Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Cześć Mam problem ze znalezieniem ostatniej maski przodków z zdania szukałem jej wszędzie czy istnieje możliwośc że ją przez przypadek sprzedałem i spaliłem Questa jeśli ktoś wie gdzie mogę ją znaleść mi podpowie.... czy ta maska była obok zadania z krwią przodków... Nie wiem co mam zrobić Quest stoi nienaruszony Help....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóz mam pewien problem. Mam walczyc pojedynek ze Sleynem, wszystko jest ok poki nie zaczyna sie walka, wyjmuje bron i tak jakby on nie byl moim przeciwnikiem, strzelam do oporu ale nic sie nie dzieje, on rowniez nie moze mi nic zrobic mimo ze atakuje. Mial ktos podobny problem, albo wie jak to ogarnac? Bylbym wdzieczny za jakas pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 22:30, TigerXP napisał:

Otóz mam pewien problem. Mam walczyc pojedynek ze Sleynem, wszystko jest ok poki nie
zaczyna sie walka, wyjmuje bron i tak jakby on nie byl moim przeciwnikiem, strzelam do
oporu ale nic sie nie dzieje, on rowniez nie moze mi nic zrobic mimo ze atakuje. Mial
ktos podobny problem, albo wie jak to ogarnac? Bylbym wdzieczny za jakas pomoc.


wcześniejszy save?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany. Smieszna sprawa, ten bug wystepuje gdy wczesniej, na wyspie zlodzieji za bardzo sie wyprzeci Sleyna i nie wypowie on tam jakiejs kwestii chwile przed zdrada. W kazdym badz razie zabicie go za pomoca kill w konsoli rozwiazuje ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, gdzie da się teraz zdobyć Świątynię Powietrza?
Grę kupiłem w zeszłym roku w ed. kolekcjonerskiej na wyprzedaży muve.pl, wraz z Wyspą Skarbów, od tego czasu szukałem jeszcze Świątyni, ale nic nie znalazłem. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 11:58, matrix312 napisał:

Wie ktoś może, gdzie da się teraz zdobyć Świątynię Powietrza?
Grę kupiłem w zeszłym roku w ed. kolekcjonerskiej na wyprzedaży muve.pl, wraz z Wyspą
Skarbów, od tego czasu szukałem jeszcze Świątyni, ale nic nie znalazłem. Ktoś pomoże?


W Polsce to tylko w wersji elektronicznej kupisz np. steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kupiłem właśnie Risena 2. Nie mam jakiegoś mocnego sprzętu, ale mimo wszystko spełnia wymagania, a jednak mam mało fpsów przez co gra "idzie" troszkę spowolniona. Czy ktoś miał tutaj taki problem i co z tym zrobić ewentualnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 07:55, Ciekawski94 napisał:

A jaki masz dokładnie sprzęt?

3gb ram
NVidia GeForce 9500gt
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @2,80 ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 15:11, Jakli napisał:

> A jaki masz dokładnie sprzęt?
>
3gb ram
NVidia GeForce 9500gt
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @2,80 ghz


Dobra sprawa załatwiona. Zainstalowanie najnowszych sterów poprawiło sprawę i nawet znośnie się gra na wyższych detalach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By the Maker, ta gra to istny bajzel :|
Najpierw gra się nie uruchamiała - pomogło uruchamianie bezpośrednio przez exe''a / jako administrator.
Po uruchomieniu gra się przycinała - wyłączenie odbić na wodzie załatwiło sprawę.
Teraz gdy kończe rozmawiać z Pedro albo podczas pierwszej kradzieży kieszonkowej na Carterze, gdy daje mu grog gra się zawiesza. Instalacja najnowszych sterowników nie pomogła (bez części 3D of course); ustawienie minimalnych detali również; instalacja vcredist_x86.exe, PhysX_SystemSoftware.exe i
DXSETUP.exe z folderu z grą też nic nie dała; dźwięk mam ustawiony na 2.1 więc to też nie to. Ktoś ma jakiś pomysł?

Mój sprzęcior:
Win7 64 Professional,
nVidia GTX 560 Ti,
Intel Quad i5-2500k,
16GB Ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy risen 2 tez jest podzielony na regiony jak np Skyrim? Ogólnie takie pytanie czy musze zakupić w polską wydaną od cenegi wersje gry by grać w języku polskim? czy przy zakupie przez steam lub zagraczny sklep internetowy i aktywacji na steamie można pobrać grę w języku polskim? Na steamie ogólnie nie ma żadnych infromacji o polskiej wersji językowej, ani infromacji o graniu w danym regionie jak np jest w Fallout New Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 15:31, Queven napisał:

Mam pytanie czy risen 2 tez jest podzielony na regiony jak np Skyrim?

Świat Risen 2 podzielony jest na wyspy. Przemieszczasz się pomiędzy nimi statkiem (przerywnik filmowy).

Dnia 06.07.2013 o 15:31, Queven napisał:

czy musze zakupić w polską wydaną od cenegi wersje gry by grać w języku polskim?

Tak. Wersja bezpośrednio ze Stem nie ma języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2013 o 16:34, Abi_Dalzim napisał:

Tak. Wersja bezpośrednio ze Stem nie ma języka polskiego.

A jak jest z DLC? Czy jak kupię podstawkę u Cenegi a dodatki na Steamie to czy będę miał te DLC po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 17:28, Andrzej15 napisał:

A jak jest z DLC? Czy jak kupię podstawkę u Cenegi a dodatki na Steamie to czy będę miał
te DLC po polsku?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 19:31, Abi_Dalzim napisał:

> A jak jest z DLC? Czy jak kupię podstawkę u Cenegi a dodatki na Steamie to czy będę
miał
> te DLC po polsku?
Tak.

To w sumie podstawka na Steamie też powinna być po polsku jak są DLC. Chyba, że ja coś nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo risen 2 kupiony na promo na Nuuvem ma pełne spolszczenie. Moze lista jezykow na steam jest nie poprawna? Albo jakis ukryty region lock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować