Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

No to kolejna moja lista :)
Ci co podkreśleni, to podkreśleni :)))
To tak! Pierwsze i nie premierowe :P miejsce to

VASILLI

A później: (już kolejność nie ma znaczenia)

tykus
hunter22
Maz''e
robek009
fumiko
mikolajmix
saref
kamil.i.maciek
Thoor
Magwisienka
Roben
Szerszeń45
Kaczmix
syriusz.b
xbit71
walgierz
windows00
kukowsky
paweusz
edeń
Abi dalzim

Raczej nikogo nie pominąłem :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność przypadkowa ;)
mefiperes
Sephirath
pretorianie
Budo
Catastrophe-she
Magwisienka
Madia
Anim
Deejay
Kamil.i.Maciek
Modest-Vermin
Marrbacca
Furrbacca
gothicsheep
AQ22
Soleila
Coni-z
oklit
cinus''
Vilmar
walgierz

Zapewne pominąłem kilka osób.. Wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz inna lista, może zamiast znajomych podam tu listę swoich prawdziwych przyjaciół z gram.pl, zamiast osób, które tylko lubię.

Lista Adamzzza [ver. 2.00.1SE]

Więc: otwieramy tekę :P

- Ari Zmc - Ari, znamy się bardzo długo, rozmawiamy często na Gadu-Gadu. Pomaga mi w różnych sytuacjach, doradzi. Dzięki bardzo :*

- Doreczek - Misiek :], rodak z mojego miasta, znamy się osobiście, piszemy ze sobą na GG, pożyczamy sobie wzajemnie gry, wysyłamy do siebie SMSy ;] Dzięki, Misiek :*

- mefiperes - bardzo miły, kulturalny forumowicz i IRCowicz :-]. Znamy się raczej długo, często gadamy, mamy podobne zainteresowania. Dzięki, Mefczyński :*

- Magwisienka - Madzia, przemiła i przesympatyczna osóbka :* Znamy się raczej od dawna, rozmawiamy na IRC, wymieniamy często poglądy na forum. Dzięki, Magi ;*

- Sephirath - Sephi jak Sephi - inteligentny i cudownie sympatyczny. Często gadamy na forum, trochę mniej często na GG. :-) Dzięki, Andrzej :*

- Kamil.i.Maciek - Kamil, mój prawdziwy przyjaciel, jest zawsze ze mną, kiedy go potrzebuję. :-). Dzięki najszczersze na świecie :*

- sferis - częste rozmowy na GG (nawet bardzo częste), pomaga, wspiera. Tobie też wielkie dzięki :*

- gothicsheep - rozmowy na GG, wspólna gra w Guild Wars, IRC i w ogóle cały, przesympatyczny całokształt. Dzięki, :*

- tykus - poznaliśmy się w temacie o kolekcjach gier, i teraz prawie ciągle ze sobą gadamy, wymieniamy komentarze na swoich gramsajtach. Dzięki za wszystko, Wojtekku :*

- Adham - bardzo często gadamy na IRC o swoich gustach, mamy podobne upodobania muzyczne. Dzięki, MadHamie :*

- Remember_The_Name - dojrzały, ale bardzo, ale to bardzo miły i sympatyczny. Pomagał mi w sprawach związanych z gramsajtem, rozmawialiśmy na GG. Dzięki, Piotrek :*

To na dziś wszystko. Te buźki przy końcowych zdaniach to takie podziękowanie, nic związanego z ymm.. :).

Do zobaczenia,
Adz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto Moja Lista :
Wdowiakm - Według mnie najlepszy użytkownik na gram.pl, rozmowy na Gadu-Gadu, wypowiada się tam gdzie ja , wspólna praca , pomoc ,użytkownik na ocenę cel.przyjaźnie się z nim od początku kiedy weszłem na gram.pl (przyjaciel)
Vasilli - Także bardzo fajny użytkownik , rozmowy na gg .
Carl 92 - Super użytkownik , rozmowy na gg pomoc.
Adam k. - To co wyżej , pomagał mi nad pewną pracą ;) mienowicie opowiadaniem .
napster6 - Super użytkownik i kolega z klasy .
IMPERATOR1990 - Bardzo fajny użytkownik,kolega, pomoc,rozmowy na gadu-gadu, gra przez siec w DII.
pan m. - Też kolega :) , rozmowy na gadu-gadu, pomoc w robieniu gramsajda itp.
Kilmos- super użytkownik , pomoc , rozmowy gadu-gadu :)


__________________________________________________________________________________-
No to narazie tyle nie ma miejsc po wszyscy są prawie równi .
__________________________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Dwudziestka

1. szerszeń45 – Jest w porządku, mam z nim świetny kontakt, zawsze mogę z nim pogadać o różnych rzeczach, mogę również liczyć na jego pomoc, Lubi Gothic’a, Civilization, Władcę Pierścieni itp. Znam go praktycznie od początku mojej kariery na forum jest jednym z pierwszych, których poznałem poza forum. Rzetelny forumowicz, którego wszyscy znają. Zasłużył na tak wysokie miejsce na mojej liście.
2. Nulinka – Jest miła i sympatyczna jest pierwszą dziewczyna jaką poznałem na forum, z którą rozmawiam również na gg, pomaga mi i jest super przyjaciółką.
3. WorldWar3PL – Rozmowy na gg, w porządku wobec mnie, ma fajnego avatara z którym się nie rozstaje. Lubię go.
4. freja – Jest miłośniczką historii, jest wspaniałą kumpelą z forum, od czasu do czasu miłe rozmowy na gg. Lubię ją.
5. YOUlia – Fajna i miła forumowiczka, ma śliczne imię, jest w porządku wobec mnie, lubię ją ;)
6. Coni-z – Miła, sympatyczna, miło się rozmawia ogólnie bardzo fajna (tylko bez skojarzeń proszę) ;)
7. Adam k. – Częste rozmowy na gg, super kolega, dobry kontakt ;)
8. Speedraid – Częste rozmowy na gg, dobry kolega i pomocny ogólnie ok. ;)
9. Magwisienka – Miła forumowiczka, sympatyczna ma bardzo ładne imię ;)
10. Deejay – Miły forumowicz, mój następca w prowadzeniu konkursu na najlepszy avatar ;)
11. Artystka – Miła i sympatyczna forumowiczka w dodatku jest bardzo ładna ;)
12. Acayra – Miła, sympatyczna z talentem dziewczyna, jest w porządku, lubię ją ;)
13. Vormulac – Dobry kolega, czasem pomaga i nie lubi elfów ;)
14. walgierz – Dobry i sprawiedliwy moderator poza tym jest miły ;)
15. Soleila – Miła i sympatyczna osoba, bez niej to forum byłoby puste ;)
16. TYHE – Była najlepszą moderatorką ;)
17. olga2468 – Miła i sympatyczna dziewczyna ;)
18. Fokusia – Miła i sympatyczna forumowiczka, która jest w porządku ;)
19. aneCzkaa – Sympatyczna forumowiczka, nie mam nic przeciwko by się znalazła w pierwszej dwudziestce ;)
20. dna16 – Miła i fajna forumowiczka ;) Czasami rozmowy na gg ;)

Reszta osób:

21. RobeN
22. ciaputek
23. paweusz
24. Stwór
25. flowerania
26. Vaxinar
27. lis899
28. Milteen
29. Vidmal
30. verbum
31. glizda101
32. Łukol
33. rolek85
34. spider88
35. cinus''
36. olcia13
37. nadol91
38. Prażyna
39. ko?nik
40. gieroj
41. turpis
42. Kukowsky
43. Wasizi
44. Darkstar181
45. GohaneX
46. SD4HJ
47. RX-8
48. mikim
49. olki77
50. Banny
51. Blondi
52. minimysz
53. Podpułkownik
54. Ponury Żniwiarz
55. Yarr
56. kepny
57. BlackBomb
58. Monastor
59. marlin15
60. Niclas
61. Mediv
62. Bartego
63. Bajuj
64. Brad
65. Moras1990
66. Filip92
67. pawlo131
68. exilem
69. Bagieta
70. jaheira93
71. sony ericsson
72. ...TrzCIna...
73. Olamagato
74. gmichal
75. mallard
76. Paluch 222
77. Vytrix
78. OLKA1992
79. lukmistrz
80. Mac Cry
81. fanfilmu.pl
82. Piotrek K.
83. Marcinos07
84. Carl92
85. Volvox
86. Black Dog
87. Matizk12
88. mike91
89. Noxbi
90. Bartek Dudek
91. Paladynka
92. citekmaniak
93. Siepus
94. Lak5
95. skubsa
96. tykus
97. Widek
98. Probos
99. pan m.
100. Varras
101. boduczek
102. michu96
103. Budo
104. boogie85
105. hunter22
106. Master J
107. deih
108. reaven1
109. dusia8
110. Adidas66
111. Unreal11
112. olcia.111
113. YahooPL
114. Blondi-Kambodza
115. mroczny mrok
116. CR7
117. morthi
118. Firaxo
119. rick90
120. Phelela
121. mefiperes
122. Jane95
123. balduran2
124. Prince07
125. Sephirath
126. gothicsheep
127. Vasilli
128. Fumiko
129. gorn63
130. Graszczur
131. Mary Magdalene
132. Furrbacca
133. windows00
134. Liqid
135. Madia
136. napster6
137. NuGGet
138. kolektor
139. AQ22
140. Obi-Wan-Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty dodałeś wszystkich których masz na gramsajcie?
Jeśli tak to zapomniałeś o mnie, jeśli nie to przepraszam.

Ale jakoś wątpię żeby ci się chciało tyle osób ręcznie wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 02:22, Gothic I II III napisał:

Gdzie nie wejdę widzę jego posty. Czy to nie jest ideał forumowicza ?

Niekoniecznie, może ideał spamera :D

Dnia 25.06.2007 o 02:22, Gothic I II III napisał:

Owszem nie znam go ale wydaje się sympatycznym gościem widząc post który napisał nad moim.

No, tu się zgodzę :P

Farmer Widomo - nie masz co się popisywać, pewien pan miał 10 kont :D I to nie ja, jestem wierny temu pierwszemu ;)

Ja już prawdopodobnie listy nie zamieszczę, choć spróbuję zrobić listę tych najnaj, swoiste Greatest Hits :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność bez znaczenia
1.Skarmory
2.Nermi
3.Obi-wan-kenobii
4.Ecko09
5.Sith66
6.xbit71
7.kapec11
8.Madia
9.Blackbeard
poza tym wszystkich moderatorów - nie chowam urazu za degrady ;)
pozdro dla pracowników CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecywałem, oto moje Greatest Hits :D Co nie oznacza, że na liście nic się już nie zmieni, bo zawsze jakiś forumowicz potrafi mnie pozytywnie zaskoczyć. Kolejność teoretycznie bez znaczenia ;)

Lucas016 – tiaa, virtual bro xD Lista bez tego osobnika byłaby nic nie warta. Człek, który kiedyś motywował mnie do rywalizacji w quiz Lost, kilkadziesiąt (-set?) często pokręconych rozmów na gg. Moja psychika mocno przez niego została spaczona ;D I brata pozdrów :P
Choinix – razem prawdopodobnie rozpoczniemy nowy prąd – subkulturę emotikonów  Uzależniony od DMC na dobre, chyba już nic go nie uratuje ;)
3wkA – przedajna osóbka, która swego czasu rozbrajała mnie jednym wpisem na GS :P Archiwum rozmów w życiu nie udostępnię :D
Adamzzz – kto powiedział, że na tej liście mają być tylko osoby, z którymi piszę na gadulcu? Spoko facet, naprawdę dobry kontakt, no i w walce z trollami zadeklarował się, że pomoże.
Igorinho – czyli friend wspomnianej wcześniej panny ;) Co z tą jego gitarą to nie wiem, ja propably w nowym roku szkolnym zaczynam wymiatać ^^
szerszeń45 – idąc za ciosem – Alunderis, hornisse45 a od niedawna Suzumebachi ;) Mistrz z WLKP – swojskie regiony ;)
Moloch 93 BF PL – bardziej pokręconej żywy nie było? Spoko koleś, choć od niedawna ;)
Adamido – pierwszy osobnik, z którym w ogóle się zapoznałem – choćby za to musi być na tej liście. Ogólnie fajny kontakt – częste rozmowy, pół roku przerwy, znowu częste rozmowy :D
greg_f – jeden z forumowych speców od mangi oraz anime. Często go widzę w temacie o m&a oraz na nightmares ;)
Pablo Querte – to mnie zaskoczył. Świetny kontakt, częste rozmowy, ogólnie to jest specem od trollizmu ;) Tylko uwaga na niego, bo za dużo w RTSy gra – nie pytać się go o pomoc w randkach itp. bo doradzi wam wysłać flotę artyleryjską.
Mashivi – czyli ten, który co chwilę zawraca mi miejsce pedagogiczne pytaniami o DMC bądź jakieś amv xD Żadnych twórczych popędów, ale znajdzie wszytko ^^

Reszty osób nie wymieniam, pokrywa się to z listą znajomych z GS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować