Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

witam
Szybkie pytanko mam: z którego zwierzaka (lub za pomocą jakiego narzędzia) uzyskam kieł? (potrzebny mi do wykonania zadania)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 12:06, Abi_Dalzim napisał:

Z guźca chociażby. Musisz mieć dłuto do szczęk w ekwipunku.

Ahh i tu jest problem... Wiesz może gdzie/ u kogo mógłbym kupić dłuto na wybrzeżu ostrzy? (już wcześniej podejrzewałem że mi jakiegoś narzędzia brakuje, ale nikt nie oferuje nic czego bym nie miał)
W każdym bądz razie dzięki
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 12:11, Pariah napisał:

Wiesz może gdzie/ u kogo mógłbym kupić dłuto na wybrzeżu ostrzy?

Spróbuj u Indian w wiosce. Któryś z tych myśliwych chyba ma (jakiś z imieniem, ale nie pamiętam konkretnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 12:53, zed3210 napisał:

Mam do wykonania zadanie "Pomoc w walce z Wroną" moje pytanie jest która ze stron wybrać?
Indian czy inkwizycje?

Jeżeli chcesz się specjalizować w muszkietach, to wybierz inkwizycję. Jeżeli interesuje Cię Voodoo, to wybierz Indian. W każdym razie jak już raz wybierzesz, to nie ma odwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, dlaczego nie mogę zapisywać gry? Tzn. niby wyświetla się komunikat, że gra została zapisana, ale gdy wchodzę we "Wczytaj" to jej tam nie ma... Mam miejsce na dysku, więc to nie od tego. Próbowałem wyłączyć antywirusa, resetować grę etc i nic nie pomaga, a wcześniej nie miałem tego problemu, 17 godzin gry za mną i dopiero teraz taki problem się pojawił, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 12:53, zed3210 napisał:

Mam do wykonania zadanie "Pomoc w walce z Wroną" moje pytanie jest która ze stron wybrać?
Indian czy inkwizycje?


Gra jest specjalnie tak skonstruowana żebyś miał problem. Ja miałem tak samo. :) Na szczęście nie ma złej ścieżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 12:53, zed3210 napisał:

Mam do wykonania zadanie "Pomoc w walce z Wroną" moje pytanie jest która ze stron wybrać?
Indian czy inkwizycje?


Wybieraj mądrze bo z tym wyborem wiąże się cała gra. Ogólnie każda z frakcji posiada unikalne zdolności. Inkwizycja jest mistrzem w posługiwaniu się muszkietem a Indianie w voodoo. Jeśli interesuje cię walka to wybieraj Inkwizycje, jeśli zabawa "przebraną magią" to wybieraj Indian. Jeśli żadna ze zdolności cię nie interesuje to olej wybór i rzuć monetą. Wtedy będziesz miał więcej pkt do pakowania w walkę bezpośrednią i np życie czy złodziejstwo. Według mnie najlepsze zdolności bohatera. A walka mieczem jest o tyle dobra, że daje nam wyzwanie u przeciwników. Muszkiety są za silne i psują całą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 15:35, vegost napisał:

Wybieraj mądrze bo z tym wyborem wiąże się cała gra.


Nie wiem czemu, ale gdy analzuję jakie questy zrobiłem, a które są w poradniku to nie widzę żeby wybór nie pozwolił mi na wykonanie jakiś zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 16:37, WeziWoo napisał:

Nie wiem czemu, ale gdy analzuję jakie questy zrobiłem, a które są w poradniku to nie
widzę żeby wybór nie pozwolił mi na wykonanie jakiś zadań.


Pewnych zadań nie wykonasz będąc w innej frakcji to normalne. Ale to są skrajne frakcyjne zadania. Warunkiem ich rozpoczęcia i zakończenia jest dołączenie do odpowiedniej gildii. Co więcej nie możesz używać danej broni/czarów. Można werbować zupełnie innych członków drużyny na statek. To wszystko ma pływ na to po jakiej stronie się opowiesz. Niby błahe ciekawostki, ale jednak są różnice, żeby nie było że hejtujemy Piranie za cofanie się w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy mają DLC "Świątynia powietrza": czy w tym dodatku występuje jakiś legendarny przedmiot? Jeżeli tak, to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na koszmarny, absolutnie KOSZMARNY bug w głównym queście gry, w Zatoce Marakajów. Powiem tak: jeśli otrzymacie zadanie "dezerter", nie angażujcie się w to. Jeśli odkryjecie, że ktoś na wyspie coś spiskuje i chcielibyście o tym donieść, nie róbcie tego, nawet gdyby ''fabularnie'' był to dobry pomysł. Ja tak zrobiłem i straciłem kawał fabuły oraz zostałem umoczony w idiotyczną, zupełnie nielogiczną obowiązkową walkę.

Spoiler

Gdy już wiecie o co chodzi z Corrientesem, i donieśliście o tym Valdezowi, NIE MOŻECIE doprowadzić Corrientesa do muru ognia. TRZEBA walczyć przeciwko niemu, i całej wiosce, w środku wioski Marakajów. Idiotyzm tego pomysłu powala, każdy kto doszedł do tego momentu rozumie dlaczego...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem, fakt dużo trudniejsze wyjście, ale wcale nie takie bezsensowne, a co z fabuły przez to straciłem?
Prócz tego mam kilka pytań, gdyż jestem przed samym końcem i chcę wszystko zakończyć przed wyruszeniem w "ostatnią przygodę", a z legendarnych przedmiotów nie mam

Spoiler

pękniętej grzechotki i drewnianej nogi

, gdzie je znajdę? Już na serio chyba wszystko przeczesałem. Prócz tego nie udało mi się ukuć
Spoiler

królewskiego miecza i przywoływacza dusz

, pamięta ktoś gdzie są fragmenty do nich?

A i trafiłem jak już ktoś na tym forum na bug
Spoiler

ze zwłokami Wrony, a raczej ich brakiem, da się jakoś zdobyć kryształową czaszkę poprzez panel czy coś by wejść do świątyni ziemi? Warto w ogóle tam wchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 17:58, Abi_Dalzim napisał:

Pytanie do tych, którzy mają DLC "Świątynia powietrza": czy w tym dodatku występuje jakiś
legendarny przedmiot? Jeżeli tak, to jaki?


Nic takiego nie znalazłem na Wyspie Sztormów. To jest bardzo malutka wysepka i jedyne co tam robimy to główne zadanie i nie mamy dostępu do innych obszarów oprócz tych wyznaczonych przez dodatek. Nie ma tam legendarnego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować