Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2016 o 08:16, Firefly94 napisał:

Dziwaczne. Z tego co pamiętam tam były dwie armaty, więc spróbuj drugą. :P


Spróbowałem z dwóch. Nie umiem wycelować. Jak Tobie się udało z której armaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem w tym samym miejscu i źle zrozumiałem, że musimy przekonać obydwie frakcje z wyborem jedynie kolejności :F Jeśli zacząłem quest dla Tubylców (ten z odnalezieniem tego zaginionego murzynka) to mogę podjąć się jeszcze współpracy z Inkwizycją i olać dzikusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2016 o 10:39, AL_PB napisał:

Własnie jestem w tym samym miejscu i źle zrozumiałem, że musimy przekonać obydwie frakcje
z wyborem jedynie kolejności :F Jeśli zacząłem quest dla Tubylców (ten z odnalezieniem
tego zaginionego murzynka) to mogę podjąć się jeszcze współpracy z Inkwizycją i olać
dzikusów?


Spokojnie możesz dołączyć do Inkwizycji jak ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2016 o 10:05, marekl1975 napisał:

Spokojnie możesz dołączyć do Inkwizycji jak ja. :)


Tak właśnie zrobiłem. Na szczęście nie stało się to czego się obawiałem, czyli brak możliwości interakcji z ludem Marakajów. Normalnie mogę robić dla nich questy (chociaż straciłem już zapał na odklepywanie mozliwie wszystkich pobocznych zadań). Jestem w Zatoce Marakajów i ścigam Garcię.

Byłem w tej wiosce piratów i nie wiem czy to jakiś bug, czy coś, ale sprawa wyglądała u mnie tak: wygrałem pistolet i wymieniłem go na armaty zanim w ogóle udałem się do Domu Pirata i wysłuchałem kłótni pomiędzy tym Kodeksiarzem, a Slaynem. Czy to będzie mi robiło problem? Bo nie miałem przy pozniejszej gadce ze Slaynem żadnej kwestii poruszajacej temat armat (a były odnośnie innych składowych potrzebnych do wyprawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem kapitana Slanea. Pogadałem z admirałem i zdałem mu raport. Gdzie teraz powinienem płynąć? Po raz drugi na Calderę? Nie otworzyła mi się żadna nowa wyspa. Gdy zagaduję Patty ta tylko gada, że jest gotowa i otwiera się mapa z wyspami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować