Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Hej. Mam problem. Mógłby mi ktoś podać nazwę bożka,

Spoiler

którego potrzebuje Tahana w misji na jego uwolnienie? Wiem, że miał być na cmentarzu

, ale przed otrzymaniem misji wziąłem go i sprzedałem i teraz nie wiem gdzie się podział :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 09:48, Ecko09 napisał:

A to nie zależy od poziomu Voodoo czy co tam do eliksirów trzeba ile one dają?

to akurat wiem od znajomego (bo sam cisnę muszkiety), więc może faktycznie im mocniejsze voodoo tym mocnejsza mikstura.

@MacFly - a mozesz nim usunąć co trzeba? bo łapy jednej pantery do main questa tez sie dalo wyjac, ale z innymi byl problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 10:07, WeziWoo napisał:

Hej. Mam problem. Mógłby mi ktoś podać nazwę bożka,

Spoiler

którego potrzebuje Tahana w misji na jego uwolnienie? Wiem, że miał być na cmentarzu

, ale przed otrzymaniem misji wziąłem go i sprzedałem i teraz nie wiem gdzie się podział :/

Wydaje mi się że on przed swoim uwięzieniem zdołał już tego bożka odzyskać i wyrzucił go w krzaki gdy zobaczył Inkwizytorów, jak go uwolnisz to on Cię zaprowadzi w miejsce gdzie to nastąpiło i bożek gdzieś tam powinien leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciągałem oczy pająka, łapy pantery itp. nie było problemu
@Abi_Dalzim

Spoiler

Mówisz o sztylecie Kapitana Slane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 10:13, Karharot napisał:

Wydaje mi się że on przed swoim uwięzieniem zdołał już tego bożka odzyskać i wyrzucił
go w krzaki gdy zobaczył Inkwizytorów, jak go uwolnisz to on Cię zaprowadzi w miejsce
gdzie to nastąpiło i bożek gdzieś tam powinien leżeć.


Tak, tak. Był właśnie w pobliżu - dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 11:16, MacFlay napisał:

@Abi_Dalzim

Spoiler

Mówisz o sztylecie Kapitana Slane? >


Tak :)
Fajna scenka po jego śmierci. Ale sama walka banalna, jeżeli poszło się w muszkiety.

Kurczę, dzisiaj chyba zacznę grać po raz drugi, bo rozgrywka po stronie Indian jednak mnie ciekawi, a do premiery Diablo III jeszcze 10 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:10, Garadon napisał:

Zobacz we właściwościach gry w steamie czy jest ustawiony na polski.

Dzięki, po prostu zmieniłem w jakimś pliku z english na polish. Mam teraz pytanie odośnie samej gry, dostałem zadanie pozbycia się plagi termitów i zdobycia trzciny, zabiłem już wszystkie termity i zebrałem 6 worków trzciny na 7 i nie umiem znaleźć tego ostatniego, wiedzie gdzie go znajdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny bug tu miałem

Spoiler

Po walce dostałem dostałem sztylet automatycznie, a 2 wyciągnąłem z jego ciała :)

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 12:16, MacFlay napisał:

Nawet fajny bug tu miałem

Spoiler

Po walce dostałem dostałem sztylet automatycznie, a 2 wyciągnąłem z jego ciała :)

.

Ja też :)
Widocznie to jeden z licznych bugów, które może zostaną naprawione w jakimś patchu (tak ja ten błąd z Królewskim Mieczem raportowany juz wcześniej).

Pytanie do tych, którzy parali się voodoo i grali po stronie Indian: czy miksturki dające punty na stałe do umiejętności robi się tylko z roślin takich jak Korona Bohatera czy Grobowy Korzeń (dodają po 1 pkt. do różnych umiejek jak je się zje)?
Możecie wrzucić screen z jakimś przepisem na stałą miksturkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 12:41, Abi_Dalzim napisał:

> Nawet fajny bug tu miałem
>

Spoiler

Po walce dostałem dostałem sztylet automatycznie, a 2 wyciągnąłem z jego ciała
:)

.
Ja też :)
Widocznie to jeden z licznych bugów, które może zostaną naprawione w jakimś patchu (tak
ja ten błąd z Królewskim Mieczem raportowany juz wcześniej).

Pytanie do tych, którzy parali się voodoo i grali po stronie Indian: czy miksturki dające
punty na stałe do umiejętności robi się tylko z roślin takich jak Korona Bohatera czy
Grobowy Korzeń (dodają po 1 pkt. do różnych umiejek jak je się zje)?
Możecie wrzucić screen z jakimś przepisem na stałą miksturkę?


Tak, tylko z tych roślin. Chociaż miksturki dają jedynie po 2 pkt. tych samych umiejek, a trzeba trochę rozwinąć voodoo, znaleźć lub kupić przepisy na nie. Zysk raczej mały jak na tyle zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugi post z rzędu, ale edytować już nie mogę :P Mam pytanie odnośnie drugiego aktu.

Spoiler

W świątyni ziemi znajduje się jakiś zamek, ale nie mam klucza by go otworzyć. Czy coś przegapiłem czy ten klucz zdobywamy w późniejszej części gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No to jaja, bo teraz jego ciała nie ma, a mogłbym przysiądz że sprawdzałem wszystkie ciała. A jest coś za tymi drzwiami fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:10, Schmidtek napisał:

Będzie risen 2 w carefurze albo media expert? I ile będzie to kosztować?


Udało się komuś uwarzyć miksturę z czapki błazna, dającą +2 do talentów z atrybutu cwaniactwo? Posiadam 3 przepisy na mikstury zwiększające talenty ale tylko podczas warzenia tego przepisu czapka błazna znika z ekwipunku nie dając w zamian mikstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 18:39, EmperorKaligula napisał:

krótkie pytanie:

beczki z wodą i rybami dla Slayne''a. Gdzie zdobędę ? Wszystko inne już mam.


Poszukaj poza miastem, nosiciele wody są niedaleko od wyjścia, rybacy z tego co pamiętam są gdzieś na plaży na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować