Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 14:51, karollo1a napisał:

> nikt mnie nie lubi :((((((((((((((((((((((

Nie martw się mnie też nik nie lubi o_o
` `

naprawdę ??? nie jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:48, M.W napisał:

nikt mnie nie lubi :((((((((((((((((((((((

zakończe ten spam ;)
[uaktualnienie]
jeden z numerów 5 mojej listy M.W
karollo1a ty tez zebyście wiecej nie spamowali. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok koniec z offtopem :)
U mnie kolejność też nie ma znaczenia

1. kamillo6b - jest moim najlepszym przyjacielem

2. Fox-River - za to, że jest moim kolegą :)

3. PRINCE JANEK - za całokształt

4. Obi-wan Kenobii - za ostrzeganie mnie na forum

5. stiffyone - za okazaną pomoc

6. M.W - żeby nie czół się samotny

*********

Budo
cinus`
reaven1
lukasz11111
Damian14BO
wdowiakm
walgierz
Vormulac
Soleila
Kukowsky
RobeN
paweusz
Magwisienka
Deejay

Ja po prostu lubię wszystkich i jak już pisałem kolejność nie ma u mnie znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:55, M.W napisał:

o co ci chodzi?

O to, że nie jesteś sam wśród forumowiczów nie umiejących czytać. Na górze każdej strony tego tematu jest napisany regulamin jak byk, ale przeczytać się nie chce. Czemu spam !? Cytacik "Posty, które nie traktują na podstawowy temat, podziękowania za wymienienie na liście lub lament iż nie znajduje się dana osoba w żadnym rankingu - uznajemy za spam i moderator ma prawo ukarać za to. Proszę o respektowanie tych prostych zasad."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ranking.

1. Vasilli
2. Walgierz
3. Szerszeń45
4.hunter22
5.Maz''e
6.mikolajmix
7.Sephirath
8.RobeN
9.Magwisienka
10.Fumiko
11.Abi Dalzim
12.Modest-Vermin
13.Thoor
14.windows00
15.Aq22
16.Robek009
17.Mistrz Jang
.........................


No i pracownicy.
1.Akne!
2.Soleila
3.Coni-z
4.Spaykus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz czas na moją liste

1.Sephirath & Deih - od kiedy pamietam zawsze byli moimi najlepszymi przyjaciółmi na forum , przynajmniej od tego czasu gdy wróciłem po przerwie dłuuugiej :] Wielkie pozdro dla nich :];]
2.kon?ik - dawno go niewidziałem na forum ale czasami z nim gadam przez GG :D :D Ogólnie chłopak ma spoko charakter i naprawde można z nim pogadać :]
3. WorldWar3PL & Ponury Rzniwiarz :P -Wuwusia znam dosyć krótko ale już sie z nim zakumplowałem , gadamy tez czesto na gg , a niedługo nasz wielki pojedynek w csa , jak go zjade do 0 dam demko na forum :P , co do tego drugiego to znam go od dawna , pomogłem mu robić gramsajta za co jest mi wdzięczny xDxD Ogólnie jest spoko ziąmem xD
4.Fariot - czesto daje mi rady szczególnie w FM , podziwiam jego gre ;];] Zobaczycie jeszcze naucze sie grać :]
5. Aq - kiedys grałem z nim na irc ale coś chyba gra sie rozpadła bo niewidze jakoś kolejnych sesji , to niezmienia faktu że w top 5 the best of the rest znalazł się
6.Magwisienka - jedna z najmilszych osóbek na forum , ostatnio nauczyła sie grać w FM , można powiedzieć że wymiata :D:D
7.Kukowsky - lubie jego żarty niewiedzieć czemu one są smieszne , jak coś nieraz walnie bez sensu to jest pianie , często gadam znim na irc też :DD Jeśli prowadzisz z nim kłotnie i chcesz wygrać to niemasz szans lepiej odrazu idź do domu :D
8. LiFar- często ze sobą niegadamy ale jesli już to rozmowy są długie ;];]
9.Soleila -znana wszystkim ciocia sol , skromna osóbka bez którrej jak to ktoś powiedział forum było by puste , dlatego wyróżniam ją tu , chyba niema takiej osoby na forum która by jej nielubiła , Sol ma wielkie poczucie humoru , nie patrz co piszą inny :P , czesto lubi zmieniać tematy :]
10. Chciałbym tutaj wyróżnić kiedyś mojego najlepszego przyjaciela na forum ,ale chyba juz niema tutaj konta :(:( Wielkie pozdro dla Xwyka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywisice wszyscy moimi znajomy :) Link do nich http://ja.gram.pl/blog_znajomi.asp?id=437219.
nie chce mi się ich pisac bo jest ich prawie 60.

A tak z forum to:
Obi-wan Kenobii - za rozmowy na GG i za porady
Evil Khan - zaklada fajne tematy i jest wporzo

No i oczywiscie wszystkich moderatorów i pracowników CDP i to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista v3
1. Blackbeard
1. mała16
1. Skarmory
1. PRINCE JANEK
1. Obi-wan Kenobi
1. Nermi
2. Ecko09
2. kapec11
3. Brudny Jack
3. Sonic1575
3. Sith66
3. Łukasz090
3. Adam Malysz
3. xbit71
3. gorn63
3. Black Mind
3. Gorn7
pierwsi za gg, ciekawe GS''y i częste wizyty na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak zawsze poważna pomyłka,
Z numerkami sie pogubilem, ale cóz - następna będzie w 100% dobra
Zapomniałem też o moich idolach
Wojman - za dość nieuzasadnionego degrada
Rzezim - za troche bardziej uzasadnionego :]
Ale w sumie to dzięki nim przeszłem na tą jasną strone mocy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to lecim:) Kolejność nie gra roli:)
1. Junior Gong
2. kolektor
3. wdowiakm
4. Budo
5. Lesz3yk
6. Damian 14BO
7. CzystyZysk
8. Carl92
9. pan.m
10. fataem
11. Catastrophe-she
12. Kermit 13
13. Adamzzz
14. xbit71
15. Wiadroman
16. Nafciarz
17. Araondoion
18. kuko7
19. owczar4
20. goodplejer
21. nekromanta7
22. Widow4
23. PEACE22
24. Buhaj91
25. Sido15
26. Marko Pele
27. Yamamoto
28. TmJ
29. MastAlol
30. ewenement
31. Pumafire
32. NyGgA MiLy
33. Kryszek
34. Polish RADA
35. Skarmory
36. Arkads
37. rada
38. Amaadi
39. Ziomuś SmS
40. DoubleM
41. hatePL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najlepsza lista (dlaczego mam tak nie napiszę)

1. PRINCE JANEK
2. Gorn7
3. gorn63
4. Berengar
5. sprite39
6. dambialko
7. Obi-wan Kenobi
8. bezimienny15
9. Baal Namib
10. przemytnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista ulubionych forumowiczów
(wersja Lipiec 02.07 2007)
Pierwsza Dwudziestka:

1. szerszeń45 – Jest w porządku, mam z nim świetny kontakt, zawsze mogę z nim pogadać o różnych rzeczach, mogę również liczyć na jego pomoc, Lubi Gothic’a, Civilization, Władcę Pierścieni itp. Znam go praktycznie od początku mojej kariery na forum jest jednym z pierwszych, których poznałem poza forum. Rzetelny forumowicz, którego wszyscy znają. Zasłużył na tak wysokie miejsce na mojej liście.
2. Nulinka – Jest miła i sympatyczna jest pierwszą dziewczyna jaką poznałem na forum, z którą rozmawiam również na gg, pomaga mi i jest super przyjaciółką.
3. mała16 - Za rozmowy na gg, miła i sympatyczna forumowiczjka ;)
4. freja – Jest miłośniczką historii, jest wspaniałą kumpelą z forum, od czasu do czasu miłe rozmowy na gg. Lubię ją.
5. YOUlia – Fajna i miła forumowiczka, ma śliczne imię, jest w porządku wobec mnie, lubię ją ;)
6. Coni-z – Miła, sympatyczna, miło się rozmawia ogólnie bardzo fajna (tylko bez skojarzeń proszę) ;)
7. Adam k. – Częste rozmowy na gg, super kolega, dobry kontakt ;)
8. Speedraid – Częste rozmowy na gg, dobry kolega i pomocny ogólnie ok. ;)
9. Magwisienka – Miła forumowiczka, sympatyczna ma bardzo ładne imię ;)
10. Deejay – Miły forumowicz, mój następca w prowadzeniu konkursu na najlepszy avatar ;)
11. Artystka – Miła i sympatyczna forumowiczka w dodatku jest bardzo ładna ;)
12. Acayra – Miła, sympatyczna z talentem dziewczyna, jest w porządku, lubię ją ;)
13. Vormulac – Dobry kolega, czasem pomaga i nie lubi elfów ;)
14. walgierz – Dobry i sprawiedliwy moderator poza tym jest miły ;)
15. Soleila – Miła i sympatyczna osoba, bez niej to forum byłoby puste ;)
16. TYHE – Była najlepszą moderatorką ;)
17. olga2468 – Miła i sympatyczna dziewczyna ;)
18. Fokusia – Miła i sympatyczna forumowiczka, która jest w porządku ;)
19. Obi-Wan Kenobii – Bardzo częste rozmowy na gg ;)
20. dna16 – Miła i fajna forumowiczka ;) Czasami rozmowy na gg ;)

Reszta osób:

21. RobeN, ciaputek, paweusz, Stwór, flowerania, Vaxinar, lis899, Milteen, Vidmal, verbum, glizda101, Łukol, rolek85, spider88, cinus'', olcia13, nadol91, Prażyna, ko?nik, gieroj, turpis, Kukowsky, Wasizi, Darkstar181, GohaneX, SD4HJ, RX-8, mikim, olki77, Banny, Blondi, minimysz, Podpułkownik, Ponury Żniwiarz, Yarr, kepny, BlackBomb, Monastor, marlin15, Niclas, Mediv, Farmer Widomo, Bajuj, Brad, Moras1990, Filip92, pawlo131, exilem, Bagieta, jaheira93, sony ericsson, ...TrzCIna..., Olamagato, gmichal, mallard, Paluch 222, Vytrix, OLKA1992, lukmistrz, Mac Cry, fanfilmu.pl, Piotrek K., Marcinos07, Carl92, Volvox, Black Dog, Matizk12, mike91, Noxbi, Bartek Dudek, Paladynka, citekmaniak, Siepus, Lak5, skubsa, tykus, Widek, Probos, pan m., Varras, boduczek, michu96, Budo, boogie85, hunter22, Master J, deih, reaven1, dusia8, Adidas66, Unreal11, olcia.111, YahooPL, Blondi-Kambodza, mroczny mrok, CR7, morthi, Firaxo, rick90, Phelela, mefiperes, Jane95, balduran2, Prince07, Sephirath, gothicsheep, Vasilli, Fumiko, gorn63, Graszczur, Mary Magdalene, Furrbacca, windows00, Liqid, WorldWar3PL, napster6, NuGGet, kolektor, AQ22, aneCzkaa, Gracz 23, Ecko09, Damian14BO, Skarmory, Evil Khan, milten6, Michał Raven, Starmageddon, Dux, GeoT, legenda27, bezimienny15, Cesarro, karollo1a, Berengar.

Moja lista uległa zmianie i to bardzo dużej;)
Reszta osób jest na miejscu 21 dlatego, że lubię wszystkich tak samo;) Pierwsza dwudziestka jest wyróżniona i opisana;))
Osoby, które zostały pogrubione to mam z nimi najczęstszy kontakt;)
Na mojej liście znajduje się ogólnie 155 użytkowników;)
Oraz osoby, które znajdują się w mojej liście znajomych na gramsajcie a których tu nie umieściłem: http://ja.gram.pl/blog_znajomi.asp?id=45362
Pozdrawiam wszystkich

Ps. kolejna lista w połowie sierpnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tutaj jestem zmuszony umieścić 3 userów ;) A mianowicie; Cesarro,Kostka XXL, Obi-Wan-Kenobii - są to wg mnie najlepsi forumowi koledzy, super mi się z nimi rozmawia, na Kostke mogę liczyć w BK oraz jak coś mi jest ;) (tu akurat wszyscy trzej mi pomogli) ,Cesarro za miłe rozmowy ,za zaufanie mi itd, Obi za genialne poczucie humoru, nie raz już przez nigo spadałem dosłownie z krzesła xD
2.. Na owym miejscu umieszczam usera o ksywce wdowiakm a za co? Za miłe rozmowy, za poparcie mojego pomysłu, za bohaterską obronę ;)
3. tykus - za rozmowy na gg, za to ,że lubi Gothica, ogólnie lubie tego forumowicza ;)
4. mroczny mrok - za miłe rozmowy na gg, za dobre (bo oczywiście ze mną :P) zarządzanie KDCNA ;)
5. pan m - kiedyś najlepszy kolega, teraz kontkat się jakoś urwał i jest trochę inaczej... Nie mniej jednak lubie tego usera :-)
6.Sephirath - za to jaki jest ;) Za jego poczucie humoru na forum itd ;)
7.igorinho - nie ma go ostatnio na forum, ale pamiętam nasze jakże pasjonujące rozmowy w Obywatelu xD
8. Magwisienka - miła forumowiczka która przekazała w nasze (moje i mrocznego) ręce (oczywiście po konsultancji z resztą byłych przedstawicieli KDCNA ) KDCNA ;)
9. Probos- user które po prostu lubię ;) Za wymianę poglądów na temat co jest lepsze Gothic czy Morek? Nie dojdziemy raczej nigdy do porozmienia ale co tam ;P
10. ko?nik- cóż tutaj mogę napisać... Po prostu fajny user który nie raz rozbawił mnie swoimi tekstami ;)

Chciałbym jeszcze wyróżnić pewnego usera ,z którym swojego czasu dosyć mocno się kłóciłem. Cóż, wydaje mi się, że jest już trochę lepiej i dąże do porozumienia patrYX93 pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto Moja Lista :
Wdowiakm - Według mnie najlepszy użytkownik na gram.pl, rozmowy na Gadu-Gadu, wypowiada się tam gdzie ja , wspólna praca , pomoc ,użytkownik na ocenę cel.przyjaźnie się z nim od początku kiedy weszłem na gram.pl (przyjaciel)
Vasilli - Także bardzo fajny użytkownik , rozmowy na gg .
Carl 92 - Super użytkownik , rozmowy na gg pomoc.
Adam k. - To co wyżej , pomagał mi nad pewną pracą ;) mienowicie opowiadaniem .
napster6 - Super użytkownik i kolega z klasy .
IMPERATOR1990 - Bardzo fajny użytkownik,kolega, pomoc,rozmowy na gadu-gadu, gra przez siec w DII.
pan m. - Też kolega :) , rozmowy na gadu-gadu, pomoc w robieniu gramsajda itp.
Kilmos- super użytkownik , pomoc , rozmowy gadu-gadu :)
Lina - Fajna użytkowniczka forum :)
Wayzin - Miły i fajny użytkownik lubi Extreme tak jak ja :P
Graszczur - Spoko użytkownik może nie gadałem z nim na gg ale udziela się tam gdzie ja :)
Bartek 93 - rozmowy na gg :)
MasterHeroes - lubi króliki tak jak ja :D

Korsaż,Burrows,Maciejka12, tuna,threen,tomas92,gesior7,Rafiki1995.


To już chyba wszyscy jak o kimś zapomniałem to bardzo ale to bardzo przepraszam .

Oczekujcie listy następnej listy w połowie tego miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować