Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Hej wiecie gdzie jest ten walony Indianin który nam karze iść po 10 sztuk mięsa i tam spotykamy Harloka ??, jak robiłem to, to go przez przypadek znalazłem w miejscu obok portu tam gdzie są inkwicytorzy, a teraz go tam nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 00:22, BoldKondi napisał:

Hej wiecie gdzie jest ten walony Indianin który nam karze iść po 10 sztuk mięsa

Tego questa można też rozwiązać przynosząc mu paczkę mięsa otrzymaną od rzeźnika co zaoszczędza biegania jeśli nie mamy w ekwipunku tego czego potrzebuje ;)

Dnia 12.05.2012 o 00:22, BoldKondi napisał:

i tam spotykamy Harloka ??, jak robiłem to, to go przez przypadek znalazłem w miejscu obok portu tam gdzie są inkwicytorzy, a teraz go tam nie ma ...

Ten Indianin chyba zajmuje się noszeniem skrzyń w górę miasta razem z innymi więc nie zawsze można go znaleźć na dole. Jak masz problemy z jego znalezieniem to prześpij się do rana i zaczaj się na niego tam gdzie go spotkałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 08:53, Karharot napisał:

> Hej wiecie gdzie jest ten walony Indianin który nam karze iść po 10 sztuk mięsa
Tego questa można też rozwiązać przynosząc mu paczkę mięsa otrzymaną od rzeźnika co zaoszczędza
biegania jeśli nie mamy w ekwipunku tego czego potrzebuje ;)
> i tam spotykamy Harloka ??, jak robiłem to, to go przez przypadek znalazłem w miejscu
obok portu tam gdzie są inkwicytorzy, a teraz go tam nie ma ...
Ten Indianin chyba zajmuje się noszeniem skrzyń w górę miasta razem z innymi więc nie
zawsze można go znaleźć na dole. Jak masz problemy z jego znalezieniem to prześpij się
do rana i zaczaj się na niego tam gdzie go spotkałeś.



Aha, tylko że ja tam z 10 razy przechodziłęm tam gdzie go spotkałem ;/, spróbuje tam gdzie mi napisałeś, i jak coś to zdam raport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to żeby

Spoiler

znaleść tego Indianina który karze nam przynieść te mięso a te mięso znajduje się obok pirata Harloka z Misją "Kucharz Marnotrawny" i pare tam bandzioró będzie, bo jak go teraz do niego podchodze to on mnie atakuje, i dlatego chce tego Indianina znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 10:56, BoldKondi napisał:

Mi chodzi o to żeby

Spoiler

znaleść tego Indianina który karze nam przynieść te mięso a te mięso znajduje się obok pirata Harloka z Misją "Kucharz Marnotrawny" i pare tam bandzioró będzie, bo jak go teraz do niego podchodze to on mnie atakuje, i dlatego chce tego Indianina znaleść.


Aaa. Sorry, pomyliłem questy (I nawet wyspy),

Spoiler

ten Indianin którego szukasz czai się zawsze na rozdrożu - tam gdzie jedna ścieżka idzie w górę do kucharza a druga w dół do kanionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 10:56, BoldKondi napisał:

Mi chodzi o to żeby

Spoiler

znaleść tego Indianina który karze nam przynieść te mięso a te
mięso znajduje się obok pirata Harloka z Misją "Kucharz Marnotrawny" i pare tam bandzioró
będzie, bo jak go teraz do niego podchodze to on mnie atakuje, i dlatego chce tego Indianina
znaleść.



Jak wychodzisz z obozu Inkwizycji w lewo to paręnaście metrów dalej masz wejście na górę (po lewej) lub drogę prosto. Indianin powinien stać przed tym rozstajem.

No tak, ubiegł mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym problem że ja tam cały czas chodze z kilkanaście razy, i go nie ma;/, na innym zapisie mnie zaskoczył tam więc nie wiem.
Ale dzięki Wam za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam problem z tą grą. Komputer mam dość dobry, ale po pewnym czasie grania strasznie mi przycina gre. Gram na wzsokich ustawieniach i na początku jest okej, śmiga dobrze, ale zawsze po 5-10 minutach zaczyna się sajgon i praktycznie nie można grać. Mieliście podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdybyś podał szczegółową konfigurację Twojego komputera. Sprawdź czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej i czy komputer za bardzo się nie grzeje. Spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne gry i sprawdź wtedy jak gra działa. Sprawdź również czy w Windowsie, w tle nie są uruchomione zbędne programy. Warto również przeczyścić kompa takim programem jak np. CCleaner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem tego nowego patcha (grę już skończyłem jakiś czas temu) i z tymi ulepszeniami to przesadzili. Uniki są w porządku, choć powinny być trochę wolniejsze, ale wprowadzili blokowanie ciosów zwierząt(!). Bez sensu, teraz nie stanowią żadnego wyzwania. Same uniki by wystarczyły, teraz gra to taki piracki Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jak się dostać na ten szczyt z masztem i bocianim gniazdem? To jest na skałach niedaleko portu w Antiqui. Krążę koło tego masywu skalnego już z 15 min i nie mogę wykombinować jak się tam dostać...
Daję poglądowego screena

20120512192308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:53, Kraju napisał:

Dobrze by było gdybyś podał szczegółową konfigurację Twojego komputera. Sprawdź czy masz
zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej i czy komputer za bardzo się nie
grzeje. Spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne gry i sprawdź wtedy jak gra działa. Sprawdź
również czy w Windowsie, w tle nie są uruchomione zbędne programy. Warto również przeczyścić
kompa takim programem jak np. CCleaner.


grafa: Radeon 6790 HD, procek: Intel Core Quad 4x2.6 GHz, 8GB ramu. Sterowniki mam najnowasze na pewno, komputer się nie grzeje, zmniejaszałem ustawienia do niskich i ścinało się tak samo, przed chwilą odświeżyłem kompa EasyCleanerem. Zobaczę jeszcze, czy jakieś programy da się wyłączyć i dam znać jak poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 21:44, Kraju napisał:

Takie ścinki masz tylko w tej grze? Sprawdzałeś ostatnio inne produkcje jak chodzą?


Tylko w tej grze, inne naprawdę ładnie mi śmigają, bo sprzęt mam dobry. I tak jest zawsze - 5-10 minut (tylko!) chodzi dobrze a potem strasznie się tnie. Po restarcie gry jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre osoby mają takie problemy, ale nie mam pojęcia jaka jest na to rada. U mnie na szczęście wszystko śmiga dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomógł taki użytkownik z tąd i poradził mi abym usunoł "Sterowniki 3D Vision" bo takie same problemy miałem co ty i usunołem te rtery 3D Vision i śmiga aż mi ślinka cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:24, BoldKondi napisał:

Mi pomógł taki użytkownik z tąd i poradził mi abym usunoł "Sterowniki 3D Vision" bo takie
same problemy miałem co ty i usunołem te rtery 3D Vision i śmiga aż mi ślinka cienkie.


Problem w tym że on ma Radeona, a AMD nie dodaje do sterowników 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że niektóre gry (te które obsługiwały 3D), przynajmniej kiedyś tak było, same instalowały takie sterowniki. Taki zabieg działał rok temu przy okazji premiery Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować