Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrogram - Historia Blizzard Entertainment - Warcraft, pierwsze starcie

29 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2010 o 21:51, Elton1 napisał:

Myślę, że walka Blizzarda i Westwood została zakończona w tym roku. Porównajcie C&C 4
i SC 2.


Skończyła się w 2003 roku kiedy to prawa do C&C przejeło EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 17:36, Ghost12345 napisał:

Kiedy jest następna część tego retrogramu? Sorry za niewiedzę, ale nie czytam tego regularnie
i stąd moje pytanie, a i jeszcze jedno mógłby ktoś dać linka do poprzedniej odsłony?
Proszę i z góry dziękuję.


W każdą niedzielę się pojawia nowa odsłona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:51, Gedo napisał:

Skończyła się w 2003 roku kiedy to prawa do C&C przejeło EA...


Dokładnie ... Potem jedynie Frank Klepacki jeszcze dobrze robił swoje (muzyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 22:11, Revanchist napisał:

> Warcraft II jest dla mnie najlepszy, nie ma teraz RTSa który mnie tak bawił W III
to
> lipa :) a jedynka, za późno zagrałem to się potem nie wciągnąłem ze względu na klikanie

> każdej jednostki po kolei...

Jest zalążek grup kontrolnych, 4 jednostki naraz ;).

Sama jedynka to naprawdę świetny, klimatyczny tytuł, który pod względem atmosfery jest
zadziwiająco zresztą ciężki. Archaiczne sterowanie to największa wada gry, ale sporo
ciekawych pomysłów sprawia, że to jedna z najlepszych gier 1994.



nom jest rzeczywiście :) natomiast jeśli chodzi o wIII to może i byłoby to coś jakby były bitwy na wodzie a to było świetne w WII no i oczywiście ilość czarów magów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 18:35, DonZ napisał:

> > Warcraft II jest dla mnie najlepszy, nie ma teraz RTSa który mnie tak bawił
W III
> to
> > lipa :) a jedynka, za późno zagrałem to się potem nie wciągnąłem ze względu
na klikanie
>
> > każdej jednostki po kolei...
>
> Jest zalążek grup kontrolnych, 4 jednostki naraz ;).
>
> Sama jedynka to naprawdę świetny, klimatyczny tytuł, który pod względem atmosfery
jest
> zadziwiająco zresztą ciężki. Archaiczne sterowanie to największa wada gry, ale sporo

> ciekawych pomysłów sprawia, że to jedna z najlepszych gier 1994.


nom jest rzeczywiście :) natomiast jeśli chodzi o wIII to może i byłoby to coś jakby
były bitwy na wodzie a to było świetne w WII no i oczywiście ilość czarów magów :)


W TFT były bitwy morskie ;), co prawda nie w podstawowym MP, ale w kampanii i UMSach jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 18 lat, gralem w warcrafta 2 chodząc do 2 podstawówki lub nawet wcześniej ; ] strasznie mnie to wciągło, może nie pojmowałem sesnsu całej kampanii ale ze słownikiem tłumaczylem sobie cele każdej misji : )) podobnie było z starcraftem ale już bez slownika ; D warcraft 3, teraz starcraft 2.. bardzo ładne gry, pozdrawiam wszystkich fanów! : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 18 lat, gralem w warcrafta 2 chodząc do 2 podstawówki lub nawet wcześniej ; ] strasznie mnie to wciągło, może nie pojmowałem sesnsu całej kampanii ale ze słownikiem tłumaczylem sobie cele każdej misji : )) podobnie było z starcraftem ale już bez slownika ; D warcraft 3, teraz starcraft 2.. bardzo ładne gry, pozdrawiam wszystkich fanów! : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy już wtorek, ja się pytam, gdzie kolejny Retrogram, hę ;)? No jak można czytelników tak trzymać na rzeczy ;). Oj, bo się obrażę ;).

A tak serio - jest jakaś konkretna przyczyna obsuwy? Wiem, że w niedzielę było święto, ale chyba felieton mógł się wyjątkowo pojawić dzień wcześniej/później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować