Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 2 - Temat ogólny [M]

1251 postów w tym temacie

Risen na Xboxa nie był robiony przez Piranha Bytes więc jest nadzieja :) Chciałbym pograć w przyszłości w Gothica 4 od PB. Czy jest nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 23:45, Smooqu napisał:

Risen na Xboxa nie był robiony przez Piranha Bytes więc jest nadzieja :) Chciałbym pograć
w przyszłości w Gothica 4 od PB. Czy jest nadzieja?

Ahh no tak, o tym zupełnie zapomniałem. Trzeba być optymistą w kwestii Risena 2 :P, jak coś będzie nie tak to srogo się zawiodę. Co do G4 dopisuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 22:36, Smileyer napisał:

Czy wiadomo aby w Polskim wydaniu była możliwość zmiany dubbingu na angielski ?

Najpewniej tak. Na muve.pl jest info, że gra jest Polska/Angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:04, Smooqu napisał:

Wyszedł Gothic 4???


A wyszedł i chętnie zagrałbym w kontynuację, gdyż Arcania bardziej mi przypadła do gustu niż kanoniczny Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej - jeden z ekipy Piranii mówił coś o nazywaniu Risena drugim Gothiciem (choć pełnię praw do marki odzyskają po premierze Risena 2) a także przebąkiwał o połączeniu światów obu gier.

Co ciekawe u naszych zachodnich sąsiadów jest do kupienia edycja kompletna Gothica (wszystkie części plus dodatki do nich) i nie wiem czy dobrze wyczytałem, ale czy trzecia część z tego packa nie ma zaaplikowanych Community Patchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:07, lis_23 napisał:

A wyszedł i chętnie zagrałbym w kontynuację, gdyż Arcania bardziej mi przypadła do gustu niż kanoniczny Gothic.


??? Arcanii nie zaliczam jako kontynuacji serii. Cieszę się, że JoWood upadł po tym co zrobili z G3 i G4. Za naciski na Piranie przez co G3 był bublem w dniu premiery, potem Zmierz Bogów i końcu Arcania. Brrr... wyrafinowane dranie z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:33, Smooqu napisał:

>


To że ty tego nie uznajesz za kontynuacje nie znaczy, że nią nie jest. Zresztą mówisz, ze nie uznajesz tego za kontynuacje, a później piszesz "G4"? Dafuq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:37, Ecko09 napisał:

To że ty tego nie uznajesz za kontynuacje nie znaczy, że nią nie jest. Zresztą mówisz, ze nie uznajesz tego za kontynuacje, a później piszesz "G4"? Dafuq.


Mój błąd z tym G4. Skrót myślowy. Grałem w demko Arcanii i byłem zniesmaczony. Niewiele ma powiązań z kultowymi poprzednikami. Szczerze się cieszę z klapy tego projektu. Podobnego losu życzę BioWare za recykling lokacji w Dragon Age 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 02:15, sinir napisał:

Nie upadł. ;/


Racja nie upadł i moim skromnym zdaniem Risen 2 przyniesie dobry zysk dla tej branży. Czuć smak Gothica 1-3 tylko w innych fatałaszkach jak to określają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:44, Smooqu napisał:

Mój błąd z tym G4. Skrót myślowy. Grałem w demko Arcanii i byłem zniesmaczony. Niewiele
ma powiązań z kultowymi poprzednikami. Szczerze się cieszę z klapy tego projektu. Podobnego
losu życzę BioWare za recykling lokacji w Dragon Age 2.


Ja niestety kupilem pełniaka i grac sie nie dalo, chociaz staralem sie przymknac oko na wszystkie Gothicowe aspekty :p Jedynie muzyka mi przypadla do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 00:33, Smooqu napisał:


??? Arcanii nie zaliczam jako kontynuacji serii. Cieszę się, że JoWood upadł po tym co
zrobili z G3 i G4. Za naciski na Piranie przez co G3 był bublem w dniu premiery, potem
Zmierz Bogów i końcu Arcania. Brrr... wyrafinowane dranie z nich.


A ja w kontynuację Arcanii bardzo chętnie bym zagrał - oczywiście, bez podtytułu " Gothic ", ot, odłam od głównej gry w tym samym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie muzyka mi przypadla do gustu :)
Soundtrack faktycznie jest dobry, jednak i jemu brakuje Gothicowego brzmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować