Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2012 o 08:11, Karharot napisał:

A jak już o załodze mowa to czy wiesz może po co jest tyle tych okienek?

Wiem na pewno, że gdybym poszedł ścieżką Indian, to zamiast Venturo miałbym w Chani w drużynie. O reszcie za bardzo nie wiem (poza tymczasowymi postaciami typu Harlok).

A tak przy okazji: jeżeli chodzi o legendrane przedmioty, to udało Ci się znaleźć jakiś amulet u Marakajów (bo wygooglałem, że Połamaną Grzechotkę dostajesz w nagrodę za quest o grobowcach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 08:52, Xargo16 napisał:

Eldric w DLC, reszta jest hipotetyczną maksymalną liczbą, bo niektórzy dołączają do załogi tylko na jeden, dwa questy a potem odchodzą.

Wiem tylko o jednym który dołącza jedynie tymczasowo (ten gość z questa z wyspą skarbów), kim są pozostali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 09:48, Abi_Dalzim napisał:

A tak przy okazji: jeżeli chodzi o legendrane przedmioty, to udało Ci się znaleźć jakiś amulet u Marakajów (bo wygooglałem, że Połamaną Grzechotkę dostajesz w nagrodę za quest o grobowcach)?

Znalazłem wszystkie przedmioty poza tym przeklętym talizmanem :/ 2 x przeryłem cały ten obszar w jego poszukiwaniu zanim stwierdziłem że mam tego dość i przeżyję bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:30, Alkohochlik napisał:

Jak uszkodzić armaty skoro cały czas Banito się na nas gabi? :E

Ja zrobiłem to tak:

Spoiler

Poszełem jak najdalej pod drzewka, wypaliłem do niego z muszkietu (najlepiej zrobić to w nocy, jak mało ludzi łazi po mieście), on do mnie przybiegł, zlałem go (po pokonaniu go NIE KLIKAJ na niego, bo wstanie) i poleciałem do armat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 10:05, Karharot napisał:

Wiem tylko o jednym który dołącza jedynie tymczasowo (ten gość z questa z wyspą skarbów),
kim są pozostali?

Z tego co wiem to są postacie, które pojawiają sie w DLC Wyspa Skarbów, bodaj Harlok i Crousoe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:34, Abi_Dalzim napisał:

> Jak uszkodzić armaty skoro cały czas Banito się na nas gabi? :E
Ja zrobiłem to tak:

Spoiler

Poszełem jak najdalej pod drzewka, wypaliłem do niego z muszkietu (najlepiej zrobić
to w nocy, jak mało ludzi łazi po mieście), on do mnie przybiegł, zlałem go (po pokonaniu
go NIE KLIKAJ na niego, bo wstanie) i poleciałem do armat.


Tylko, że nia mam muszkietu, a pistoletem z daleka go nie trafię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij niszczyć pierwszą armatę. On Cię zaatakuje wraz z magazynierem. Pokonaj ich obu, nie pomagaj im wstać. Zniszcz kolejne armaty. Przed rozpoczęciem akcji upewnij się że jest z Tobą któryś z towarzyszy, walka wtedy będzie prostsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem techniczny kupiłem Risena w polskiej wersji językowej, ale jak odpalam to wszystko jest po angielsku i niegdzie w opcjach nie widzę żeby szło zmienić, o co chodzi :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:30, Alkohochlik napisał:

Jak uszkodzić armaty skoro cały czas Banito się na nas gabi? :E


Ja wszedłem do schowka którego pilnuje (trzeba otworzyć najpierw) i tam go pobiłem, nikt się nie skapnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, ja mam wrażenie, czy królewski miecz jest zabugowany? Bo znalazłem klingę

Spoiler

na tacaragui, idę do kowala na Wybrzeżu Ostrzy zrobić dla niego questa, bo nagrodą jest niby rękojeść do niego, ale po wykonaniu dostaję drugą rękojeść do jakiejś siecznej, tej samej, co leży w skrzyni koło skarbu na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:30, Alkohochlik napisał:

Jak uszkodzić armaty skoro cały czas Banito się na nas gabi? :E


Trzeba go pobić tak samo jak strażnika, czy magazyniera, który koło nas stoi. Nie trudnego. Tylko uważaj jak zaczniesz bójkę bo pobliscy strażnicy zaczną do ciebie strzelać z muszkietu a tego nie chcesz :) Najlepiej po kolei ich lać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 14:36, dark_master napisał:

hm, ja mam wrażenie, czy królewski miecz jest zabugowany? Bo znalazłem klingę

Spoiler

na tacaragui,
idę do kowala na Wybrzeżu Ostrzy zrobić dla niego questa, bo nagrodą jest niby rękojeść
do niego, ale po wykonaniu dostaję drugą rękojeść do jakiejś siecznej, tej samej, co
leży w skrzyni koło skarbu na plaży.


Tak, to bug (zresztą nie jedyny tego rodzaju). Nigdzie indziej w grze nie można znaleźć/dostać klingi królewskiego miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, to jeszcze jeden problem, tym razem z DLC wyspa skarbów -

Spoiler

skąd wziąć pierwszą kartę dziennika? bo pozostałe trzy znalazłem, hurloka też, ale gra nie daje żadnego więcej punktu zaczepienia gdzie jej szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:40, dark_master napisał:

ok, to jeszcze jeden problem, tym razem z DLC wyspa skarbów -

Spoiler

skąd wziąć pierwszą
kartę dziennika? bo pozostałe trzy znalazłem, hurloka też, ale gra nie daje żadnego więcej
punktu zaczepienia gdzie jej szukać



Spoiler

Nie ma. :) Wystarczy podejść do kucharza i z nim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te 3 DLC zostaną wydane w formie pudełkowej, (jak np. sama Noc Kruka) lub jaka jakiś kod do ich odblokowania (coś typu Punkty Bioware) i czy będzie to dostępne na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:43, Schmidtek napisał:

Czy te 3 DLC zostaną wydane w formie pudełkowej, (jak np. sama Noc Kruka) lub jaka jakiś kod do ich odblokowania (coś typu Punkty Bioware) i czy będzie to dostępne na gram.pl

W wersje pudełkową raczej wątpię, wygląda na to że będzie podobnie jak w przypadku DLC do innych gier czyli aby je zdobyć trzeba mieć albo kod promocyjny albo dokonać zakupu przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować