Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2012 o 09:54, milaosz napisał:

Dla mnie zawsze oryginalny głos jest lepszy. Z polskim dubbingiem to mogę grać w Wiedźmina
czy inne gry pochodzące z państw słowiańskich. Ale w innych ta polska "swojskość" mi
nie pasuje.


Też tak mam ale po demie Risen 2 na Steam stwierdzam, że już nic nie może być gorsze od tego co tam usłyszałem ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Nie wiem, dlaczego, ale mam błąd. Zainstalowałem wczoraj Risen 2 i nie mogę uruchomić gry. Pojawia mi się na sekundę okno jak na zdjęciu i nic się nie dzieje. Pliki są spójne, parametry PC są w porządku, już wcześniej grałem w tę grę. PhysX, VC i DirectX są zainstalowane. Jakie jest rozwiązanie?

20120708112259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że dzisiejsze konsole już świeżością nie pachną, ale jeśli to co zobaczyłem na tym filmiku to prawda mamy tutaj taką samą sytuację co z częścią pierwszą. Nie ma co się rozpisywać, wygląda to tragicznie. Mam pewne podejrzenia, że to jakaś wczesna wersja lub inny bubel dlatego właśnie wstrzymałem się z zakupem. Mam jeszcze jakąś nadzieję, że nie skopali jednak tej konsolowej wersji.

http://www.youtube.com/watch?v=Rtf2YJH25Yc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 12:23, Smooqu napisał:

Oj daj spokój. Nie wygląda tak źle

Gdybym grał na PC to może jeszcze bym nic nie mówił, ale konsolowa wersja kosztuje 209zł :p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kodem zniżkowym Cenegi kosztuje 115 zł :P Więc jak mi się nie spodoba to sprzedam na allegro i wyjdę na swoje :P

Ale wierzę w tę grę. Oby nie było bugów takich jak w Fallout:NV albo Dragon''s Dogma i będzie dobrze.

Poza tym mój PC jest przedpotopowy i udźwignął by tę grę ledwo na minimum detalach, przy ostrych spadkach FPS, więc innego wyboru niż wersję Xboxową nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 17:26, Smooqu napisał:

Mnie z kodem zniżkowym Cenegi kosztuje 115 zł :P Więc jak mi się nie spodoba to sprzedam
na allegro i wyjdę na swoje :P

Tak spytam na boku, skąd takie kody można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 15:25, mtsach napisał:

Oho, szykuje się kolejny marny port, tak samo jak w przypadku pierwszej części zresztą:

A jednak, wielka szkoda, tak liczyłem, że będzie wszystko ok. No nic, zaczekam aż stanieje lub komuś się nie spodoba. Nie rozumiem dlaczego po raz drugi popełnia się ten sam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Wyszło na twoje :) Anulowałem pre-ordera. Kod za to na pewno Ci się przyda.

@mtsach

DZIĘKI, zaoszczędziłem dzięki Tobie kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 19:01, Smooqu napisał:

Hehe. Wyszło na twoje :) Anulowałem pre-ordera. Kod za to na pewno Ci się przyda.

No jak to? Grafika to nie wszystko ;p hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 23:28, Damianuss1 napisał:

No jak to? Grafika to nie wszystko ;p hehe.


Boże, obejrzałem znowu te obrazki z tego linka. Fuj. Tekstury na poziomie PS2 i tona błędów. Ta gra na konsole to będzie gniot.

Z tego co wiem to za konwersje odpowiada firma zewnętrzna. Czemu Piranie tego nie ogarną sami? Co to za problem dla nich? CDPR udało się wydać Wiedźmina 2 na Xboxa360, a są na rynku trochę krócej niż PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony wersją na PS3, z początku miałem obawy, już chciałem zrezygnować z Pre-Ordera, ale cieszę się że tego nie zrobiłem. Gra jest po prostu super, dla mnie lepsza od Risen 1, moja ocena 9-/10, na prawdę ta gra jest tak wciągająca, że chce się grać i grać i grać :D. Trochę te duże sumy na rozwój postaci mnie przerażają, ale ok, później może będzie się zdobywać więcej złota. Ogólnie grafika nie jest zła, walka wręcz po rozwinięciu jest nie zła, pistolety pozytywnie mnie zaskoczyły. Nie zauważyłem żadnych błędów i bugów, którymi straszyli przed premierą, tak że jak ktoś się zastanawia czy kupić, niech kupuję i nie będzie żałował. Jak pogram dłużej to napiszę ciekawszą opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tacariguni, żeby ukraść

Spoiler

tą perłę od Curtisa, muszę mieć kradzież kieszonkową, a ona jest połączona ze skradaniem?

Jeszcze potrzebuję u starego zamek otworzyć, i

skąd mam 3 tysiaki wyjąć na te skille niby? ;p

Tak to fajna gierka, zbalansowany poziom trudności, tylko nie rozumiem dlaczego pokonanych nie można ograbić teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się z żadną wiecej stroną nie spotkałem.
A co do wcześniejszego pytania to warto napewno rozejrzeć się za kilofem, nożem do zębów oraz do skór. Wtedy z pokonanych przeciwników zdobywamy skóry itd, możemy zdobywać samorodki złota z żył w skałach. Napewno pomoże to zarobić trochę kasiorki. Mogę też dodać że w późniejszym etapie kasy brakować nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować