gier.

Zawsze można kupić koszulkę z własnym wzorem np. na Allegro. Zamiast kupować za bodajże 40 dolców (+transport) w sklepie Valve, ja wybrałem ten sam wzór i do dziś dobrze się trzyma (koszt w sumie od 20 do 50 złotych). Jedyna różnica - brak oficjalnej metki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:49, Sandro napisał:

> Kupiona w C&A za 39,20zł. :>
Nie lubię tego koloru, ale wzór fajny. Nie jestem jednak aż tak wielkim fanem Mario aby
dać za koszulkę z jego facjatą niemalże 40zł. Co nie zmienia faktu, że fajna :)


Trochę żałuję, że nie kupiłem granatowej bo w sumie w takim kolorze już jedną koszulkę mam a granatowej jeszcze nie :D Ja też nie jestem jakimś mega fanem ale bardzo lubię maria i myślę, że 40zł to chyba nie jest wygórowana cena za oficjalną koszulkę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Gdzie najlepiej kupować koszulki z gier?
Polski sklep level77 ma różne opinie co do jakości sprzedawanych towarów. Natomiast J!NX oferuje dokładnie to samo ale podejrzewam, że wysyłka może sporo kosztować.

Ogólnie rzecz ujmując chciałbym kupić koszulkę z motywem z Deus Ex Human Revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskich sklepów możesz na przykład kupować w Ultimie czy na Muve.pl. Specjalnie dla Ciebie znalazłem motywy z Panem Jensenem :)
http://www.ultima.pl/search.php?search=deus+ex&submit.x=0&submit.y=0&platform=dummy&agelimit=dummy&genre=dummy&pricemin=&pricemax=

Co sądzicie o tych koszulkach? Obie mi się potwornie podobają. Pierwszą już zamówiłem, a Portal będzie musiał poczekać do gwiazdki :)
http://muve.pl/pc/koszulki-z-gier/koszulka-steam-punk-control-premium-m/1301#screeny-z-gry
http://www.ebay.com/itm/Portal-true-love-Aperture-video-game-tee-t-shirt-NEW-/220833447285?pt=US_Mens_Tshirts&var=&hash=item79152ded92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:22, Sandro napisał:

> http://muve.pl/pc/koszulki-z-gier/koszulka-steam-punk-control-premium-m/1301#screeny-z-gry
Ta jest świetna! Nie orientujesz się może czy muve.pl wysyła za granicę?

Wygooglaj nazwę koszulki, to znajdą się zagraniczne sklepy sprzedające to. Po dopisku "premium" wydaje mi się, że to z Jinxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ich oficjalnej stronie nie znalazłem żadnych informacji. Natomiast tu( http://www.ceneo.pl/6628-0i) można znaleźć "Dostawa za granicę Polski - NIE".
Gdyby Ci bardzo zależało, jestem w stanie kupić drugą sztukę i wysłać z Polski(miałbyś dużo do zapłacenia). W razie czego szczegóły kontaktu na Gramsajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:34, wojcio102 napisał:

Gdyby Ci bardzo zależało, jestem w stanie kupić drugą sztukę i wysłać z Polski(miałbyś
dużo do zapłacenia).

Złoty ostatnio nisko stoi względem funta więc aż tak po kieszeniach nie dostanę ;) Koszulka to ok. 10 funtów, przesyłka Pocztą Polską to mniej więcej 5 funtów (chociaż PP to opcja dla lubiących ryzyko...). Z drugiej strony, jutro chciałbym zamówić sobie inną koszulkę z Ameryki, a zakupy świąteczne cały czas mam przed sobą więc sam nie wiem jak będę stał z kasą. W razie czego dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:26, Dared00 napisał:

Wygooglaj nazwę koszulki, to znajdą się zagraniczne sklepy sprzedające to. Po dopisku
"premium" wydaje mi się, że to z Jinxa.

Znalazłem kilka innych sklepów, ale wszystkie wysyłają z USA. Ja szukam czegoś z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować