Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - demo już dostępne na PC

99 postów w tym temacie

Przeszedłem to demko już 3 razy, bo kupiło mnie w stu procentach! Chyba zamówię preordera, albo nawet edycję kolekcjonerską jak będzie dostępna na PC. Co mnie ucieszyło to to, że udało mi się odpalić APEX z optymalną dla mojego monitora rozdzielczością (1680x1050) oraz prawie najwyższymi ustawieniami grafiki. Fakt - benchmark pokazuje mi teraz średnio 25fps, ale wygląda to naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja mam takie pytanie: mozna tylko raz zagrac te 10 min free, potem misja i to wszystko, nie da sie drugi raz odpalic tego 10 min wolnosci, czy cos w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 13:01, Kwas1217 napisał:

to ja mam takie pytanie: mozna tylko raz zagrac te 10 min free, potem misja i to wszystko,
nie da sie drugi raz odpalic tego 10 min wolnosci, czy cos w tym rodzaju?


Da się, za każdym razem new game jest 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, spodziewałem się słabej optymalizacji - ale źle nie jest, ba jest nawet abrdzo dobrze. Demko jest świetne, jutro sprzawdzę na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszłam demko na PS3, niestety animacja momentami potrafi mocno zwolnić i na początku jest sporo tearingu. Muszę przyznać, że mocno czuć tu GTA4 - są sklepy z ciuchami, bronią, bary. Zresztą nie da się pewnie uciec od porównań z GTA, w końcu obie serie są dość podobne, tylko utrzymane w nieco innym klimacie. Niestety demko zawiera fragment, który był już wcześniej pokazywany, także nie zaliczyłam jakiegoś nie wiadomo jakiego opadu szczęki, ale gra się bardzo przyjemnie, i jeżeli cała gra będzie utrzymana w tym tempie to będzie kawał dobrej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować