Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 18:02, WeziWoo napisał:

Znalazłem barierę, dotknąłem jej, w dzienniku pojawiło się, że muszę z nim pogadać, ale...
nie da się! Kiedy tylko zaczynam z nim gadać od razu mówi (Bezimienny), że odkrył jego
tajemnicę, chwilę się przegadują i nagle rzuca się na mnie cała wioska :/


To ubij ich :) Każdego pojedynczo :P Jeśli nie masz muszkietu to będziesz miał problem, choć walka mieczem jest o wiele szybsza :) A tego Angusa nie mogłeś odprowadzić do statku ? O ile pamiętam była taka możliwość. Ale nie wiem po co. Ja tego questa zapomniałem zrobić i to też nie miałem takiego problemu jak ty. A ten dezerter nie ma innej opcji, tylko wracać do obozu inkwizycji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:06, vegost napisał:

To ubij ich :) Każdego pojedynczo :P Jeśli nie masz muszkietu to będziesz miał problem,
choć walka mieczem jest o wiele szybsza :) A tego Angusa nie mogłeś odprowadzić do statku
? O ile pamiętam była taka możliwość. Ale nie wiem po co. Ja tego questa zapomniałem
zrobić i to też nie miałem takiego problemu jak ty. A ten dezerter nie ma innej opcji,
tylko wracać do obozu inkwizycji ?


Są z nim 3 opcje. Jedna - zabić, druga - odprowadzić do Corrientesa, trzecia - do inkwizycja. Mam muszkiet, ale goście śa niesamowici. W poradniku pisze, żeby się z nimi lać, ale chatka jest bardzo ciasna, a onmi bardzo silni. Ale cóż... przecież to Piranha Bytes. Postaram się ich ubić i uciec xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:10, WeziWoo napisał:

Są z nim 3 opcje. Jedna - zabić, druga - odprowadzić do Corrientesa, trzecia - do inkwizycja.
Mam muszkiet, ale goście śa niesamowici. W poradniku pisze, żeby się z nimi lać, ale
chatka jest bardzo ciasna, a onmi bardzo silni. Ale cóż... przecież to Piranha Bytes.
Postaram się ich ubić i uciec xd.


A co się stanie jak wróci do Corientesa ? Olej go :D Nie walcz z nimi w chacie bo koleś, który z nim stoi ma muszkiet i jest na maxa nauczony w posługiwaniem się nim. Na 100 % dostaniesz raz jednym strzałem. Jak przeżyjesz to uciekaj do dżungli. Poza tym ten koleś z muszkietem i tak będzie do ciebie strzelał. Więc bez muszkietu będzie ci go trudno zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:13, vegost napisał:

A co się stanie jak wróci do Corientesa ? Olej go :D Nie walcz z nimi w chacie bo koleś,
który z nim stoi ma muszkiet i jest na maxa nauczony w posługiwaniem się nim. Na 100
% dostaniesz raz jednym strzałem. Jak przeżyjesz to uciekaj do dżungli. Poza tym ten
koleś z muszkietem i tak będzie do ciebie strzelał. Więc bez muszkietu będzie ci go trudno
zabić.


Żeby odesłać go do Corrientesa musiałbym wczytać save sprzed ok. 4 godz :D Już rozwiązałem ten problem. Wrzuciłem im do domku z daleka bombę, oni wybiegli i uciekalem strzelając w Garcię. Gonił mnie aż do dżungli kiedy inni przestali. Wtedy go zabiłem. Niestety nie warto już wracać do wioski, ponieważ wszyscy mnie atakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:58, Ecko09 napisał:

Warto uczyć się przyrządzania eliksirów?


Wszystkiego się warto nauczyć, choć ja preferuję gorzelnictwo. Mikstury jednak bardzo często się przydają choć większość działa bardzo krótko. Ale jeśli znajdziesz skrzynie, której nie będziesz umiał otworzyć to jak najbardziej się przyda. W grach Piranhii fajne jest to, że wszystko się kiedyś przydaje i zawsze żałujemy, że nie umiemy tego lub tamtego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam DLC Sprawdzaliście? Mnie się wczoraj udało do nich dobrać przez konsolę kodów :D:D
Przejdę grę to sie jeszcze dodatkowo zabawię dodatkami
i nie marudzić mi ze pirat jestem. są na płycie? są moja jest? moja. no to robię z nią co chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 07:21, castlerock napisał:

Jak tam DLC Sprawdzaliście? Mnie się wczoraj udało do nich dobrać przez konsolę kodów
:D:D
Przejdę grę to sie jeszcze dodatkowo zabawię dodatkami
i nie marudzić mi ze pirat jestem. są na płycie? są moja jest? moja. no to robię z nią
co chcę ;)


Podobno nie ma w nim dubbingu - to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:21, WeziWoo napisał:

Podobno nie ma w nim dubbingu - to prawda?


W legalnym sposobie jest dubbing polski jak i napisy :) Sam miałem wszystkie możliwie dostępne w dniu premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:43, vegost napisał:

W legalnym sposobie jest dubbing polski jak i napisy :) Sam miałem wszystkie możliwie
dostępne w dniu premiery :)


A długi chociaż ten dodatek jest? Z tego co wiem to on się wplata w kampanie. tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 15:25, WeziWoo napisał:

A długi chociaż ten dodatek jest? Z tego co wiem to on się wplata w kampanie. tak?


Dość długie są 2 DLC (Skarb Stalowobrodego i Świątynia Powietrza). DLC ze Świątynią Powietrza ciągnie się przez całą kampanie więc nie jest źle :) A dlaczego to sam się przekonaj jeśli chcesz, nie będę psuł zabawy :P Chociaż, ciężko będzie zobaczyć bo DLC ze Świątynią Powietrza nie jest aktualnie dostępne do kupienia. Tylko przy pre-orderach dawali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grałes w dlc. Mam pewne pytanie, gdzie znajdę skarb stalowobrodego i te notatki? (DLC Wyspa Skarbów)

EDIT: Ok, już nieważne, znalazłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:07, dominik713 napisał:

Widzę, że grałes w dlc. Mam pewne pytanie, gdzie znajdę skarb stalowobrodego i te notatki?
(DLC Wyspa Skarbów)

EDIT: Ok, już nieważne, znalazłem ;)


Tak mam wszystkie DLC jakie do tej pory wyszły :) Czytaj notatki pozostawione przez Stalowobrodego a dojdziesz po nitce do kłębka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 17:57, Zb4wiciel napisał:

A ja mam takie pytanie, bo chyba jestem ślepy. Gdzie/czy można sprawdzić która jest godzina
w grze?


Chyba nie :/ Jedynie co to trzeba patrzeć na wysokość słońca. I jak przykazał Bear Grylls... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za 2 post, ale... po 20 godzinach kapłem się, że mogę robić przewroty... czy była taka możliwość wcześniej czy dodali to w jakimś patchu? Bo Steam ostatnio cos ściągał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 19:58, WeziWoo napisał:

Sorki za 2 post, ale... po 20 godzinach kapłem się, że mogę robić przewroty... czy była
taka możliwość wcześniej czy dodali to w jakimś patchu? Bo Steam ostatnio cos ściągał...


A niby jak je robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 19:58, WeziWoo napisał:

Sorki za 2 post, ale... po 20 godzinach kapłem się, że mogę robić przewroty... czy była
taka możliwość wcześniej czy dodali to w jakimś patchu? Bo Steam ostatnio cos ściągał...

nie było. wykonuje się trzymając kierunek i spację, jak w R1. Alleluja, największe uwstecznienie usunięte, szkoda ze dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować