Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Civilization V - informacja nt. łatki polonizującej

18 postów w tym temacie

Adam Berlik

[Zaktualizowano] Cenega Poland zdążyła już przyzwyczaić graczy do tego, że stara się nie opóźniać premier swoich gier, a łatki polonizujące publikuje jakiś czas po wprowadzeniu danego tytułu na sklepowe półki.

Przeczytaj cały tekst "Civilization V - informacja nt. łatki polonizującej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wielu komentarzach pojawiło się już sprostowanie, że polonizacja będzie, owszem, w postaci łatki na Steam, a nie w pudełku z grą, ale ma być dostępna od razu w dniu premiery. Przynajmniej "na dzień dzisiejszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:37, autorun_sys napisał:

W wielu komentarzach pojawiło się już sprostowanie, że polonizacja będzie, owszem, w
postaci łatki na Steam, a nie w pudełku z grą, ale ma być dostępna od razu w dniu premiery.
Przynajmniej "na dzień dzisiejszy".



To wygląda na DLC ;) Pewnie płatne, bo skoro łatka będzie dostępna w dniu premiery, to czemu nie w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psysiu ->> Gdy gra będzie w tłoczni Cenega może zająć się jeszcze dopieszczaniem polonizacji i wydać ją w dniu premiery w formie aktualizacji. Zawsze to kilkanaście dni czy też kilka tygodni czasu więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:49, Harpen napisał:

Psysiu ->> Gdy gra będzie w tłoczni Cenega może zająć się jeszcze dopieszczaniem
polonizacji i wydać ją w dniu premiery w formie aktualizacji. Zawsze to kilkanaście dni
czy też kilka tygodni czasu więcej.


Dopieszczaniem powiadasz? Nie wiedzieć czemu, Cenegowy patch zawsze jest tak dobry, że Civ.org.pl wypuszcza swój własny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, znowu Cenega...
Brawa dla NAJGORSZEGO wydawcy w naszym kraju.
Aż dziw bierze, że jeszcze nie splajtowali (czego im życzę z całego serca).

Jedna dobra rzecz, że dzięki nim zacząłem sobie gry sprowadzać zza granicy, co o dziwo wychodzi mi taniej, niż zakup w rodzimych sklepach xD (i oszczędza mi późniejszego użerania się z lokalnymi oszołomami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 18:28, Vojtas napisał:

Dopieszczaniem powiadasz? Nie wiedzieć czemu, Cenegowy patch zawsze jest tak dobry, że
Civ.org.pl wypuszcza swój własny...

Bo wiesz fani i tak zawsze zrobią lepiej, a przede wszystkim pod siebie. Ja tam się cieszę, że ten patch i wersja językowa będzie opcjonalna ;) Taka polonizacja bardziej mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 18:54, Namaru napisał:

> Dopieszczaniem powiadasz? Nie wiedzieć czemu, Cenegowy patch zawsze jest tak dobry,
że
> Civ.org.pl wypuszcza swój własny...
Bo wiesz fani i tak zawsze zrobią lepiej, a przede wszystkim pod siebie. Ja tam się cieszę,
że ten patch i wersja językowa będzie opcjonalna ;) Taka polonizacja bardziej mi pasuje.


To prawda, sam korzystam z angielskiej wersji Civ IV. Po prostu bardziej mi odpowiada. Co do polskiej łaty - oby tylko było tak jak w IV, że wersje będziemy mogli sobie łatwo wybierać i w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega zawsze podpisuje jakieś dziwne umowy.

Jakoś żaden inny wydawca nie ma problemu by zdążyć na czas z premierą w ostatecznej wersji.
No ja bym chciał widzieć jak wydawca we Francji, wydaje grę po angielsku z informacją, że łatka za tydzień (a tak na prawdę Bóg wie kiedy) bo nie można zdążyć na czas.
Można zdążyć, jeśli grę ma się odpowiednio wcześnie do tłumaczenia, a ma się ją odpowiednio wcześnie, kiedy podpisze się dobrą umowę.
Swoją drogą nie rozumiem firmy, który potrafi wydać taki hit jak GTA IV bez żadnej formy tłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 20:21, Chapka napisał:

Cenega zawsze podpisuje jakieś dziwne umowy.

Jakoś żaden inny wydawca nie ma problemu by zdążyć na czas z premierą w ostatecznej wersji.
No ja bym chciał widzieć jak wydawca we Francji, wydaje grę po angielsku z informacją,
że łatka za tydzień (a tak na prawdę Bóg wie kiedy) bo nie można zdążyć na czas.
Można zdążyć, jeśli grę ma się odpowiednio wcześnie do tłumaczenia, a ma się ją odpowiednio
wcześnie, kiedy podpisze się dobrą umowę.
Swoją drogą nie rozumiem firmy, który potrafi wydać taki hit jak GTA IV bez żadnej formy
tłumaczenia.


Nie porównuj sytuacji z zagranicą do sytuacji polskich dystrybutorów. Nikt nie ma problemów z lokalizacją powiadasz? Najnowszy DLC do Mass Effect 2? Two Worlds II dubbing -> napisy? Opóźnione premiery Mass Effect, Fable Kroniki, problemy z łatkami do NWN. Oj, wystarczy tylko się rozejrzeć, a nie przypominać problemów jednego dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra zainstalowana lez steam latki nie sciągnąl , niestety nie ma. Jest napisane ze będzie dostępna w dniu premiery ale nie ma... trochę jest to nie uczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować