Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Na samym początku gry nauczyłem się czegoś w stylu ''odstrzeliwanie głowy podczas rozmowy'', teraz jestem po Wronie i Slaynie, czyli myślę że dochodzę do 3/4 gry, a nie miałem ani razu okazji z tego skorzystać. Jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 12:16, griefDIVISION napisał:

Jakiś bug?

Raczej nie, po prostu ta możliwość pojawia się tylko kilka razy. Może po prostu na żadną jeszcze nie trafiłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś był trafić bo na Antigui miałem co najmniej jedną taką możliwość.

Spoiler

Po pokonaniu Slayna, gdy idziesz na jego statek to przed wejściem zaczepi cię jeden z członków jego załogi. Po zakończeniu rozmowy zacznie się walka lub można go po prostu odstrzelić podczas rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To biednie raczej. Inwestując w to miałem nadzieję, że to będzie coś na tyle częstego jak ''czerwony guzik'' w Mass Effect. No trudno.
edit: cholera, mój błąd. Faktycznie mi się to przewinęło już, po prostu myślałem że 'dość gadania' będzie skutkować pojedynkiem, a nie strzałem w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 15:11, korinek2 napisał:

Opłaca się robić zadanie groby przodków czy lepiej ukatrupić tego giganta?

Opłaca. Nagrodą jest legendarny przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem

Spoiler

Garcie nie zaliczając zadania, odnalezienie jego statku, zrobiłem to zaraz po odnalezieniu Angusa, i przyprowadzeniu go do varena, mam nadzieję, że przez to nie napotkają mnie jakieś bugi w pózniejszym etapie gry... Pytam bo, strasznie trudno było go ubić, cały obóz się na mnie rzucał kiedy go zaatakowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znlazłem tej informacji w wątku, więc jeśli kogoś o interesuje DLC Świątynia Powietrza można otrzymać za darmo od Cenegi, nie trzeba nawet gry mieć zakupionej na muve. Wystarczy wysłać skan lub zdjęcia instrukcji na adres sklep@muve.pl i otrzymamy kod rabatowy -100% na klucz do tego DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak bardzo powiązany jest fabularnie Risen 2 z pierwszą częścią? Nie grałem w jedynkę, a ostatnio naszła mnie ochota pograć w coś w klimatach pirackich. No i, Risen 2 wydaje sie być podobny do starszych gothiców co dodatkowo zwiększa moją ochotę na zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:42, Areix napisał:

Zastanawiam się jak bardzo powiązany jest fabularnie Risen 2 z pierwszą częścią?

Mało. Kilka postaci, troche faktów, parę "smaczków", zarys fabuły. Ale nieznajomość części pierwszej zupełnie nie przeszkodzi Ci w graniu. Choć w jedynkę warto zagrać :) Naprawdę warto bo gierka jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które już grały. Zamierzam niedługo kupić grę i chciałbym się dowiedzieć więcej o wersjach językowych. Czy jest możliwość wyboru pomiędzy kinowym tłumaczeniem a polskim dubbingiem, czy też jesteśmy zmuszeni do słuchania polskich głosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 15:41, milaosz napisał:

Mam pytanie do osób które już grały. Zamierzam niedługo kupić grę i chciałbym się dowiedzieć
więcej o wersjach językowych. Czy jest możliwość wyboru pomiędzy kinowym tłumaczeniem
a polskim dubbingiem, czy też jesteśmy zmuszeni do słuchania polskich głosów ?


akurat w tej grze dubbing jest na przyzwoitym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 15:41, milaosz napisał:

Mam pytanie do osób które już grały. Zamierzam niedługo kupić grę i chciałbym się dowiedzieć
więcej o wersjach językowych. Czy jest możliwość wyboru pomiędzy kinowym tłumaczeniem
a polskim dubbingiem, czy też jesteśmy zmuszeni do słuchania polskich głosów ?


Wierz mi, że oryginalni aktorzy są tak niemiłosiernie tragiczni, że będziesz błagał o nasz dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbing w Risen 2 jest bardzo dobry, więc śmiało można ustawiać wersję polską.
Ogólnie cała gra jest ok, więc można kupować bez zastanowienia (choć piracki klimat, na początku przynajmniej, może z lekka odrzucać jak ktoś takowego nie lubi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze oryginalny głos jest lepszy. Z polskim dubbingiem to mogę grać w Wiedźmina czy inne gry pochodzące z państw słowiańskich. Ale w innych ta polska "swojskość" mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować