Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

a więc tak (kolejnośc przypadkowa :P)

1. Dark SMG - za rozmowy na gg , i w ogóle wymiata :)
2. Bartek Dudek - fajny jest :)
3. sianer - za rozmowy na IRCu
4. TYHE - a tak jakos :)
5. Darth PeTeR - maniak star wars i II wojny światowej

no i oczywiscie ci , którzy maja mnie jako ulubionego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dam swoją aktualną ''grupę ulubionych'' :) Jak kogoś zapomniałem wpisać, to przez sklerozę ;))
- Nulinka
- spider88
- GeoT
- minimysz
- hunter22
- Jarys
- Lumbago
- Abi Dalzim
- Wiadroman
- Pustelnik88
- Vaxinar
- wdowiakm
- olki77
- szerszeń45
- Wodzasty
- spider lady
- walgierz
- Ponury Żniwiarz
- lurynowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno chciałem to zrobić, ale ta skleroza, no wiecie... ;P
1. wiadroman - dogadujemy się i słuchamy podobnej muzyki
2. Deejay - gustuje w dobrych kobietach ;)
3. wdowiakm - za NAJLEPSZEGO AWATARA - konkurs i za to, że nikt nie docenił jego regulaminu ;P
4. Jarys - lubię i tyle ;)
5. Martimat - dzięki niemu odkryłem di.fm
6. el-coyote - lubię i tyle ;)
7. walgierz - jw.
8. Nulinka - jw.
9. Ballonik - zrobił dla mnie fajnego awatara ;) ale używam na innym forum
10. Artystka - bo sama ma fajnego awatara ;)

Chyba to już wszyscy (akurat 10 hehe ;)). Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam, ale skleroza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność nie ma znaczenia
Baal Namib - ziomek i przyjaciel z miasta:)
szerszeń45 - za temat ,,Ostatnia literka gra po niemiecku"
qrczak90 - za dyskusję o pokemonach w Nocnych markach
speedraid - jak on mnie lubi to ja go tez
Thoor - Świetny grafik :) (Drużyna)
Robek 009 - Spoko gość :) (Drużyna)
Hunter22 - Bardzo miły, i doświadczony kolo ;) (Drużyna)
Budyn -miły, spokojny, ... ;) (Drużna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to i ja dam parę osób:
1. spider88
2. Lucas016
3. zakrokrzy
4.PRZEMOSAL
5. tykus
6. Prediator
7. spam to ja
8. Grizzly.
9. olga2648
10. Arhont
11. dex91
12. gaax
13. Piotrek B.
Mam nadzieję, że o kimś nie zapomniałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:00, tykus napisał:

Dzięki za wyróżnienie ;) Mam pytanie jedno - kolejność ma znaczenie czy nie ma? ;P


Nie ma najmiejszego znaczenia. Wszyscy, których napisałem na liści są fajni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że kolejność nie ma znaczenia. W jednej linijce głupio będzie wyglądało ;p
Tykus - pierwsza osoba, którą poznałem tak naprawdę na forum. Fajnie się z nim gada i w ogóle ;p
Mroczny Rev - siedzi w "dobrych klimatach", jest to jedna z nielicznych osób które znam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dam swoja liste;)
pan m.-za to że rozwija xsywki w temacie "Pokaż mi swa ksywke a powiem ci kim jestes"
Ari Zmc-Za to że zna sie dobrze na piłce noznej:)
Tajemnic-Za to ze czasem rozmawiamy na gg:)
vauxhall i Vormulac-Za tematy o samochodach
Kolejnosc nie ma znaczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranking Baal Namib''a

1.Vasilli - Przyjaciel, z byłej klasy :)
2.Robek 009 - Najlepszy kumpel na forum.
3.Hunter22 - Za to, że jest ze mną, w tych trudnych chwilach :)
4.Thoor - za świetną grafike, i przynależenie do drużyny :)
5.lordmatti - rozmówki na gg, podarowanie miejsca na serwerze, i zrobienie stronki :)
6.Kamil i Maciek - Za świetne prowadzenie strony o Settlersach, może bardzo gry nie lubie, ale dzięki wam, interesuje się :)
7.Windows00 - Za pisanie świetnych opowiadań na stronie swojego kolektywu :)
8.Walgierz - Za wszystko co dla mnie zrobił :)
9.Paweusz - Za pomaganie mi w temacie (Jaki to klub piłkarski - Gra) I w ogóle za uprzejmość
10. Szerszeń45 - Za to że też mnie lubi xD
11. Ekipa CDP, ( życzę dużo sukcesów :) )


Kolejność, nie ma większego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista Vipów na Gramsajcie pęka w szwach, a dziś przyszła pora na podsumowanie marca.

Wersja 3.03.07

Miejsce pierwsze:
1. wdowiakm - Bo jest w porządku, mam z nim świetny kontakt, zawsze mogę z nim pogadać o najróżniejszych sprawach. Lubi Gothica, Civilization, Władcę Pierścieni itp. Znam go od czasów kiedy byłem robotnikiem, jeden z pierwszych których poznałem poza forum. Rzetelny forumowicz, którego większość tu zna. W pełni zasłużył na tak wysokie miejsce na mojej liście.

Miejsca 2-5
2. WorldWar3PL - człowiek, który szuka humoru w Sieci, czasem karmi mnie jakimś linkiem dzięki czemu mój nastrój się poprawia. :)Zanm go niemal od samego początku forum, był podobnie jak wdowiakm i Adham jednym z pierwszych, których poznałem poza forum, na GG oczywiście. Kto go nie zna i nie lubi ten nie jest prawdziwym gramowiczem. Jeden z najlepszych! ;)
3. deih - osoba, która przebojem zdobyła moją sympatię. Jest miły i sympatyczny, często rozmawiamy o rożnych sprawach na GG czy na gramIRC`u. Widuję go często na forum. Również jeden z najlepszych.
4. Adham - z tym osobnikiem kiedyś rozmawiałem bardzo dużo na GG. Na forum dewastowaliśmy wątki spamerskie. ;) To były czasy kiedy obaj byliśmy robotnikami i przodownikami. Rozmaiwaliśmy dlugo i często, ale ostatnio zauważa się spadek aktywności. Na GG już prawie wcale, ale czasem na gramIRC`u się pogada. ogólnie jednak miły gość.
5. gothicsheep - Bardzo sympatyczny dosyć nowy jeszcze forumowicz. Dostał u mnie rangę duszpasterza. :P Lubi nadużywać emotki: ^_^. Jest miły i szybko wzbudza sympatię innych. Pomaga, żartuje, ma specyficzne poczucie humoru. Jest w porządku.

Miejsca 6-10
6. Adam k. - kiedyś wspólnie graliśmy w Traviana, teraz chyba gra sam, bo ja oddałem konto. Jest miły i często rozmawiamy poza forum, na którym zresztą coraz rzadziej go widuję. A szkoda bo kiedyś naprawdę sporo się udzielał.
7. Speedraid/MARCOS - za rozmowy na GG. ogólnie, ma poczucie humoru, czasem różne fochy, ale idzie to znieść. Jego udziały na forum mogą się podobać. Rzetelny forumowicz ;)
8. tykus - jako jeden z niewielu zna moją ksywę międzynarodową (Hornisse45) i często mnie nią szturmuje :P Ogólnie rzecz ujmując miły gość. Jest fanem serii Gothic i często pomaga początkującym. Grywa też w fanowskie mody tej gry. Nie sposób nie lubić go.
9. windows00 - zna nieźle niemiecki, często kiedy popełniam jakieś błędy jest pomocny w ich poprawianiu. Ogólnie rzecz ujmując jest to miły i rzetelny forumowicz. Ma też specyficzne poczucie humoru, które może się podobać.
10. Adamido - kiedyś pokłóciłem się z nim na gramIRC`u, która muzyka jest lepsza, ale nic prócz kłotni z tego nie wynikło. Teraz się z nim pogodziłem i stwierdziłem, że o gustach się nie dyskutuje. A poza tym jest miłym forumowiczem i o innych sprawach można o nim spokojnie i na luzie podyskutować.

Osoby wyróżnione:
A-cis, Alexei Kaumanawardze, Azrathel, Baal Namib, Bartek Dudek, BlackBomb, Carl92, cinus`, Cossack777, dna16, el-coyote, fanfilmu.pl, Fumiko, Furrbacca, gloody, gmx, hunter22, igorinho, ko?nik, lis889, Luke Shadow, lurynowicz, Magwisienka, Markus89, Marrbacca, Micał Raven, michu96, mtobi, Noxbi, olki77, pan m., paweusz, Podpułkownik, Probos, PsychoMan, Pustelnik88, rolek85, Ryan Kam, Saref, Sephirath, Soleila, Vasilli, walgierz, Wasizi, Vaxinar, Velociraptor, Vormulac, YahooPL YOUlia.

Mam szczerą nadzieję, że tym razem o nikim nie zapomniałem, jeśli jednak tak się stało to przepraszam ;)
Kolejność na liście ma znaczenie tylko od miejsc 1-10. Osoby wyróżnione są posortowane alfabetycznie i nie ma w niej większego znaczenia kolejność.

Kolejny UPDATE listy pod koniec następnego miesiąca, czyli kwietnia jakby na to nie spojrzeć ;)

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:57, szerszeń45 napisał:

/ciach/


Dosyć obszerna lista :) Masz ciekawe podejście do sprawy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gość za to, że tak jak ja koch serię tES :D
A tak poza tym, to jak narazie (mam nadzieję) jedyna osoba, którą choć trochę znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie wchodzę na ten temat i patrzę na Twój post. Zamurowało mnie ;] Dzięki za wyróżnienie. Chyba nikt mnie tutaj nigdy nie napisał :P

Wiem że to spam, więc napiszę moją listę (kolejność nie ma znaczenia :P)

- Madt - prowadzi świetny GS, często u mnie odwiedza tak samo jak ja lubi serie TESa
- kamceg - zupełnie to samo ;]
- Gul4sH - to samo co sam wymienił sam 2 posty wyżej
- PatrYX93 - od początku jak jest on jest na gram.pl jakoś tak nie wiem, poznaliśmy się :)
- Word up a właściwie In the End - po prostu :)
- Bambadil - za to samo co kamceg i Madt
- tuna - tak po prostu :P
- YahooPL - to co kamceg, Madt i Bambadil
- Lucas016 - pierwszy z którym na forum się zaprzyjaźniłem
- ser pleśniowy - znowu po prosotu :P

To tyle narazie :) Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam bardzo :P
Pozdrawiam tych z góry i nie tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:15, Phelela napisał:

Narazie byłem tylko na 3 listach ale cuz niekazdy musi mnie lubic :P.Moja lista juz niedługo dam ja jutro :)


Wiesz, nie każdego musi to obchodzić to co teraz napisałeś... a wedle przypiętego posta to jest spam, więc ostrzeżenie.
To samo się tyczy Panów:
lukmistrz
reaven1
barteg
Carl92
tykus

PS1 Jakbym kogoś przeoczył to niech ta osoba da znać ;)
PS2 Nie, to nie jest moja lista ulubionych forumowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista. Ze starej listy usunąłem osoby lubane przeze mnie, które jednak już na forum się nie pojawiają, oraz tych, na których z pewnych powodów się zawiodłem.

Adamido - gość ma wielkie poczucie humoru i ogólnie jest z niego zarąbisty gość, spoko rozmowy na gg 
balduran2 – w sumie gdyby nie mały problem na quizie LOST (troszkę z mojej winy)  to nie poznałbym go. Naprawdę fajny forumowicz, ma fajne informatyczne poczucie humoru :P
Fumiko – miłe rozmowy na gg, wielka fanka RPG, fajne opowiadania ma :)
deput666 – nie przeszkadza mi, a serio to fajny jest, głównie to pamiętam dysusje z nim na horrorzastych tematach
Wdowiakm – też nie przeszkadza, fajny gość, zna się na LotR i Gothicu, można z nim pogadać poważnie lub pożartować ;)
dex91 – fajny gość, fan LOSTa, znam go z reala i jest naprawdę spox ;)
boduczek – miłe rozmowy na gg, fajny gość ;)
Szmondrowski – wspaniały mistrz Jedi, częste poGGaduchy :)
micaa – spoko gość, można z nim pogadać na naprawdę wiele tematów :)
Lucas016 – chyba najlepszy qmpel z forum, brother z którym mam się spotkać w Another Life, poza tym wiElki Jedi Mastah niemal codzienne poGGaduchy ;D
klosu – można z njim pogadać o wielu rzeczach, zna się na Loście
Word up (In The End) – za znajomość grafiki, pomoc innym (u mnie przy avku) i za jego luzackie podejście do wszystkiego ;)
Lady Driada – fajne rysunki wrzuca, siostra niemal idealna, ale za mało się mnie słucha :P
Olga2468 – fajna girl, słucha dobrej muzyki i lubi Anie, dobry kontakt na gg
WarriorWithin – dobrej muzy słucha, miły kontakt na gg
Garrick – fan Gothica, miły kontakt i fajne pomysły ;)
stiffyone - fajny gość, czasem się z nim popisze
szerszeń45 - wolę mówić hornisse :P Niedawno się odmłodził, nie wygląda już jak Yoda, baardziej Aragorna przypomina ;P
Adamzzz - wspólna wymiana poglądów na forum, spox koleś
gothicsheep - za wspólne pogaduchy na temacie o G2NK, cenię sobie jego poglądy, no i świetne opisy na Opisz Poprzednika ;)
Igorinho - ostatnio zagadał i okazuje się, że naprawdę fajny facet z niego. Życzę powodzenia w graniu na bassie :)
Choinix - chyba jedyny gość, którego faktycznie poznałem dzięki GSowi, zaczęliśmy kojarzyć nasze nicki, potem rozmówka na GG i nie żałuję ;)
Przemaspol - za znajomość LOSTa i poczucie humoru
deih - za Weekend i fajne wywiady w nim, na gadulcu raz aby gadałem z nim ale było fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko osoby wypisze. Niektóre będą wyróżnione ;).

szerszeń45
ko?nik
windows00
Magwisienka
Adham
Kukowsky
WorldWar3PL
Abi Dalzim
Tajemnic
walgierz
Tykus
Kafar
Spider88
Fumiko
Sephirath
Unreal11
PolishWerewolf
Catastrophe-she
Bartek Dudek
Gothicsheep
Soleila
dna16
Wdowiakm
Marrbacca
Furrbacca
Ninger
LifaR
Cossack777
Liqid
Adamido
Immortal1
Avalon67

Jeśli o kimś zapomniałem to z góry przepraszam ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja aktualna lista trochę różniąca się od ostatniej:

1. Prince07 - spox koleś, fajnie rozmawia się z nim na gg i na forum
2. edeń - bardzo wporządku koleś; dobrze mi się rozmawia z nim na gg
3. spam to ja - polubiłem go podczas rozmów na forum
4. Lucas016 - spox ziomek, świenie zna się na LOST
5. przemaspol - znam go osobiście; nawet spoko
6. szerszeń45 - bardzo miły pan Przewodniczący :P; rozmowy na gg
7. patrYX93 - miły i sympatyczny forumowicz
8. Grizzly. - miły forumowicz, szkoda, że tak żadko tu wpada...
9. milten6 - dawno z nim nie rozmawiałem na forum, ale teoretycznie jest wporządku
10. Tykus - ostatnio go poznałem i muszę powiedzieć, że jest EXTRA ziomkiem
11. 3wkA - super dziewczyna, znam zresztą osobiście
12. aneCzkaa - super dziewczyna; także znana mi osobiście
13. osiusia14 - wporzo ziomek; znam osobiście
14. Olga2468 - ogólnie wporzo dziewczyna, lubi LOST
15. m a g d a - także super dziewczyna; znam osobiście
16. ROBAT - młody chłopak, ale bardzo wporządku; rozmowy na gg
17. zakrokrzy - wporzo i bardzo fajny forumowicz; rozmowy na gg
18. Igor FCBayern - mój imiennik :D z naszych rozmów wywnioskowałem, że jest wporządku

Oczywiście kolejność nie ma najmniejszego znaczenia, więc proszę nie przejmować się lokatą. Wszystkich lubię tak samo! Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam. Jestem na forum od niedawna, więc mam mało znajomych... Mam nadzieję, że to się zmieni :D POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapomniałem o wyróżnieniach ale te osoby i tak się same domyślą ;). Jeszcze do listy chciałbym dopisać :

Phelela
konrad16061990
Vilmar ( ale to dlatego , że mi zapłacił :D:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować