Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2012 o 09:15, dominik713 napisał:

Aha, czyli jak rozumiem teraz już jest po ptokach?


Nie martw się, pod koniec gry ta umiejętnośc ci się nie przyda prawie wcale - tak jak mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, i tak już od tak mniej więcej połowy gry rozwalałem wszystkich bez mrugnięcia okiem. Zdobyłem Tancerza Mórz i od tego momentu już było łatwiutko...

Ale jednak chciało się wymaksować walkę bronią białą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zdobyć pistolet na samym początku trzeba wejść na statek nocą jeszcze przed uratowaniem Patty z plaży. potrzebna jest do tego umiejętność skradania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:17, Bjorn napisał:

Aby zdobyć pistolet na samym początku trzeba wejść na statek nocą jeszcze przed uratowaniem
Patty z plaży. potrzebna jest do tego umiejętność skradania



Dzięki za pomoc, ale to jak będe przechodził grę 3-eci raz :P.
Jakoś długo tu posta nie było więc ja zadam wam pytanko, otóż czy kupowanie przez Steam gier itd, przez Karte płątniczą typu Visa itp, jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 23:50, BoldKondi napisał:

Jakoś długo tu posta nie było więc ja zadam wam pytanko, otóż czy kupowanie przez Steam
gier itd, przez Karte płątniczą typu Visa itp, jest bezpieczne.

Tak. Zakupiłem tak dziesiątki tytułów i nigdy nie było problemów. Valve dobrze dba o ochronę takich danych. Jeżeli się obawiasz to nie musisz przypisywać karty do twojego konta, ale wpisywanie danych przy każdym zakupie jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem poważny bo gdy już pokonałem wrone i tytana ziemi to chce wejść do świątyni i otworzyć ten zamek i mówi mi że nie ma przedmiotu i tu pytanie co musze mieć bo go otworzyć plis pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 17:34, Tomo100 napisał:

co musze mieć bo go otworzyć plis pomóżcie

Trzeba zebrać klucz

Spoiler

(chyba kryształowa czaszka) z ciała Wrony. Z tym, że myk polega na tym, że po walce z Żywiołakiem Ziemi ciało Wrony znika. Dlatego zaraz jak ubijesz Wronę, to musisz szybko ograbić jego ciało a dopiero potem brać się za Żywiołaka.

Potem, na spokojnie możesz iść zwiedzić Swiątynię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą, grałem od kilku dni i gra chodziła płynnie 25-60 fps. Dzisiaj uruchomiłem i nie da się grać, gra się załadowała ale jest jedna klatka co kilka sekund. Nic nie instalowałem w tym czasie. mam najnowsze sterowniki do karty graficznej 8800gts 512. próbowałem zainstalować na nową grę, dx, biblioteki ms visual c++, oraz physx. Nic nie pomogło, resetowałem tez kompa.
W czym tkwi problem? Ta gra działała świetnie na tych sterownikach jeszcze wczoraj. Inne gry działają prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem takie rozwiązanie na innym forum ale u mnie nie działa bo nie widzę nic podobnego do podpunktu b)

1. Panel sterowania
2. Panel sterowania NVIDIA
3. Zarządzanie ustawieniami 3d
4. Ustawienia programu
a) wybierz program do dostosowania (risen2.exe z steam\steamapps\common\risen2\system
b) wybierz preferowany procesor graficzny dla tego programu --> procesor NVIDIA o dużej wydajności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę edytować moich postów. Pomogło odinstalowanie sterowników 3D Vision z NVIDI. Teraz działa dobrze. co się mogło popieprzyć tak bez przyczyny z tą grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Hmm wydaje mi się że samo ciało nie znika ale przygniata je zabity żywiolak ziemi. Jak grałem 2 raz to po walce bez problemu ograbiłem zwłoki Wrony bo akurat nie były przygniecione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

U mnie - mimo, że żywiołak padł daleko od ciała Wrony - zwłok nie było za pierwszym podejściem. Ale potem gdzieś przeczytałem, że to znany bug i grając drugim razem ograbiłem Wronę w czasie walki z żywiołakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 01:06, Hartus napisał:

Tak. Zakupiłem tak dziesiątki tytułów i nigdy nie było problemów. Valve dobrze dba o
ochronę takich danych. Jeżeli się obawiasz to nie musisz przypisywać karty do twojego
konta, ale wpisywanie danych przy każdym zakupie jest męczące.


Aha to wielkie dzięki za Info :D !, napewno to zapamiętam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje malej pomocy. Otoz jestem w tej wiosce dzikusow, mam sie dostac do swiatyni do Wrony. Niby mam to zrobic przez laleczke voodoo, przejmujac Jima. Ale szczerze powiedziawszy nie wiem jak sie za to zabrac, rabnalem mu kosmyk wlosow, potem pogadalem z Chani, a teraz nie wiem co mam zrobi. Bylbym wdzieczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 18:03, TigerXP napisał:

Potrzebuje malej pomocy. Otoz jestem w tej wiosce dzikusow, mam sie dostac do swiatyni
do Wrony. Niby mam to zrobic przez laleczke voodoo, przejmujac Jima. Ale szczerze powiedziawszy
nie wiem jak sie za to zabrac, rabnalem mu kosmyk wlosow, potem pogadalem z Chani, a
teraz nie wiem co mam zrobi. Bylbym wdzieczny za pomoc.


Użyj ołtarza voodoo do zrobienia laleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2012 o 18:10, Ecko09 napisał:

Użyj ołtarza voodoo do zrobienia laleczki.


Voodoo? Nic o tym nie wiem -odpowiada bohater, czyzbym musial sie tego od kogos nauczyc? Tylko od kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 18:20, TigerXP napisał:



Hmm a pogadaj z tą szamanką co stoi obok, ewentualnie przejrzyj dokładnie zakładki z misjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 23:14, TigerXP napisał:

Co trzeba zrobic zeby Rick nam pomogl na tej wyspie zaladowac statek?


Trzeba go zastraszyć albo powiedzieć o lokalizacji jakiegoś skarbu. Mapędo skarbu ma Alvarez (zamknięta w skrzyni chyba na 30 poziomie), można kupić mapkę od Quina lub dostać od Duncana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2012 o 23:22, Kakarotto napisał:

Trzeba go zastraszyć albo powiedzieć o lokalizacji jakiegoś skarbu. Mapędo skarbu ma
Alvarez (zamknięta w skrzyni chyba na 30 poziomie), można kupić mapkę od Quina lub dostać
od Duncana.


Oki zaraz cos skminie, dzieki wielkie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować