Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 18:00, vegost napisał:

O rany, prawie 5 miesięcy :(( Trzeba chyba dokarmić te piranie :P


Dla mnie to dobrze, trzeba zebrać kasę na " Diablo III " i na " Mass Effect 3 " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzydka okładka. Logo bardzo fajne, ale reszta to imo tragedia. Chociaż... trochę mi się kojarzy z okładką pierwszego Gothica, a to już jest dobre skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 18:12, lis_23 napisał:

Dla mnie to dobrze, trzeba zebrać kasę na " Diablo III " i na " Mass Effect 3 " ;)


Bynajmniej, na Diablo 3 już mam 200 zł, a na ME3 nie wydam ani złotówki dopóki nie zobaczę porządnej lokalizacji tak jak było w ME2. Albo dubbing polski albo do widzenia grą BioWare na zawsze. Kontynuuje dalej swój protest przeciw gównianemu wsparciu ze strony EA Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2011 o 19:12, vegost napisał:


Bynajmniej, na Diablo 3 już mam 200 zł, a na ME3 nie wydam ani złotówki dopóki nie zobaczę
porządnej lokalizacji tak jak było w ME2. Albo dubbing polski albo do widzenia grą BioWare
na zawsze. Kontynuuje dalej swój protest przeciw gównianemu wsparciu ze strony EA Polska.


Ja na DIII będę dopiero odkładał od stycznia / gra ma szansę ukazać się w lutym / a na NEIII od lutego / też jestem zwolennikiem dubbingu, ale nie pozbawię się finału z jego braku /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 19:34, lis_23 napisał:

Ja na DIII będę dopiero odkładał od stycznia / gra ma szansę ukazać się w lutym / a na
NEIII od lutego / też jestem zwolennikiem dubbingu, ale nie pozbawię się finału z jego
braku /.


Mam nadzieję, że cena zostanie na poziomie 170 zł + ewentualne jakieś gratisy. 200 zł znów wydać na grę to aż mnie trzęsie. Wiesz... specjalnie nic nie kupuje na gwiazdkę sobie z powodu Diablo III. Choć byłem sceptycznie nastawiony na zmiany to i tak mam chęć kupić. Diablo było 10 lat temu. Czas pograć :P Ja wiem jaki będzie koniec ME3 i każdy sobei to może wyobrazić. Dobra zawsze zwycięża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jaki będzie koniec ME3 i każdy

Dnia 14.12.2011 o 21:34, vegost napisał:

sobei to może wyobrazić. Dobra zawsze zwycięża :D


Też wiem, ale chcę w nim uczestniczyć ;P
zwłaszcza, że dójka bardzo mi przypadła do gustu - i to nie ze względu na uproszczenia w mechanice RPG, ale na dużo lepszą walkę w porównaniu do jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 21:56, lis_23 napisał:

Też wiem, ale chcę w nim uczestniczyć ;P
zwłaszcza, że dójka bardzo mi przypadła do gustu - i to nie ze względu na uproszczenia
w mechanice RPG, ale na dużo lepszą walkę w porównaniu do jedynki.


Ble, najgorsze co zmienili to amunicja do pistoletów plazmowych tzw pochłaniacze ciepła. W jedynce wolałem przegrzanie się broni na 2 sekundy. A tutaj amunicji czasami brak do najlepszej broni i kupa :P Pancerze też zmienili bo w jedynce można było je ulepszać i kupować różne. A w ME2 poszli w stronę DLC i nowych kombinezonów wstyd ! Za dużo uproszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2011 o 00:11, vegost napisał:


Ble, najgorsze co zmienili to amunicja do pistoletów plazmowych tzw pochłaniacze ciepła.
W jedynce wolałem przegrzanie się broni na 2 sekundy.


I to mnie właśnie odrzuciło od tej gry na amen, gdzieś w połowie miałem starcie, którego za żadne skarby nie mogłem wygrać i straciłem cierpliwość do tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 01:55, lis_23 napisał:

I to mnie właśnie odrzuciło od tej gry na amen, gdzieś w połowie miałem starcie, którego
za żadne skarby nie mogłem wygrać i straciłem cierpliwość do tego tytułu.


Żaden przeciwnik nie był dla mnie wyzwaniem. No chyba, że zmutowany Saren, wtedy trzeba się chować i uważać żeby nie przegrzać broni. Ale w sumie to nic, od tego są talenty "Adrenalina" u strzelca czy u komandosa. Już nie pamiętam. Daje do dokładne strzelanie, brak odrzutu broni i większe obrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2011 o 02:01, vegost napisał:


Żaden przeciwnik nie był dla mnie wyzwaniem. No chyba, że zmutowany Saren, wtedy trzeba
się chować i uważać żeby nie przegrzać broni. Ale w sumie to nic, od tego są talenty
"Adrenalina" u strzelca czy u komandosa. Już nie pamiętam. Daje do dokładne strzelanie,
brak odrzutu broni i większe obrażenia :)


Ja już nie pamiętam, grałem jakieś dwa lata temu?, pamiętam, że to chyba była jakaś winda, strasznie się tam męczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 02:13, lis_23 napisał:

Ja już nie pamiętam, grałem jakieś dwa lata temu?, pamiętam, że to chyba była jakaś winda,
strasznie się tam męczyłem.


Winda ? Może chodzi ci o ośrodek z labami na Virmirze. Tam gdzie była matka Asari. Albo ostatnia misja jak się szukało kanału.. też były windy. Nie mam pojęcia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2011 o 16:32, vegost napisał:


Winda ? Może chodzi ci o ośrodek z labami na Virmirze. Tam gdzie była matka Asari. Albo
ostatnia misja jak się szukało kanału.. też były windy. Nie mam pojęcia xD


Chyba jakieś podziemne laboratoria z których trzeba było kogos uratowac, na prawdę juz nie pamiętam ...
w każdym razie, dwójkę przeszedłem za jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 16:48, lis_23 napisał:

Chyba jakieś podziemne laboratoria z których trzeba było kogos uratowac, na prawdę juz
nie pamiętam ...
w każdym razie, dwójkę przeszedłem za jednym zamachem.


Czyli ultraLaby na Virmirze :) To była ciekawa misja :) No ja przeszedłem ME1 z 4 razy, a ME2 z 5 :) Na zmianę laską i facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 15:16, mtsach napisał:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eTL-Np-ko5I ---> kolejny materiał
wideo od twórców. Z elementami gameplayu.


Wzorcowy sequel - nowe elementy + rozwinięcie poprzednich.
Widzę, że jak w Gothicu jakaś rasa stała się komunikatywna. Gobliny z Risena bardzo mi się podobały więc ten pomysł jest duużym plusem.
Jeszcze nowa (trzecia?) frakcja - dzikie plemiona.

Tak to stary dobry Gothic/Risen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się zdaję czy w 0:54 sekundzie widać przerobione logo Gothica 1 ? :) Ahh.. same smaczki :D Będę we frakcji piratów ! Jedyny słuszny wybór ! :) No to czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 19:12, vegost napisał:

Bynajmniej, na Diablo 3 już mam 200 zł, a na ME3 nie wydam ani złotówki dopóki nie zobaczę
porządnej lokalizacji tak jak było w ME2.


Po pierwsze sprawdz w słowniku co znaczy wyraz "bynajmniej", dla podpowiedzi: nie jest to synonim słowa "przynajmniej" co do "porządnej lokalizacji ME2", cóż była świetna, szczególnie jak strażnik Siemko narzekał na pewnego bardzo złego, po czym ginie przed siedziebą główną owego złego, a gdy do niej wchodzimy to się okazuje, że mamy do czynienia znów ze strażnikiem Siemko tylko tym razem w roli złego.

BTW vegost i lis_23 forum to nie chat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować