Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - gameplay z trybu multiplayer

63 postów w tym temacie

Widzę, że podobnie jak w World at War - staranie się na jakieś pierdółki, które są niejako bezsensu (kamera czy samochodzik, a m.in. psy w WaW) a reszta gameplayu stara się upodobnić do MW. Zobaczymy jak w praktyce to wypadnie.

Ale panowie z Treyarch nauczyli się jednej rzeczy. Że gracze lubią kiedy rośnie im e-wacek. Co, wolicie dostać za zabicie przeciwnika 100 czy 10 punktów, pomimo że wiecie że to nie ma ŻADNEGO znaczenia? No, ja też wybieram 100 ;)

Niemniej, mam wrażenie że trochę mniej efektownie niż w wypadku MW2. Porównajcie z http://www.youtube.com/watch?v=f2xR-1vmH9Y Może się zdarzyć, że w praktyce rozgrywka będzie po prostu nudna. Albo pokazali dwie nudne mapy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ich szlag z tymi trailerami trailerów, co to za debilna moda się zrobiła!? Ja planowałem sobie kupić MW2, ale nie kupiłem chociażby z braku dedyków i paru innych rzeczy. Jak poprawią w Black Ops to czego nie było i co zepsuli w MW2 to raczej kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Black Ops będą dedykowane serwery, co już zostało oficjalnie potwierdzone. Miałem jeszcze jakieś nadzieje na dobrą grę, ale ów filmik zabił je wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak byście się trochę przyjrzeli to nie jest tak samo. Po pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to, że bronie nie wyglądają juz tak realistycznie. Według mnie to właśnie seria Call of Duty Modern Warfare odwzorowała najlepiej bronie. Bronie po prostu wyglądały idealnie. Teraz widać, że wyglądają o wiele gorzej, spójrzcie na M16 w MW2,a tu. Tutaj bardziej idzie się w ślady Battlefield Bad Company 2. Tam bronie mi się od początku nie podobały, no ale co sie dziwić jak nowa firma wgl. robi tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 08:16, kamyk95 napisał:

Wygląda świetnie, nie mogę się doczekać... chociaż bardzo podobne do MW2. Może mi ktoś
powiedzieć co to za broń w 31s?


Nóż balistyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 03:19, Damian_Zm napisał:

Teraz widać, że wyglądają o wiele gorzej, spójrzcie na M16 w MW2,a tu. Tutaj
bardziej idzie się w ślady Battlefield Bad Company 2. Tam bronie mi się od początku nie
podobały, no ale co sie dziwić jak nowa firma wgl. robi tą grę.


Tylko, że w Black Ops nie ma być m16. Zamiast niego jest Car-15 który widziałeś na teaserze. Dla mnie ważne jest jedno. Rozgrywka z MW2 + nowe realia + dedyki = CoD o którym marzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 08:52, Jedimax napisał:

Dla mnie ważne jest jedno. Rozgrywka z MW2 + nowe realia + dedyki = CoD o którym marzę
:)


Ja bym to równanie lekko zmodyfikował:

(Rozgrywka z MW2 + nowe realia + dedyki) - (cheaterzy + dzieci Neo)...

W MW2 pograłem parę rundek u kumpla i uznałem, że to nie jest gra dla mnie. Goście ładujący headshoty z drugiego końca mapy bez celowania, płaczący emo, oskarżający wszystkich o bycie n00bami - tak się nie da grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 09:12, Ring5 napisał:

(Rozgrywka z MW2 + nowe realia + dedyki) - (cheaterzy + dzieci Neo)...


Masz dedyki to nie musisz nic odejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna arcade''owa samochodówka z logiem CoD. No nie wiem. Coś mi się zdaję, że wyjdzie z tego jeszcze większy crap od poprzedniej części. Może chociaż single będzie miało lepszy...

BTW. rofl, samochodzik ściągnęli z Frontlinesów. ;-]

EDIT A jeszcze. To wyglada teraz jak jakaś darmowa strzelanka. Wyskakują Ci na ekran jakieś znaczki nie znaczki... Jakby się w Crossfire grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeee tylko nie paczki z niebios.A tak poważnie to trzymam za panów z Treyarch mocno kciuki ,albowiem bardzo podobał mi się cod:waw.Szczególnie amputacja głów i kończyn :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe bronie i gadżety? To trochę mało. Odgrzewany kotlet podany na złotej tacy nadal jest odgrzewanym kotletem. Mam chociaż nadzieję, że fabularnie będzie lepiej niż w MW2 (nie zdziwię się, jeśli znów to będzie zlepek misji z poziomem fabularnym kreskówki).
Kupię...jak stanieje. Do 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:18, Gedo napisał:

> Beznadzieja. Nawet dźwięki strzałów są takie same jak w mw2...

Erm... Jak FAMAS/M16 wydaje taki dźwięk w prawdziwym świecie, dlaczego miałby mieć różne
dźwięki w dwóch grach?

Ta chyba przerobiony na naboje .22 LR. Dźwięk jest taki, jak to ktoś napisał na YT, jak by ktoś się załatwiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 21:11, Ring5 napisał:

Myślę, że można powiedzieć, iż Black Ops dzieje się
w czasach zimnej wojny, ale moim zdaniem mamy tu do czynienia z okresem drugiej połowy
lat siedemdziesiątych i pierwszej połowy lat osiemdziesiątych.

No i właśnie tak jest. Gra obejmuje kampanię w Wietnamie i drugi okres zimnej wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować