Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna lista utworów z Guitar Hero: Warriors of Rock

36 postów w tym temacie

Przepraszam? Dobrze widzę? Popatrz sobie...Najlepsza setlista w historii serii...Nie no, Queen to pseudo-gówno, Black Sabbath też, Slayer, R.E.M, Megadeth już w ogóle...ZZ Top to go kosza, bo też bebe, to nie jest true rock, tylko pseudo :(

Tak btw. jestem ciekaw sekcji wokalnej do Arch Enemy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż połowę nazw zespołów widzę pierwszy raz na oczy Oo.

AFI, Fall Out Boy, Linkin Park, My Chemical Romance, Rammstein... WTF?! -_-"

Btw powodzenia przy śpiewaniu Arch Enemy, Atreyu i Children of Bodom... XDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:41, Rizzan napisał:

AFI


Wstydź się! :P Co nie zmienia faktu, że - imo - wybrali dość słaby kawałek z ich repertuaru.
btw, serio słyszysz pierwszy raz te nazwy? jesteś odcięty o tv, radia i Internetu jednocześnie? Oo Można to lubić albo nie lubić (sam nie przepadam w zasadzie za resztą zespołów, które wymieniłeś), ale nazwy są na tyle znane, że ciężko ich nie znać.
________
Afi to mój ulubiony zespół, chociaż mogliby dać jakąś inną piosenkę (jak już chcieli dać coś lżejszego to mogli wrzucić Sacrilege); Muse - nie widzę tam Uprising, ale to nic, powodzenia w wyciąganie wokalnie refrenu :D ; Bohemian Rhapsody <3; Rise Against - najs; Children of Bodom, Slayer - very najs, Vines, White Stripes, Ramones, Hives i sporo innych - dobry zestaw :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale queenu to najbardziej gówniany kawałek (do zagrania) dali - ani tego grać (3/4 to klawisze. TYLKO klawisze) ani zaśpiewać (pół utworu to nałożone na siebie 128 ścieżek głosowych JEDNEJ osoby). W końcu nie bez powodu nawet na koncertach utwór był albo puszczany z taśmy, albo grany w kawałkach <rzadziej techniką mieszaną, jak na wembley ''86>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Money For Nothing <3 Muszę się tą grą bardziej zainteresować :)

Nie wiem jak gościu od 2 posta ,ale ja tu widzę nie całe 10 % właśnie tych Pseudo ( przyznaję się nie których nie znam ,ale cała reszta jest świetna.
Najgorszy minus to brak Floydów ( ale to są mistrzowie :DD )
Blue Öyster Cult - super zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:48, Adjatha napisał:

btw, serio słyszysz pierwszy raz te nazwy?

W sumie może trochę, źle napisałem tego posta... nie chodziło mi, że wymienionych przeze mnie nazw zespołów nie znam tylko po prostu zastanawiałem się co one w ogóle tu robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2010 o 22:48, Adjatha napisał:

Wstydź się! :P Co nie zmienia faktu, że - imo - wybrali dość słaby kawałek z ich repertuaru.


Bluźnisz. Dancing Through Sunday to ich najlepsza piosenka do tego typu gier i w ogóle to dobra piosenka. Przebić ją chyba mogłoby tylko granie całą ekipą Totalimmortal *_*

Co do reszty setlisty to wygląda fajnie, byleby gameplay był dobry, o to się boję. Odkąd zagrałem w Rock Banda granie w GH3 już nie sprawia aż tyle przyjemność :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:09, Adan napisał:

Bluźnisz. Dancing Through Sunday to ich najlepsza piosenka do tego typu gier i w ogóle
to dobra piosenka. Przebić ją chyba mogłoby tylko granie całą ekipą Totalimmortal *_*

Totalimmortal, Sacrilege (jest nawet solo do zagrania :P), Kill Caustic, Bleed Black, Days of the Pheonix, Winter Tale, Leaving Song Pt II (ale był w RB).
Chociaż ja jestem z Very Proud of Ya i Black Sails... szkoda, że nie ma tam za dużo skomplikowanych kawałków, które nadawałyby się do GH.

@Rizzan

Dnia 09.08.2010 o 23:09, Adan napisał:

W sumie może trochę, źle napisałem tego posta... nie chodziło mi, że wymienionych przeze mnie nazw zespołów > nie znam tylko po prostu zastanawiałem się co one w ogóle tu robią.

No, to już ''drobna'' różnica. ;) A co robią - proste, są popularne - pojawiają się. Wiadomo, że można by grę zapełnić genialnymi kawałkami, ale jak nie będą to kawałki znane szerszej grupie odbiorców, to sprzedaż szałowa nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Setlista serio robi wrażenie - żadnych wynalazków czy zapychaczy, sami giganci. I owszem, w niektórych przypadkach wybrałbym inny kawałek, ale... jak dla mnie całkiem niezły wypełniacz czasu w oczekiwaniu na Rock Band 3. Czegoś takiego w żadnej grze muzycznej jeszcze nie było.

No i kurza twarz, 2112 do zagrania w całości! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:32, OrOwOr napisał:

Znowu jakieś psedu-gówno-rockowe zespoły.

Jakieś 15% tej listy nadaje się do słuchania


ta i co jeszcze ? jakoś w każdej części były takie i gra się sprzedaje, nie pasuje Ci gram sobie w FoF czy inne popierdółki o0

a lista wyborna, jedna z lepszych z całej serii :)

@Mateuszencjowaty pedo bear xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować