Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

A wygrali te prawa do Gothica w końcu? Raz czytałem, że walczą, potem, że je mają, a jeszcze kiedy indziej, że sprawa się nadal toczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już niby mają z tego co czytałem. Odzyskali je jakoś w 2011 pod koniec. Zaraz po premierze dodatku do Arcanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wprowadzać w błąd, ale podobno kroi się jakaś afera z dodatkami DLC. Te podobno są już na płytach, ale trzeba je odblokować :p, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 20:11, Damianuss1 napisał:

Nie chcę wprowadzać w błąd, ale podobno kroi się jakaś afera z dodatkami DLC. Te podobno
są już na płytach, ale trzeba je odblokować :p, heh.

No wcześnie się obudziłe ale prawdę mówiąc to już jest po tej aferze faktycznie wszystkie dodatki są już w grze brakuje tylko plików z nagraniami dialogów ale wczorajszy patch zablokował możliwość ich odblokowania. Na niektorych forach ludzie pisą że to właśnie dlatego tak szybko pojawił sie patch by zablokowac calkiem darmowy dostęp do DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 20:11, Damianuss1 napisał:

Nie chcę wprowadzać w błąd, ale podobno kroi się jakaś afera z dodatkami DLC. Te podobno
są już na płytach, ale trzeba je odblokować :p, heh.


Afera ? Pierwsze słyszę. Po prostu była już zawartość do pobrania gotowa w 50 % na płycie z grą. Resztę trzeba było ściągnąć ze steama. To było udźwiękowienie jak kolega Michapod napisał. Czyli tak czy siak trzeba była zapłacić za DLC, żeby w to jakoś grać. Bo bez dialogów to możemy pograć w Stacking co najwyżej :) Za dubbing mogę zapłacić czemu nie :) Poza tym tylko już było gadania na temat gotowych pakietów DLC na płytach, że głowa mała. Każdy developer robi co mu się podoba z grami. Wiadomo, że nikomu się to nie podoba. Ale tak to już teraz jest. Im więcej dajemy kasy developerom tym więcej takich sytuacji będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem otóż jestem na Puerto Isabella i chce powrócić na statek ale za cholere nie umiem bo nie widze mojej łódki ... wtf gdzie ona może byc, chyba mi jej Piraci nie ukradli HAHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BoldKondi
Wejdź na mapę (M) i kliknij E lub znajdź łódkę po prawej, na plaży po wyjściu z portu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:53, Ecko09 napisał:

Ktoś w Zatoce Marakajów może nauczyć mnie tworzenia bereł i sprzedać przepisy na nie?


Może wódz klanu, ale głowy nie dam sobie uciąć bo nie mogłem z nim gadać na temat voodoo. Albo ta szamanka co ma chatkę pod nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 13:52, Mroczny_Joga napisał:

Czy winorośla na wyspie złodziei znajdują się tylko przy chatach gnomów ?

Z tego co pamiętam to tak, poszukaj jeszcze raz przy wszystkich chatkach (zdaje się także tej należącej dom gnoma który to zadanie zleca) i w ich ogródkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 13:52, Mroczny_Joga napisał:

Czy winorośla na wyspie złodziei znajdują się tylko przy chatach gnomów ? Bo mam już
pięć i za cholerę nie mogę znaleźć ostatniego :/


Tak tylko przy domach gnomów. Zazwyczaj lezą przy samym wejściu do chat. Skoro już jesteś przy tym quescie to powiem, że koszule dostajesz od gnomów a resztki statków są na północnym krańcu wyspy na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 15:49, Abi_Dalzim napisał:

Czy berła są jednorazowego użytku (tak jak laleczki)?

Używałem tylko tego które przywołuje ducha i można go było używać wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 15:49, Abi_Dalzim napisał:

Czy berła są jednorazowego użytku (tak jak laleczki)?

Używam berła władzy oraz strachu i są wielorazowego użytku; umiejętnością, która się liczy jest Czarna Magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy napotkałem na błąd, czy może tak powinno być?
Wykonałem misję polegającą na zebraniu ubioru Largo, ale nie dałem mu ciuchów. Czy jest szansa jakoś mu je przekazać, czy tylko miałem znaleźć określone elementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale właśnie jak?
Misję już mi zaliczyło, a jak z nim rozmawiam, mam do wyboru tylko szkolenie się i wyjście z dialogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że zebrałeś a nie oddałeś. Skoro questa masz zaliczonego, to nic z tym nie zrobisz. Masz buga, ale to chyba nie jakiś specjalny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować