Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Martwi mnie fakt, iż Kai Rosenkranz nie jest już odpowiedzialny za warstwę muzyczną tej produkcji - szkoda, kawałki z Gothic czy Risen są absolutnie fantastyczne, a nie wiem, czy nowy kompozytor tak ważnego dla tworzenia klimatu aspektu jak soundtrack nie skopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 11:51, lukaszqwerty napisał:

Dostępne będą bronie palne- :/



Ludzie co wy tak marudzicie.
Przecież to nie Gothic, Risen pnie się historią nieco bardziej w przód.
I bardzo ale bardzo mnie cieszy to, że bronie palne pojawią się w drugiej części , wyobrażacie sobie piratów bez nich :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy to jeszcze będzie " Risen " ...
ponoć pokierujemy losem tego samego bohatera co w jedynce,ale w jedynce nie było broni palnych i świata przeniesionego żywcem z czasów piratów ...
do tego jak czytam,brak kompozytora odpowiedzialnego za świetny soundtrack do części pierwszej ...
szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 15:18, Abi_Dalzim napisał:

Ja jestem ciekawy w jaki sposób bohater "zapomni" swoje umiejętności, bo przecież podobno
będziemy znów zaczynać od zera.


Headshot skoro mamy strzelby, zbyt duża ilość % we krwi, kłótnia z matką. ;) Możliwości jest wiele, niech tylko nie spieprzą gry to można będzie lecieć do sklepu i kupować, dobrych RPG nigdy za wiele. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 15:18, Abi_Dalzim napisał:

Ja jestem ciekawy w jaki sposób bohater "zapomni" swoje umiejętności, bo przecież podobno
będziemy znów zaczynać od zera.


Mi sie raczej wydaje, że będzie to jednak coś bardziej w stylu jak w dwójce Gothic'a. Przecież jedynka kończy się w światyni jeśli dobrze pamiętam, więc mogą coś wymyślić. I jeszcze powinni zaznaczyć że np. akcja dzieje się kilkanaście lat po jedynce, bo jeśli mają być bronie palne i ogólnie większa cywilizacja to tak by było chyba najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 19:42, Ecko09 napisał:

Skany z jakiegoś rosyjskiego czasopisma z zapowiedzią gry wyciekły do sieci.

Iście piracko :P, ale nadal tak jakoś za kolorowo. Ciekawy jestem czy w przypadku przemieszczania się statkiem po morzu będą się rozgrywały jakieś bitwy morskie czy coś w tym stylu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 15:04, lis_23 napisał:

Nie wiem,czy to jeszcze będzie " Risen " ...
ponoć pokierujemy losem tego samego bohatera co w jedynce,ale w jedynce nie było broni
palnych i świata przeniesionego żywcem z czasów piratów ...

dżungla, porty, szeroko pojęty wątek patty - nie, zdecydowanie nie było wątków pirackich w risenie. Broń palna to akurat najmniejszy problem, już w G2 były armaty, znając życie rusznice będą działały jak potężniejsza wersja kuszy.
gorzej z KaiRo, nowym systemem pancerzy a''la morrowind i nową twarzą bohatera (stara rewelacyjna nie była, ale drastyczne zmiany wyglądu też nie są ok), ale zobaczymy jak to w całości wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 21:17, dark_master napisał:

dżungla, porty, szeroko pojęty wątek patty - nie, zdecydowanie nie było wątków pirackich
w risenie. Broń palna to akurat najmniejszy problem, już w G2 były armaty, znając życie
rusznice będą działały jak potężniejsza wersja kuszy.
gorzej z KaiRo, nowym systemem pancerzy a''la morrowind i nową twarzą bohatera (stara
rewelacyjna nie była, ale drastyczne zmiany wyglądu też nie są ok), ale zobaczymy jak
to w całości wyjdzie.

Ja to zamiast tych całych piratów wolałbym kontynuacje ala Gothic -> Gothic II ( za bardzo upodabniam Risena do Gothica ;p ) tzn. nowy świat, powiązania z pierwszą częścią, większy świat, nowe wątki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 01:08, filip1-1 napisał:

> >


Może tak będzie? Może jedną z tych wysp będzie Faranga? Byłoby fajnie wrócić do znanych okolic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i byłoby to jakieś urozmaicenie, ale chyba nie każdemu chciałoby się patrolować nocą Khorinis. A co, jeżeli noc byłaby spokojna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 09:08, castlerock napisał:

ten koleś z opaską na oku wygląda jak Tom Cruise w ostatnim samuraju ;)


To jest nasz bezimienny ;] zmienił się nieco chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 02:27, Gumisiek2 napisał:

Może i byłoby to jakieś urozmaicenie, ale chyba nie każdemu chciałoby się patrolować
nocą Khorinis. A co, jeżeli noc byłaby spokojna? :P

to nie wiem, wiem że mi kiedyś odwaliło i sobie chodziłem bodajże przez 3h non stop wieczorkiem po khorinis ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 22:14, Szczep_NML napisał:

Zapowiada się ciekawie, tylko z tą bronią palną wyskoczyli...


Bardzo szybko czytasz^^
Ja przejdę sobie jeszcze jedynkę, żeby sobie poprzypominać szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w jedynce zaciąłem... Raz straciłem cały zapis z przed końca gry, potem cienko się mi układało, za trzecim razem już sobie odpuściłem. Choć jeszcze jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować