Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2012 o 08:25, Abi_Dalzim napisał:

Twoje lenistwo jest przerażające...

hehe, uwielbiam takie komentarze. W zasadzie to prawie wszystko mogę sobie wygooglować, zamknijmy to forum.
Mimo wszystko dziękuję za pomoc:)

Muszę poczekać na demo, bo wymagania niby spełniam, ale nigdy nie wiadomo. Silnik jest pewnie zupełnie nowy, a nie ten, który był zastosowany w pierwszym Risenie? ( wiem, wiem pewnie znajdę tę informację w Google.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagan to sie nie musisz obawiac :) Ja spelnialem minimum i na srednich sobie biegalem bez wiekszych problemow :P Przynajmniej w becie, a wersja ostateczna zapewne bedzie jeszcze lepsza pod tym wzgledem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że nie propaguję tutaj żadnego piractwa. Chodzi mi o sam zaprezentowany gameplay.

http://www.youtube.com/watch?v=ViwSfQwYMgA

Jest sporo nowych scenek, których wcześniej np nie widziałem. Widać będą jakieś mini gierki i sterowanie małą małpką? Do tego te dziwne magiczne czary hmm, ciekawe. Angielskie głosy są koszmarne, zero emocji w ich słowach. Mam nadzieję, że polskie będę wypadną lepiej. Są już może jakieś próbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 12:30, Damianuss1 napisał:



Są gdzieś na yt, poszukaj sobie. Brzmią świetnie, przypominają się nasze kochane Gothici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 12:32, Ecko09 napisał:

Są gdzieś na yt, poszukaj sobie. Brzmią świetnie, przypominają się nasze kochane Gothici.

Znalazłem. Rzeczywiście, polskie są świetne. Plus do klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 09:39, Almarcino napisał:

Jeszcze kilka dni a tu taka cisza :p ja juz sie nie moge doczekac :)

Tak jak i ja. Mam nadzieję, że zdążę przejść Wiedźmina 2, bo inaczej Risen 2 będzie musiał zaczekać. Czyżby prawdziwi fani Gothiców już się wypalili? Może dyskusja ruszy po premierze, nie licząc postów typu "ej mam czarny ekran, wywala do pulpitu" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 09:39, Almarcino napisał:

Jeszcze kilka dni a tu taka cisza :p


Ja kontempluje w ciszy i ciągle narzekam, że nie mam w co grać i czekam na Risena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 09:53, kesik93 napisał:

Ja kontempluje w ciszy i ciągle narzekam, że nie mam w co grać i czekam na Risena :D


Ja tak samo :D Ostatnio sobie zaczalem grac po dlugiej przerwie w Gothica pierwszego, ale przechodze powoli :P Licze tylko, że Risen 2 nas nie zawiedzie.

Gram.pl tez by moglo cos napisac o risenie, ostatnio tylko i wylacznie wiedzmin 2 na pierwsyzm planie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 09:39, Almarcino napisał:

Jeszcze kilka dni a tu taka cisza :p ja juz sie nie moge doczekac :)


Konsolowcy czekają do 27 maja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda przemęczyłem Skyrima a teraz męczę Reckoning ale tylko jak przyjdzie moja EK Risena to rzucam te Królestwa Amaluru w cholerę :D
Gothici planuję przejść sobie po Risenie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 10:13, Smooqu napisał:

Konsolowcy czekają do 27 maja ;/

Uuu, cały czas byłem w przekonaniu, że wszyscy mają tą samą datę premiery. Z jednej strony dobrze, bo dowiem się czy Risen 2 jest taki jakiego oczekuję, ale z drugiej miesiąc opóźnienia ajjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 12:35, Kenshin_Cenega napisał:

Nam się Risen 2 bardzo podoba ;)

A czy pirackie klimaty nie przytłaczają tego "gothickowego"? Szczerze mówiąc, to chyba nie grałem w żadną z gier z piratami w roli głównej i trochę się tego obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować