Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

Tym razem zamieszczam listę wraz z krótkim uzasadnieniem :)
Kukowsky - za pięć wcieleń Kukowskyego - raz dobrego a raz złego ;)
LifaR - za "rozmowy z Polską gdy Polska śpi" no i za FM ;)
Fiarot - a raczej Pan Fiarot : FM i.t.p. ;)
Taaz - po metamorfozie stał się bardziej ... przystępny ;P no i FM ;)
Fimar - lubi jak go dręczę w FM ;)
walgierz - szkoda, że zrobił sobie przerwę w FM rekordzista jeden (jest wyjątkiem potwierdzającym regułę, że FM nie można rzucić) :)
Vilmar - właściwie nie wiem co napisać - może to, że stworzył program losujący do FM który mi życia nie ułatwił :)
R_T_N - lenistwo to jego specjalność, jeden z bardziej odjechanych forumowiczów, szkoda, że tak rzadko w FM ;)
Marrbacca - starszy z braci B. Nigdy nie zagra w FM (szanujemy to... ;P) :)
Furrbacca - Ktulu: ja chcę jeszcze ! ;)
HumanGhost - za spam w dobrym stylu i dowcipy o prawnikach ;)
glizda101 - coraz rzadziej w FM - a szkoda :)
DevilFish - za następne AMŚ (wypiję też za poprzednie ;)
Deviance - brak czasu[?] nie pozwala mu na grę w FM - mam nadzieję, że to się zmieni :)
Darnok - Wisła, Wisła, Wisła. No i FM oczywiście :)
Boogie85 - kolejna ofiara sieciówek wśród graczy FM ;)
Bumber - lubi ostre zagrywki w FM - a to się liczy ;)
cinus` - kiedyś rządził na andergrandzie, teraz rządzi w GW ;)
Budo - porządny forumowicz, nie mogę złego słowa o nim napisać więc przejdę do następnego[:P]
Arxel - mam nadzieję na wakacyjny powrót do FM Króla Lwa ;)
Ninger - ten oto chce rzucić FM - mam nadzieję że to tylko żart :)
deih - FM-owiec, wszedzie go pełno więc dlaczego nie tu ;)
Liqid - kolejna ofiara nałogu FM, choć stawia mu dzielnie czoła ;)
Ninja Seba - przeoczyłem go na poprzedniej liście więc naprawiam błąd ;)
Vaxinar - jednym słowem: spamer:D. Zostało mu to chyba ze starego forum (miał ksywkę Vaxiu jeśli się nie mylę :P). Umieszczam go dlatego, że nieraz mamy niezły ubaw z jego postów :)

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam :)
P.S.
Dla niewtajemniczonych: FM - Forumowa Mafia

P.S.S.
Kogos nie lubisz? Masz z kimś na pieńku? Chcesz kogos zabić? Nic prostszego, zapisz sie do kolejnej edycji Forumowej Mafii! - by Budo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:06, skyler napisał:

Vaxinar - jednym słowem: spamer:D. Zostało mu to chyba ze starego forum

TO by bardzo wiele wyjaśniało. :D

Dnia 04.07.2007 o 21:06, skyler napisał:

Umieszczam go dlatego, że nieraz mamy niezły ubaw z jego postów :)

To dobrze, prawda?
Zdania o Londynie nie zmieniam. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipcowa lista ulubionych forumowiczów
[wersja 01.07 2007]
Pierwsza Dwudziestka:

1. szerszeń45 – Jest w porządku, mam z nim świetny kontakt, zawsze mogę z nim pogadać o różnych rzeczach, mogę również liczyć na jego pomoc, Lubi Gothic’a, Civilization, Władcę Pierścieni itp. Znam go praktycznie od początku mojej kariery na forum jest jednym z pierwszych, których poznałem poza forum. Rzetelny forumowicz, którego wszyscy znają. Zasłużył na tak wysokie miejsce na mojej liście.
2. Nulinka – Jest miła i sympatyczna jest pierwszą dziewczyna jaką poznałem na forum, z którą rozmawiam również na gg, pomaga mi i jest super przyjaciółką.
3. WorldWar3PL – Rozmowy na gg, w porządku wobec mnie, ma fajnego avatara z którym się nie rozstaje. Lubię go.
4. freja – Jest miłośniczką historii, jest wspaniałą kumpelą z forum, od czasu do czasu miłe rozmowy na gg. Lubię ją.
5. YOUlia – Fajna i miła forumowiczka, ma śliczne imię, jest w porządku wobec mnie, lubię ją ;)
6. Coni-z – Miła, sympatyczna, miło się rozmawia ogólnie bardzo fajna (tylko bez skojarzeń proszę) ;)
7. Adam k. – Częste rozmowy na gg, super kolega, dobry kontakt ;)
8. Speedraid – Częste rozmowy na gg, dobry kolega i pomocny ogólnie ok. ;)
9. Magwisienka – Miła forumowiczka, sympatyczna ma bardzo ładne imię ;)
10. Deejay – Miły forumowicz, mój następca w prowadzeniu konkursu na najlepszy avatar ;)
11. Artystka – Miła i sympatyczna forumowiczka w dodatku jest bardzo ładna ;)
12. Acayra – Miła, sympatyczna z talentem dziewczyna, jest w porządku, lubię ją ;)
13. Vormulac – Dobry kolega, czasem pomaga i nie lubi elfów ;)
14. walgierz – Dobry i sprawiedliwy moderator poza tym jest miły ;)
15. Soleila – Miła i sympatyczna osoba, bez niej to forum byłoby puste ;)
16. TYHE – Była najlepszą moderatorką ;)
17. olga2468 – Miła i sympatyczna dziewczyna ;)
18. Fokusia – Miła i sympatyczna forumowiczka, która jest w porządku ;)
19. aneCzkaa – Sympatyczna forumowiczka, nie mam nic przeciwko by się znalazła w pierwszej dwudziestce ;)
20. dna16 – Miła i fajna forumowiczka ;) Czasami rozmowy na gg ;)

Reszta osób:

21. RobeN, ciaputek, paweusz, Stwór, flowerania, Vaxinar, lis899, Milteen, Vidmal, verbum, glizda101, Łukol, rolek85, spider88, cinus'', olcia13, nadol91, Prażyna, ko?nik, gieroj, turpis, Kukowsky, Wasizi, Darkstar181, GohaneX, SD4HJ, RX-8, mikim, olki77, Banny, Blondi, minimysz, Podpułkownik, Ponury Żniwiarz, Yarr, kepny, BlackBomb, Monastor, marlin15, Niclas, Mediv, Farmer Widomo, Bajuj, Brad, Moras1990, Filip92, pawlo131, exilem, Bagieta, jaheira93, sony ericsson, ...TrzCIna..., Olamagato, gmichal, mallard, Paluch 222, Vytrix, OLKA1992, lukmistrz, Mac Cry, fanfilmu.pl, Piotrek K., Marcinos07, Carl92, Volvox, Black Dog, Matizk12, mike91, Noxbi, Bartek Dudek, Paladynka, citekmaniak, Siepus, Lak5, skubsa, tykus, Widek, Probos, pan m., Varras, boduczek, michu96, Budo, boogie85, hunter22, Master J, deih, reaven1, dusia8, Adidas66, Unreal11, olcia.111, YahooPL, Blondi-Kambodza, mroczny mrok, CR7, morthi, Firaxo, rick90, Phelela, mefiperes, Jane95, balduran2, Prince07, Sephirath, gothicsheep, Vasilli, Fumiko, gorn63, Graszczur, Mary Magdalene, Furrbacca, windows00, Liqid, Madia, napster6, NuGGet, kolektor, AQ22, Obi-Wan-Kenobii, Gracz 23, Ecko09, Damian14BO, Skarmory, Evil Khan, milten6, Michał Raven, Starmageddon, Dux, GeoT, legenda27,

Moja lista uległa zmianie i to bardzo dużej;)
Reszta osób jest na miejscu 21 dlatego, że lubię wszystkich tak samo;) Pierwsza dwudziestka jest wyróżniona i opisana;))
Osoby, które zostały pogrubione to mam z nimi najczęstszy kontakt;)
Na mojej liście znajduje się ogólnie 151 użytkowników;)
Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy pierwszy raz sie chyba wypowiadam w tym tmacie. Od razu mówię, że kolejność nie ma większego znaczenia.
1. Cedricek - za pokazanie mi gram.pl i oskarżenia o spamowanie ^^ (a to on ma najwięcej postów w Słownej zabawie xD)
2. kon-libero - mało aktywny User, właściwie nieaktywny ale to mój przyjaciel ^^
3. Obi-wan Kenobii - za rozmowy na gadulcu ;] styl pisania i świetnie zrobionego Gsa
4. dave03 - Argumentacja jak u Obiego :)
(teraz pójdzie pewna grupka, która dostanie jedną argumentację :))
Kolektor, Be-Yacz, mikal15, Vaxinar, .Darnok, Eye-Maze ---> za pomoc w zaspamowaniu tematu Piłka nożna ^^
wdowiakm - ma fajny sposób bycia :P
AQ22 - można z gościem pożartować ;)
Rexaw - no któż ma lepszego Gsa o F1??
Super gość - za bezsensowne notki na gsie :P
eithel, YOUlia - za fajne gramsajty xD a poza tym gramowiczki powinny trzymać się razem :P
bezimienny15, pretorianie - za dobrą znajomość piłki nożnej i siatkówki
demrenfaris - za avatar :P i dużo wypowiedzi w sportowych tematach
TmJ - co prawda gość słucha muzy za którą nie do końca przepadam ale go lubie i ma extra gramsajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TyNajlepsi (kolejność nie ma tu znaczenia):

1. Wdowiakm - Za częste (jak na razie ;)) rozmowy na gg, pomoc innym gramowiczom z grami z serii Gothic i ogólnie bardzo fajny i lubiany forumowicz...
2. Cessaro - Hmm...Co by tu napisać :D Przede wszystkim patriota, poszukiwacz po wojennych bunkrów, fan Polskiego H H i początkujący graffiti-man :P Oczywiście to tylko garstak jego cech, bardzo dużo zyskuje przy bliższym poznaniu :)
3. M''arcinek - heh, mój brat :D
4. Mała16 - Parę rozmów na gadulce i "awansowała" do listy najbardziej lubianych przeze mnie forumowiczów :P Bardzo miła i pomocna osoba, można z nią porozmawiać o wszystkim, jak i poważnych, nawet bardzo, jak i tych całkowicie niepoważych sprawach ;))
5. CzystyZysk - Forumowicz na którym można polegać, zawsze pomocny, obdarzony wielkim poczuciem humoru. "Troszkę" za bardzo szaleje jak widzi forumowe trollostwo, lepiej się do niego wtedy nie zbliżać, kopie xD
6. boduczek - Gość nie jest moim znajomym (a powinien), naprawdę interesujący forumowicz, otwarty na każdy temat. Lubi LOTR i Gothica co stanowi wielki plus :) Można na nim polegać ;-)
Znajomi:
7. Kostek XXX - Również nie mam go w znajomych a to dlatego że nie posiada gramsajta :P Bardzo fajny kolega, czasem mu porąbanego to łba strzeli ale to właśnie jego plus :D
8. Mikal15 - Fajny kolega i "dobry" forumowicz. Interesuję się sportem i kibicujemy wspólnej drużynie - FC Barcelonie :)

Reszta (kolejność również bez znaczenia...)
1. RRohen
2. Joorg
3. stiffyone
4. AQ22
5. bezimienny15
6. BassteQ
7. stanlee
8. JohnLenon
9. Thalanthas
10. Blackbeard
11. Reaperius
12. haderQ
13. Prince07
14. Szerszeń45
15. cubba
16. Adamindo
17. Abi dalzim
18. Humanghost
19. Sferis
20. Vaxinar
21. Cedricek
22. greg_f
23. reykan
24. Mogrim
25. KrzysztofMarek
26. A-cis
27. Metal-dog
28. .Darnok

I jeszcze oczywiście blues&reds :)

[Pogrubieniem oznaczyłem forumowiczów z którymi często rozmawiam przez GG ;) Podkreśleniem szczęśliwą 8 :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność znaczenia nie ma znaczenia chodziaż numerki są ^^
1) mała16 - za to że mozna sobie z nią gadać godzinami na GG, o wszystkim i o niczym ;)
2) Vasilli - za chetną pomoc w Guild Wars ;]
3) Obi-wan Kenobii - za podbój Nocnych Marków :D
4) Coni-Z - za ciekawy a zarazem śmieszny styl pisania ;)
5) Budo - za ciekawe zamkniecia tematów i profesjonalny moderatoring xD
6) Abi Dalzim - za poczucie humoru ^^
No to chyba wszystko, albo mam kiepską pamieć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:06, wip_01 napisał:

3) Obi-wan Kenobii - za podbój Nocnych Marków :D

Ach...Widziałem że o kimś zapomnialem...Cóż, przepraszam, w patchu 1.4 napewno Twa skromna osoba się znajdzie ;) A co do Marków...To wczoraj opuściłem pierwszą (od tygodni) sesję...Burza była, nawet wielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Obi-wan-Kenobii - za poczucie humoru, oraz za to, że jest pomocny w wielu sytuacjach

2. Cesarro - za to, że dobrze się nam rozmawiało na GG i jest jakby to powiedzieć... ogólnie w porządku :]

3. PRINCE JANEK - za ciekawy nick, oraz za to, że dba o przestrzeganie regulaminu forum jak nik inny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Kostka XXL - za najczęstcze rozmowy na gg, pomoc z BK , ogólnie jak narazie mój ulubiony forumowicz ;)
2.tykus - za ostanie rozmowy, fan Gothica i w ogóle spoko się z nim pisze.
3.Obi-wan Kenobii - cóż tutaj to dziwny przypadek ;P Oskarżył mnie o spamerstwo ale potem przyznał się do błędu ;) Nie mniej jednak po prostu go lubię ;)
4.pan m. - fajny forumowicz, ale ostatnio nie potrafimy się zgrać na gg ;)
5. Sephirat - za poczucie humoru (chciał przeprowadzić ze mną ''''męską rozmowę'''' :P Za,że tak napisze ''''pocieszenie'''' ;)
6.edeń/ igorinho/mroczny mrok - osoby z którymi fajnie się pisze ale ostatnio ich nie ma na forum ;(
7.ko?nik /wdowiakm - pierwszy za poczucie humoru i w ogóle a drugi za nie częste ale zawsze coś rozmowy na forum :)
8.danzelmario - za wspólne działanie w sprawie działania gry Gothic III na co niektórych kompach ;)
9.Mr Kubu /Probos/ Ranthar - za ostatnie rozmowy na temat bez końca ''''Co lepsze Morek czy Gothic?'''' są po przeciwnej stronie ale Probos dąrzy do porozumienia xD

Chciałbym jeszcze wyróżnić poprzednich przedstawicieli KDCNA za zaufanie mi i mrocznemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista, wszystkich mniej więcej taksamo.
1. Skarmory - moj pierwszy znajomy
2. Blackbeard - za poczucie humoru
3. mała16 - za zainteresowanie sportem
4. Obi-wan Kenobii - po prostu fajny forumowicz
5.
PRINCE JANEK
Ecko09
Adam Malysz
Inki
xbit71
Gorn7
wdowiakm
Sith66
Brudny Jack
gorn63
kapec11
kibot
Łukasz090
Black Mind
Xargo16
Sonic1575
cedricek

pogróbienie - rozmowy gg
podkreślone osoby - lubiane bardziej (od 5 miejsca)
kolejność przypadkowa (z wyjątkiem 1-4)
lista mozliwe ze niepełna - za tydzien aktualizacja i pelna lista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Top 4 najlepszych forumowiczów wg. mnie ;]

1. Obi-wan Kenobii - jest to forumowicz, z którym baaarrddzzzooo często gadam na gg...z tymże "czuowiekiem" można pogadać o wszystkim...począwszy od rozmów śmiesznych kończąc na...czymś poważnym ;] Jest to wg. mnie najlepszy kumpel na forum...;]
2. CzystyZysk - Po pierwszej rozmowie, która odbyła się wczoraj stwierdzam iż jest to forumowicz sympatyczny i "gościnny". Ma duże poczucie humoru.
3.wdowiakm - ten facet to...artysta...:) Także po pierwszej naszej rozmowie, która odbyła się parę dni temu stwierdzam, że jest to gostek, z którym można pogadać i jest spoko ;]
4.Catastrophe-she - dziewczyna, która kiedyś dawała mi rady "z życia wzięte". Gada się z nią wspaniale ;]
Top ileś tam forumowiczów, których znam z forum:

1. Stiffyone - szczery i religijny co widać na GS''ie. Jeszcze z nim nie gadałem na gg bo ponoć za często na nim nie bywa ;]
2. dAngello - znam go z Poezji "koncik". Dawał mi rady jak pisać wiersze. I przy okazji mogę stwierdzić, że jego wiersze to...coś wspaniałego:)
3. Enilas - człowiek z wyobraźnią dosłownie taką jak ja ;] Kiedyś na forum stworzyliśmy temat o fabule do gry. Jakoś on podupadł.
4. Necromancer - systematycznie komentuje moje wpisy ;]
5. Probos - znany mi z tematu Morro vs. Gotyk. Jestem po stronie Probosa ;] Razem walczymy przeciw wysłannikom Gotyka.
6. itd. itd. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja dam swoją listę (kolejność oczywiście przypadkowa:P)
Mała16 - za rozmowy na gg,styl pisania z sensownym uzasadnieniem, świetnego GS i cenne sugestie przy zakładaniu mojego GS
Rusty Mike - za bardzo dobry gust muzyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje listy to tak jak NFS, czyli co druga jest nowa. Niestety tym razem ''''tylko'''' podgrzewany, czyli drobne zmiany ;)

Najlepszy:

1. wdowiakm – wiele mu zawdzięczam, za rozmowy, pomoc. Jest w porządku ;)

Pierwsza 10 [2-10]:

2. Vormulac – bardzo fajny forumowicz. Dobrze się z nim dyskutuje i jest naprawdę super. Można podyskutować na każdy temat :) To on aktualnie informuje o wszystkich nowościach związanych z grami wyścigowymi.
3. PAPISHON – rzadko się kłócimy ( a to już jakiś wyczyn :D), za rozmowy na gg.
4. kuko7 - niedawno do niego zagadałem, przez krótki czas grałem z nim online (a zwykle nie grywam przez neta), fajnie się z nim rozmawia, gdyż mamy wiele wspólnych tematów.
5. Syriusz.b – jest w porządku, dobrze się z nim rozmawia o wielu rzeczach.
6. NyGgA MiLy – forumowicz jak najbardziej ok. Jest w moim wieku, więc nie ma problemu z dogadaniem się. Obecnie rzadko rozmawiamy, ale mam nadzieję, że i to się zmieni.
7. Mr.Broom – nie mam kontaktu z tą osobą, a mimo to ląduje w pierwszej 10, gdyż często piszemy w tych samych tematach.
8. ProChaoS – ma ambitne plany, wiele mu zawdzięczam.
9. Lis899 – za rozmowy na gg (kiedyś), jest pomocny.
10. Szerszeń45 – nie utrzymuję z nim kontaktu, lecz muszę powiedzieć, że dobrze się z nim gadu-gadu ;)

Pozostali [11- 26]:

11. Markus89 – kiedyś bardzo dobrze się nam rozmawiało. Obecnie coraz częściej zdarza się nam pokłucić.
12. Erwin160 – rozmowy na gg, turniej szachów (:D), pomógł mi się pozbierać w sylwestra…
13. Robek 009 – na forum wydawał mi się poważnym osobnikiem, a odziwo łatwo było mi się z nim dogadać. Forumowicz bardzo pomysłowy…
14. Noxbi – dlaczego tak nisko?? Przede wszystkim brak kontaktu z tą osobą…
15. Dante Dy`nei - przede wszystkim za temat
16. MastAlol – no muszę powiedzieć, że lubi rządzić :D Fajnie się z nim gada(ło), lecz kiedy to było.
17. Slave - dzięki niemu dowiedziałem się, że konto z cdprojekt.info zostało przeniesione na gram.pl.
18. Kepny- za rozmowy na gg.
19. Adam K. - pierwszy forumowicz, z którym rozmawiałem na gg. Za rozmowy na gg i humor.
20. k0rnas - za rozmowy na gg.
21. Ko?nik - za rozmowy na gg.
22. Black Dog - za rozmowy na gg, choć często mnie denerwuje…
23. Artur von Fornal – za rywalizacje w konkursie.
24. RX-8 – jakoś nie możemy się dogadać.
25. DemonCleaner – jest fajny, ale praca go na tyle pochłonęła, że nie widuje go na gg.
26. QbA-No1 – jedyna osoba z forum, z którą miałem kontakt ''''telefoniczny''''. Nie będę już pisał, o tym jak ostatnio rzadko rozmawiamy…
27. Goyaka – fajny forumowicz, jako jeden z nielicznych przestrzega zasady w moim temacie.
28. Wojtas94 – często piszemy w tych samych tematach, rozmowy gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować