Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2012 o 12:43, lis_23 napisał:

I to, i to, gdyż całość jest zapakowana w ten anrałek a po wypakowaniu można go sobie
postawić na półkę ;)


Wybacz za odgrzebanie posta sprzed niemal roku, ale zastanawiam się, czy owy antałek da się napełnić np. wodą? Jeżeli tak, to jaką ma pojemność? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 07:52, conradzik napisał:

> I to, i to, gdyż całość jest zapakowana w ten anrałek a po wypakowaniu można go
sobie
> postawić na półkę ;)

Wybacz za odgrzebanie posta sprzed niemal roku, ale zastanawiam się, czy owy antałek
da się napełnić np. wodą? Jeżeli tak, to jaką ma pojemność? Z góry dzięki za odpowiedź.


Niestety, nie posiadam owego antałku, więc nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do drugiego przejścia gry, ale już zapomniało mi się trochę co i jak tam było. Zamierzam grać po stronie dzikusów/tubylców czy jak oni tam się nazywają. Tylko nie wiem w czym się szkoli, walka wręcz? Inkwizycja ma broń palną, tubylcy mają te całe voodoo, ale to chyba się do walki nie nadawało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 14:26, Ecko09 napisał:

<ciach>


Tubylcy, z tego co pomnę, mogli skupić się na włóczniach które wykorzystać można było zarówno całkiem skutecznie w zwarciu, jak i chyba nimi rzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 20:46, Tajemnic napisał:

> <ciach>

Tubylcy, z tego co pomnę, mogli skupić się na włóczniach które wykorzystać można było
zarówno całkiem skutecznie w zwarciu, jak i chyba nimi rzucać.


Aha to super, myślałem, że tylko rzucać nie przejmowałem się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 12:16, Ecko09 napisał:

Perły będą potrzebne do jakiś eliksirów lub tworzenia różdżek czy czegoś tam czy można
sprzedawać?


Perły są potrzebne chyba tylko do tworzenia zwoju żartu. Z tego co pamiętam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 17:39, Kakarotto napisał:

Perły są potrzebne chyba tylko do tworzenia zwoju żartu. Z tego co pamiętam... :P

Ale to w Risen 1 a nie w Risen 2 :)

Jeżeli chodzi o Risen 2 to perły tylko na sprzedaż się nadają (ale nie bawiłem się w Voodoo dużo, więc może do jakichś miksów czy laleczek też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 17:53, Abi_Dalzim napisał:

Ale to w Risen 1 a nie w Risen 2 :)


Ehh, na jedno wychodzi - można sprzedawać bez obaw.

Dnia 24.04.2013 o 17:53, Abi_Dalzim napisał:

Jeżeli chodzi o Risen 2 to perły tylko na sprzedaż się nadają (ale nie bawiłem się w
Voodoo dużo, więc może do jakichś miksów czy laleczek też).


W R2 raczej tylko czarne perły się liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad jakimi postaciami można przejąć kontrolę?

Spoiler

Na razie wcieliłem się w Sebastiano, ojca Shani i tego pirata z tej tam wioski, Jimma bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli przymierzam się do kupna tego tytułu. Napędzany falą zachwytu nad Gothikiem uznałem, że warto. Racja? :) Rozumiem, że rodzima wersja jest Steamworks. Moje główne pytanie brzmi co z DLC do tej gry - jeśli kupię je na Steami to będą po polsku? Może szykuje się jakaś goty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos moze czy istnieje jakis mod, albo cos innego umozliwiajace plywac statkiem i robic q juz po zakonczeniu gry i ubiciu tej typiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 10:25, Evertsen_Dante napisał:

Powoli przymierzam się do kupna tego tytułu. Napędzany falą zachwytu nad Gothikiem uznałem,
że warto. Racja? :) Rozumiem, że rodzima wersja jest Steamworks. Moje główne pytanie
brzmi co z DLC do tej gry - jeśli kupię je na Steami to będą po polsku? Może szykuje
się jakaś goty?


Odnośnie GOTY niec nie słyszałem, ale DLC na Steamie są po polsku, więc nie będziesz miał problemów w grze. Sam grałem, kupiłem dodatki i testowałem na wersji z dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłaby gra wreszcie stanieć. Ile czasu będzie jeszcze kosztowała 99zł? Jak tak dalej pójdzie, to na emeryturze może zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2013 o 21:06, Heartbreaker napisał:

Odnośnie GOTY niec nie słyszałem, ale DLC na Steamie są po polsku, więc nie będziesz
miał problemów w grze. Sam grałem, kupiłem dodatki i testowałem na wersji z dubbingiem.


To super, podstawowa wersja już zamówiona, a dodatki dokupię. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 21:21, Essau napisał:

Mogłaby gra wreszcie stanieć. Ile czasu będzie jeszcze kosztowała 99zł? Jak tak dalej
pójdzie, to na emeryturze może zagram.

Często tanieje, szczególnie w wersjach cyfrowych. Jakoś wczoraj, czy przedwczoraj był na GMG za około 30 zł.
Z tego co widzę, nówki w pudełku można na allegro wyrwać za podobną kwotę.
Wystarczy się trochę rozejrzeć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 22:21, Abi_Dalzim napisał:

Na Amazonie od dzisiaj za ok. 25 zł

Jak wygląda system płatności na Amazonie? W końcu stawki w dolarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować