Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 12:32, master matrox napisał:

Chyba nie muszę pisać, jak się czułem, gdy na 177 stronach nie znalazłem mojego nicku :(

Możesz szybciej wpisując w szukajke master matrox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam, ze kolejnosc jest zupelnie przypadkowa. Pisze w kolejnosci jak mi sie przypomni.
Kecal - W porzadku czlowiek, a poza tym mieszka w Szkocji, tak jak ja, i to bardzo blisko mnie :)
Tajemnic - Z Tajemnicem moge sobie porozmawiac o Falloucie jak z nikim innym
Igorinho - moj imiennik, rowniez spoko czlowiek
Budo - Od samego poczatku mi imponuje i czuje do niego ogromny respekt. Prawy i Sprawiedliwy moderator... :)
Choper - nie mam wyjscia - moj brat :/

Jestem pewien, ze ominalem jeszcze kilka osob, ale teraz nie jestem w stanie sobie ich przypomniec. Next time :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie owijając w bawełnę i przy okazji udowadniając co niektórym, że mają w sobie za mało wiary chciałbym uaktualnić swoją listę forumowiczów, których znam, lubię i szanuję :)

1. A-cis - bardzo lubię z nim gawędzić i poznać jego zdanie w każdej sprawie. Ostatnio nie mam zbytnio czasu na dłuższe rozmowy i pisanie postów, więc tylko zerkam co nasz A-cis ma do powiedzenia w temacie o F1 - bardzo lubię jego opinie.
2. Igor FCBayern - forumowicz, z którym chciałoby się zamienić parę zdań, ale nigdy nie można na niego trafić :)
3. patrYX93 - koleżka, którego wszyscy znają i z którym lubię gawędzić na wszelkie tematy - podobnie jak ja nie ma zbytnio czasu na forum, ale jak znajdzie choć jedną wolną minutkę w swoim harmonogramie, zawsze wypowie się w jakimś wątku
4. Grizzly. - potwór z Ameryki Północnej, który nie ma stałego dostępu do internetu :) Mimo, że gości tu dość rzadko, jest przez wielu rozpoznawany i kojarzony z tym, jak i poprzednim forum
5. tykus - jak ja dawno z nim nie rozmawiałem... ;( Żałuję tego bardzo, ale nadal wspominam nasze rozmowy na gg na najróżniejsze tematy
6. balduran2 - fan Gwiezdnych Wojen i spec z dziedziny telefonii komórkowej - zawsze miło mi się gawędziło z nim, w wątku o telefonach...
7. Prince07 - prawdziwy wirtualny kumpel na dobre i na złe - ostatnio zaczął grać w plemiona i mam nadzieję, że wykosi tam przynajmniej kilku graczy :)
8. gabrielgoluszek - odpowiedział na mojego posta w temacie o komputerach i od tego czasu często rozmawiamy. No i dziękuję za spis części do nowego kompa :)
9. Lucas016 - aż dziw człowieka bierze, kiedy pomyśli się, że forumowicz, którego zna się, lubi i często widzi, nie znajduje sie na liście kontaktów gg... Trzeba to jak najszybciej zmienić! :P
10. ROBAT - warto wspomnieć o tym właśnie ziomku, z którym często się rozmawiało na gg
11. edeń - w tej chwili szwenda się nie wiadomo gdzie, ale jak wróci trzeba będzie zamienić z nim parę słów ;)
12. mathewmw - współplemieniec, którego dopiero zaczynam poznawać, a będzie wiele okazji, aby porozmawiać - wiadomo, że wspólne wojaże zbliżają :)
13. Magwisienka - no i wiadomo, panna Mag :) Właśnie do niej piszę PM zawierającą bardzo kuszącą ofertę ;) Ogólnie extra dziewczyna i zawsze miło mi się z nią gada
14. boduczek - chłopisko, które musi dotknąć, aby uwierzyć :) Na forum jestem codziennie, ale postów nie piszę - obserwuję tylko, jak w tym wątku pan z Lepperem w avatarze wątpi w moje istnienie :P Rozmowy w obywatelu to już przeszłość - przyszłość to...
15. Graszczur - to już ostatnia osoba na mojej liście, co nie znaczy, że najmniej lubiana :) Cenię go za ciekawą osobowość, extra gramsajta i oczywiście "Człowieka Gumę"

Te osoby to moi forumowi przyjaciele, których nie zapomnę i będę długo wspominał :) Resztę z moderatorami na czele także lubię i szanuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 12:32, master matrox napisał:

Chyba nie muszę pisać, jak się czułem, gdy na 177 stronach nie znalazłem mojego nicku :(


A czytałeś podpięty post?
"Posty, które nie traktują na podstawowy temat, podziękowania za wymienienie na liście lub lament iż nie znajduje się dana osoba w żadnym rankingu - uznajemy za spam i moderator ma prawo ukarać za to. Proszę o respektowanie tych prostych zasad."
Nie rób tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi "faworyci" :

Reaven1,Obi-Wan kenobii, Budo, Luke Shadow, Kocyk Elmo (;]), Boduczek, Kamil.i.Maciek, kamceg, Walgierz, sferis

Kogoś, jak zwykle, pominąłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi (kolejność nie ma tu znaczenia):
[stan na 13 sierpnia ;]
1. Wdowiakm - Za częste (jak na razie ;)) rozmowy na gg, pomoc innym gramowiczom z grami z serii Gothic i ogólnie bardzo fajny i lubiany forumowicz...
2. Cessaro - Hmm...Co by tu napisać :D Przede wszystkim patriota, poszukiwacz po wojennych bunkrów, fan Polskiego H H i początkujący graffiti-man :P Oczywiście to tylko garstak jego cech, bardzo dużo zyskuje przy bliższym poznaniu :)
3. M''arcinek - heh, mój brat :D
4. Mała16 - No wreście wróciła z wakacji ;] Bardzo miła i pomocna osoba, można z nią porozmawiać o wszystkim, jak i poważnych, nawet bardzo, jak i tych całkowicie niepoważych sprawach ;))
5. CzystyZysk - Forumowicz na którym można polegać, zawsze pomocny, obdarzony wielkim poczuciem humoru. "Troszkę" za bardzo szaleje jak widzi forumowe trollostwo, lepiej się do niego wtedy nie zbliżać, kopie xD
6. boduczek - Oto ten co lubi Leppera ;] Bardzo ciekawa osoba z problemami... natury sercowej (będzie dobrze :)) Mogę na nim polegać i to się liczy. Teraz siedzi zablokowany na GG xD
Znajomi:
7. Kostek XXX - Również nie mam go w znajomych a to dlatego że nie posiada gramsajta :P Bardzo fajny kolega, czasem mu porąbanego to łba strzeli ale to właśnie jego plus :D (chyba sie obraził...)
8. Mikal15 - Fajny kolega i "dobry" forumowicz. Interesuję się sportem i kibicujemy wspólnej drużynie - FC Barcelonie :) A co najważniejsze znalazł drugą połowe :-)
9. Budep - Bardzo dobry kolega o ambitnych planach ;] "Ircownik" z krwi i kosci ale niestety nie działa mu GG :/
Reszta (kolejność również bez znaczenia...)
10. Wayzin - mój nowy kolega xD Bardzo go lubię choć na forum stoimipo przeciwnych stronach...
11. Prince07 - No wreście! Leń przerwe od forum sobie zrobił :P Mój pierwszy kolega na forum więc ty bardziej go lubie ;)
12. PRINCE JANEK - Choć na forum troszke nieokrzesany (;]) to przez GG dobry znajomy.
13. Michał Raven - Również nowa twarz na moim GG ;] Pan Dżeremy jest czasem bardzo zabawny ^_^
14. balduran2 - My master ;] Właśnie wrócił z wakacji więc łelkam ;D
15. NuGGet - Ostatnio za min jego sprawą działy się jaja jak berety więc muszę go uchonorowac ;]
Reszta (kolejność bez znaczenia...)
1. RRohen
2. AQ22
3. bezimienny15
4. BassteQ
5. stanlee
6. JohnLenon
7. Thalanthas
8. Blackbeard
9. Reaperius
10. haderQ
11. Szerszeń45
12. cubba
13. Adamido
14. Abi dalzim
15. Sferis
16. Vaxinar
17. Cedricek
18. greg_f
19. reykan
20. Mogrim
21. KrzysztofMarek
22. A-cis
23. Metal-dog
24. .Darnok
25. Ponury Żniwiarz
26. Deejay
27. Kukowsky
28. hunter22
29. mefiperes
30. kolektor
31. milten6
32. TmJ
33. wip_01
34. Probos
35. Kocyk Elmo (znam go ;])

I jeszcze oczywiście blues&reds :)

Jeśli kogoś zapomnialem ( a na pewno tak się zdarzyło) niech czeka do następnego miesiąca :P No i przepraszam...

[Pogrubieniem oznaczyłem forumowiczów z którymi często rozmawiam przez GG ;) Podkreśleniem szczęśliwą 8 :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja lista, kolejność dowolna. :)

1. Ecko09 - miły człowiek, szczególnie na IRC
2. Vormulac - zna się na samochodach
3. ak.47 - również zna się na samochodach, i również za to go cenię
3. GungravePL - ja wyżej
4. SHARP1990 - jak i powyżej :)
5. Adamzzz - znamy się głównie z IRC i gg
6. gothicsheep - jak i wyżej
7. Kukowsky - specyficzne poczucie humoru
8. PEACE22 - nie raz się kłóciliśmy, ale śmieszny gość, jak ja lubi Mafie
9. Steven8 - za rozmowy o GTA: SA
10. Szerszeń45 - za IRC
11. Michał Raven - no za Top Gear, i oczywiście gry samochodowe :)
12. Volvox - za "szybki zapłon"
13. walgierz - jak można nie lubić walgierza? ...
14. CzystyZysk - za wysoką kulturę
15. Mr.M - przyjazny gość :D
16. deih - za dawne czasy, oj dawne...
17. Budep - gość jajcarski, choć i bywa senny
18. Blackbeard - za quiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista. Oczywiście nie są wszyscy. Zawszę kogoś zapomnę. Osoby pogrubione, to osoby które lubie na forum szczególnie, choć i całą resztę też bardzo lubię. ;)
wdowiakm
Liquid
WorldWar3PL
Michał Raven
hunter22
Sephirath
Szerszeń45
AQ22
Kukowsky
Obi-wan Kenobii
Union Pacific
pan m.
Carl92
Skarmory
PEACE22
Deejay
Mr.M
gothicsheep
PRINCE JANEK
stiffyone
windows00
Ja Guar
mateusz 1993r

master matrox
awesome
super bizon
konrad16061990
Danek21
Mariusz57
patrykus1003

P.S: Pewnie i tak coś namieszałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas pokazać tu moją skromną listę. Skromną, bo nie chcę tu umieszczać wszystkich, których znam, tylko tych, których znam i lubię. Oto i ona:
Miejsca 1-3 w dowolnej kolejności:
Union Pacific - za to, że zna się na samochodach, lubię z nim rozmawiać na gg, no i rywalizujemy w temacie "Jakie to auto?"
pan m. - za miłe i przyjemne rozmowy na gg przede wszystkim.
Cubstone - świetnie się z nim rozmawia na Xfire:)
Reszta:
szerszeń45
matek--
marcincinek15
KAROLMACIEJ
Quatre
Carl92
paweldomar1
kuko7
slusar.o2
To byłoby tyle:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja lista:
1.Scott (naprawde spoko forumowicz, bardzo pomocny, uprzejmy i inteligentny)
2.Reykan (kilka razy prowadzilem z nim dyskusje i stwierdzam ze dobrze sie z nim prowadzi konwersacje)
3.Darth Moul (dobrze poznalem go, pozytywnie oczywiscie, na quizie o mitologii, naprawde spoko)
to chyba na tyle... kolejnosc zachowana;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista :) Kolejność dowolna ;]

1. Obi-wan Kenobii - za częste rozmowy na GG, za to, że jest pomocny i udziela się na forum

2. Union Pacific - za to, że wygląda na osobę godną zaufania. Lubi pozatym gry takie jak ja, czyli Gran Turismo 4, Mafię.

3. Prince Janek - za to, że jest fajnym userem :) Chodź ostatnio rzadko chyba bywa na forum.

4. Probos - za to, że nazywa mnie CzystymWyzyskiem :D

5. Gogiell - za pomoc w Killzone: Liberation i za to, że też ma tą konsolę :)

6. Cesarro - za poczucie humoru ;]

7. Stiffyone - za to, że kiedyś zrobił mi awatar :-)


Jak kogoś pominąłem, proszę mi to wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność czysto dowolna.

- Tajemnic - wręcz uwielbiam, kiedy na mnie wrzeszczy. I za to, że zna się tak na fRPG mimo że nie gra w żadnego papierowego.
- Wayzin - za to, że kiedyś odezwał się do mnie na gg. Był bodaj robotnikiem, teraz robi się popularny na forum, a ja się mogę pochwalić że go znam od początku. ;)
- sferis - pogadać z nim można, poza tym fajnego gramsajta ma. I lubi MMO. ;)
- WorldWar3PL - za te świetne rozmowy na gg i fanbojstwo do Half Life 2. :)
- Lord FANat1c - znam od dawna, zanim obaj się zarejestrowaliśmy na forum.
- Enzo_0 - próbuje wprowadzić inteligencję do gramsajtów, niestety średnio mu się to udaje. Mądry, ciekawe rozmowy z nim prowadzę. ;)
- CyberPanki - avatar, lubi podobne gry i - o dziwo - muzykę. ;)
- qjin23 - bo to stary dobry qjin, którego znam z Playbacka. ;)
- gracz.pl - obserwuje mojego gramsajta, bardzo często komentuje moje wpisy. Staram się mu odwzajemniać. :)
- YOUlia - lubi fantastykę, i to taką porządną, dojrzałą. I ciekawy gramsajt ma, ceni się.
- Akeno - bo na GG często gadamy. ;)
- Soleila - standardzik, chyba każdą ją tu zapisuje. Ale to nie moja wina, że uwielbia Gearsy i ma przemiły charakter. ;)
- Sephirat- bo fajnie mieć kumpla, który sporo siedzi na forum. :> A tak na serio, bo ciekawy gramsajt ma. ;)
- Simon Whiteman - współpracownik z Playbacka. :)
- Forgotten - mądre komentarze na moim gramsajcie. ;)
- Meledictum - bo tak śmiesznie się wzoruje na Eldzie z CDA. :>
- Mediv - za fajne fRPG i mądre posty na forum.
- Zaix... - długie wpisy na gramsajcie, często komentuje wpisy i jest miły. ;)
- AQ22 - Znamy się od dawna, hyh. ;)
- GandalftheBlack - stara gwardia wiedźmina, hehe. ;)
- Lucas016 - przykład na to, że fanboj PS3 i X0 mogą się lubić. :P
- Obi-wan Kenobii - nocny marek, tak jak ja co pięć sekund zmienia wygląd pulpitu. ;)
- Wojman - jedyny moderator poznany trochę lepiej. Gada mi miłe rzeczy, więc go lubię. :P

Na pewno o kimś zapomniałem i przesadziłem z emotkami, wiem. Podgrubiłem tych, z którymi gadam na gg. :) Tzn. tych, których mam na liście, bo na pewno miałem więcej przed tym jak mi się wykasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Dwudziestka:
(wersja 01.08.2007)

1. szerszeń45 – Jest w porządku, mam z nim świetny kontakt, zawsze mogę z nim pogadać o różnych rzeczach, mogę również liczyć na jego pomoc, Lubi Gothic’a, Civilization, Władcę Pierścieni itp. Znam go praktycznie od początku mojej kariery na forum jest jednym z pierwszych, których poznałem poza forum. Rzetelny forumowicz, którego wszyscy znają. Zasłużył na tak wysokie miejsce na mojej liście.
2. Nulinka – Jest miła i sympatyczna jest pierwszą dziewczyna jaką poznałem na forum, z którą rozmawiam również na gg, pomaga mi i jest super przyjaciółką.
3. mała16 - Za rozmowy na gg, miła i sympatyczna forumowiczjka ;)
4. freja – Jest miłośniczką historii, jest wspaniałą kumpelą z forum, od czasu do czasu miłe rozmowy na gg. Lubię ją.
5. YOUlia – Fajna i miła forumowiczka, miłe rozmowy na gg, ma śliczne imię, jest w porządku wobec mnie, lubię ją ;)
6. Coni-z – Miła, sympatyczna, miło się rozmawia ogólnie bardzo fajna (tylko bez skojarzeń proszę) ;)
7. Adam k. – Częste rozmowy na gg, super kolega, dobry kontakt ;)
8. Speedraid – Częste rozmowy na gg, dobry kolega i pomocny ogólnie ok. ;)
9. Magwisienka – Miła forumowiczka, sympatyczna ma bardzo ładne imię ;)
10. Deejay – Miły forumowicz, mój następca w prowadzeniu konkursu na najlepszy avatar ;)
11. Artystka – Miła i sympatyczna forumowiczka w dodatku jest bardzo ładna ;)
12. Acayra – Miła, sympatyczna z talentem dziewczyna, jest w porządku, lubię ją ;)
13. Vormulac – Dobry kolega, czasem pomaga i nie lubi elfów ;)
14. walgierz – Dobry i sprawiedliwy moderator poza tym jest miły ;)
15. Soleila – Miła i sympatyczna osoba, bez niej to forum byłoby puste ;)
16. TYHE – Była najlepszą moderatorką ;)
17. olga2468 – Miła i sympatyczna dziewczyna ;)
18. Fokusia – Miła i sympatyczna forumowiczka, która jest w porządku ;)
19. aneCzkaa – Sympatyczna forumowiczka, nie mam nic przeciwko by się znalazła w pierwszej dwudziestce ;)
20. dna16 – Miła i fajna forumowiczka ;) Czasami rozmowy na gg ;)

Reszta osób:

21. RobeN, ciaputek, paweusz, Stwór, flowerania, Vaxinar, lis899, Milteen, Vidmal, verbum, glizda101, Łukol, rolek85, spider88, cinus'', olcia13, nadol91, Prażyna, ko?nik, gieroj, turpis, Kukowsky, Wasizi, Darkstar181, GohaneX, SD4HJ, RX-8, mikim, olki77, Banny, Blondi, minimysz, Podpułkownik, Ponury Żniwiarz, Yarr, kepny, BlackBomb, Monastor, marlin15, Niclas, Mediv, Farmer Widomo, Bajuj, Brad, Moras1990, Filip92, pawlo131, exilem, Bagieta, jaheira93, sony ericsson, ...TrzCIna..., Olamagato, gmichal, mallard, Paluch 222, Vytrix, OLKA1992, lukmistrz, Mac Cry, fanfilmu.pl, Piotrek K., Marcinos07, Carl92, Volvox, Black Dog, Matizk12, mike91, Noxbi, Bartek Dudek, Paladynka, citekmaniak, Siepus, Lak5, skubsa, tykus, Widek, Probos, pan m., Varras, boduczek, michu96, Budo, boogie85, hunter22, Master J, deih, reaven1, dusia8, Adidas66, Unreal11, olcia.111, YahooPL, Blondi-Kambodza, mroczny mrok, CR7, morthi, Firaxo, rick90, Phelela, mefiperes, Jane95, balduran2, Prince07, Sephirath, gothicsheep, Vasilli, Fumiko, gorn63, Graszczur, Mary Magdalene, Furrbacca, windows00, Liqid, WorldWar3PL, napster6, NuGGet, kolektor, AQ22, Obi-Wan-Kenobii, Gracz 23, Ecko09, Damian14BO, Skarmory, Evil Khan, milten6, Michał Raven, Starmageddon, Dux, GeoT, legenda27, bezimienny15, Cesarro, karollo1a, Berengar, Wayzin, Lesz3yk, Luke Shadow, greg_f, Wojman, garrick.

Moja lista uległa zmianie i to bardzo dużej;)
Reszta osób jest na miejscu 21 dlatego, że lubię wszystkich tak samo;) Pierwsza dwudziestka jest wyróżniona i opisana;))
Osoby, które zostały pogrubione to mam z nimi najczęstszy kontakt;)
Na mojej liście znajduje się ogólnie 161 użytkowników;)
Pozdrawiam wszystkich


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. kamceq - człowiek z którym można pogadać o wszystkim.
2. Benitokks - j/w
3. Sita - hmm....
4. Cedricek - za jego teksty o grammie
5. Reaperius - za opowiadania i wiele więcej;).
6. AQ22 - za pewien projekt
7. Xkupa - nie wiem czemu, ale go lubię
8. Grze3chu - za krytyczne oko na PC
9. Gryczka - miły kolo
10. JohnLenon - ma chłopak talent, robi naprawdę fajne rzeczy w Photoshopie.
11. Ecko09 - jest na czasie, częste wpisy z newsami i dobry rozmówca
12. SzolMisz - konkretna osoba.
13. Milten6 - po prostu go lubię.
14. Probos - za rozmowy na temat Gothic vs. Morrowind
15. Oscar24 - za recki filmów i konwersacje na gs''ach

i resztę moich znajomych z listy też pozdrawiam w tym wpisie.
P.S
kolejność losowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejność nie ma znaczenia:
rosomk- bo to mój kolega którego znam prawieże od urodzenia(poważnie)
Mściwój
Nermi
Skarmory
Ecko09
bezimienny15
lukasz11111
Magwisienka
Kamceg
General Odyn
master matrox
gitarka
tomoliop
Sepirath
Neo12
popcorn
Coni-z
Michał Raven
Quatre
GandalfTheBlack
wdowiakm
Smoczy Wilq
Cyber Panki
SinClers
Abdorion
Kimil.i.Maciek
micaa
Soleila
heyboy
BassteQ
gorn63
thenat17
Carl92
awesome
Tomas92
RobeN
wielk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a oto mój ranking:
I-Lak5
II-pokeznawca =(znam go z podwórka, jest fajny, umie się zachować <czasem>)
III-Darth Soul
IV-gesio
V-memorr
VI-bezimienny15
VII-micaa
--------------------------------<Dalszych nominowanych nie ma lub pojawią sie w krótce>---------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować