Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nail’d - zobacz drugi trailer

11 postów w tym temacie

Muzyka będzie dobra i to w sumie tyle dobrych rzeczy jeśli chodzi o ten tytuł. Niczym więcej się nie wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naporze innych materiałów, jakoś umknął nam najnowszy trailer tego tytułu. Nadrabiamy więc zaległość, bo nie pokazanie tego materiału, byłoby sporym niedopatrzeniem.

A szkoda, bo ta gra będzie rządzić - najbardziej efektowne będą zderzenia - z wiatrakiem, z wagonikiem kolejki górskiej itd. To byłby świetny patent. Czyżby Techland Wam przypomniał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nail''d ma wielkie szanse ku temu, aby po premierze przyćmić znakomite Pure.

Ta. Pewnie dlatego, że Pure wcale nie było znakomite. Po 20 min gry byłem w stanie zrobić wszelkiego rodzaju tricki, bo tyle mi zajęło rozkminienie tych specjali ostatnich, których w pierwszych minutach nie rozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dochodzi do tego, że żeby sprawdzić dany metalowy zespół będę zaczynał grać w grę, i to jeszcze polską, to jest naprawdę świetnie.
BTW. Trailer pierwsza klasa, już czekam na tą grę. Jedyny minus jak na razie to dla mnie ten brzydki i dość niedopracowany efekt z błotem(jeżeli widzieliście trailer to z pewnością wiecie, o co mi teraz chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie muzyka wcale nie jest taka rewelacyjna. Może to dlatego że nie lubię rocka. Jak już pisałem podczas efektownych skoków muzyka powinna cichnąć aby zwiększyć napięcie. Jednak po za tym gra zapowada się bardzo ciekawie. Mam nadzieję że nie będzie szybko się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować