Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

Zapomniałem dodać (ehh brak edycji :/) - kolejność na zamieszczonej liście jest zupełnie przypadkowa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olamagato (który niestety na nowym forum już nie pisuje nic, ale do dziś pamiętam te wyjątkowo

Dnia 13.02.2007 o 07:45, Sth`Devilish napisał:

profesjonalne i poparte dużą ilością wiedzy posty, głównie na tematy sprzętu komputerowego)


Pisuje,pisuje,przynajmniej 1 miesiąc temu go widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 07:45, Sth`Devilish napisał:

No to ja się nieco wybije ponad przeciętność w tym temacie i przyznam, że... nie mam żadnego
ulubionego forumowicza :)


A wiec.. Ty nie? Ale ja myślałem.. Że ja i ty.. Że ty.. buuuuuu ;( ;( ;(
Buhehehe ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 16:05, Stwór napisał:

> No to ja się nieco wybije ponad przeciętność w tym temacie i przyznam, że... nie mam żadnego

> ulubionego forumowicza :)

A wiec.. Ty nie? Ale ja myślałem.. Że ja i ty.. Że ty.. buuuuuu ;( ;( ;(
Buhehehe ^_^


Oj biedaczyska. Ja też jestem z wami! Nie mam żadnego ulubieńca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 16:05, Stwór napisał:

A wiec.. Ty nie? Ale ja myślałem.. Że ja i ty.. Że ty.. buuuuuu ;( ;( ;(
Buhehehe ^_^


No CHYBA, że... fundniesz mi TBC wraz z prepaidem ^^ A z resztą, ogłaszam konkurs na ulubionego forumowicza! Kto pierwszy zafunduje mi powrót do Azeroth, ten... Huehue ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety niektorym uzytkownikom nie chce sie przeczytac tego co jest w przypietym poscie. Cinus` prosil, zeby uwaznie czytac i stosowac sie do tego co jest napisane na gorze. Jego prosba nie zostala wysluchana, zatem...

Stwór - ostrzezenie
pan m. - ostrzezenie
Sth`Devilish - ostrzezenie
Adamzzz - degrad -1 (tu degrad dlatego, ze na koncie masz juz wiele ostrzezen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 16:46, Wojman napisał:

Stwór - ostrzezenie


Kurka przecież to był tylko niewinny żarcik, z małym podtekstem żartobliwym jak najbardziej:) Jeśli pisanie sobie z humorem jest tutaj niedozwolone na swój własny temat, to w takim razie wolno tu już tylko pisać ranking i nic więcej.. Smętnie i ponuro, ale jeśli ma tak być.. Posta przed pisaniem czytałem oczywiście i nie widziałem marudzenia, czy lamentu w moim poście, jeśli tak można to odebrać to przepraszam! Pomyłka która się nie powtórzy tutaj.. (czyli chyba pisać tu przestanę prócz rankingu raz na "ruski rok" ^_^):) Cały ten post to oczywiście - No offense!:) I kończę ten temat z mojej strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu mają być tylko listy...to nudno jak nie wiem.Co będzie?1 post na tydzień?Nie no,jak tak to odpinam temat i koniec z moimi listami ulubionych forumowiczów(bez obrazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nie umie czytać regulaminu :/ "Posty, które nie traktują na podstawowy temat /.../ uznajemy za spam /.../"
Jeżeli jest o tym, co w nazwie tematu ok (ulubienie forumowicze) - nie potrzebuję zbędnego spamu. Przed chwilą było tylko buczenia i narzekanie, że nie jest się ulubionym... Ludzie czytajcie uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto Moja Lista :)
1.deih & Soleila :P
2.Sephirath
3.Ponury Żniwiarz
4.oklit
5. World of War3PL
6. gmx
7.Marracaba -sori ale niewime jak sie pisze jego nick :P
8.Furrbaca
9.Stwór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 14:29, Phelela napisał:

5. World of War3PL

A nie raczej WorldWar3PL? ;> No chyba, że to jakis nowy forumowicz o własnie takim nicku, ale nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:01, Domon napisał:

A mnie ktoś lubi? Nikt niewypisał mnie w swojej liście :|

Heh, no nie wiem czy Cię moderatorzy polubia jak nie zaczniesz czytać przypiętych postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:01, Domon napisał:

A mnie ktoś lubi? Nikt niewypisał mnie w swojej liście :|


Czytaj przypięte posty!!!

/.../Posty, które nie traktują na podstawowy temat, podziękowania za wymienienie na liście lub lament iż nie znajduje się dana osoba w żadnym rankingu - uznajemy za spam i moderator ma prawo ukarać za to. /.../
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum już parę miesięcy i udało mi się poznać parę osób na tyle, że mogę powiedzieć, że je lubię, szanuję.
Co prawda lista ta, pokrywa się w większości z listą znajomych umieszczoną na gramsajcie, jednak nie miałem okazji jeszcze podziękować tym użytkownikom, za mile spędzony czas :-)

paweusz
Ballonik
Łowca Gier
.Darnok
Jarys
Azrathel
Fumiko
Mudra
Martimat
RobeN
A-cis

oraz osoby z poza listy znajomych, mimo że Ich tam nie ma w równym stopniu umilają mi pobyt na forum :-)

Budo
walgierz
Abi (Abi Dalizm)
KHRoN
HumanGhost
Wilku (PolishWerewolf)

Kolejność jest oczywiście bez znaczenia, jeśli nie zauważę sprzeciwu wymienionych wyżej osób, w przyszłym tygodniu, napiszę przy każdym userze dlaczego znalazł się na liście. Tylko pamiętajcie, że czytam nie tylko posty skierowane do mnie ale również inne (nawet te które pisaliście zanim pojawiłem się na forum) ;-)

Do listy dopiszę jeszcze parę osób ale najpierw, muszę je lepiej poznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować