Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

1.Luke Shadow -bo to spoko koleś ;)
2.Redsqll -bo to mój kumpel
3.WorldWar3PL -bo znam troszke tego osobnika ;)

To byłoby chyba tyle :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypowiadam się na forum o wiele rzadziej, niż to drzewiej bywało. stare znajomości jednak pozostały. a że każda okazja do nabicia posta jest dobra, wrzucę swoją listę pt. The Best of The Best.

- Graszczur. Wujka Graszczura znają wszyscy. trudno szukać podobnego porąbańca ;] wszyscy kochają go za nienormalne poczucie humoru i abstrakcyjne żarty ;]
- Fumiko. Dobrej Cioci Fumiko nie trza przedstawiać - na gram.pl jest tak samo dobrze znaną marką co Nike lub iPod. obecnie kontakt troszkę się nam urwał, ale wspominam ją ciepło ;P obecnie cały czas męczy mnie o to, żebym w 9Dragons pograł - żebym ja tylko miał czas ;]
- chłopaki z wątku o Guild Wars. właściwie to jedyny temat, do którego zaglądam regularnie. z większością z nich jestem w jednej gildii, można powiedzieć, że jestem z nimi w stałym kontakcie ;] przy bliższym poznaniu okazuje się, to tacy sami ludzie jak każdy, nie żadni Uber-Pr0 niedostępni wymiatacze ;P
- greg_f - forumowa purchaweczka. za świetny gust muzyczny (;P) i niektóre poglądy. czasami (nawet dość często) się z nim nie zgadzam (choć nie daje tego po sobie poznać, czyt. nie wdaję się w dyskusje) - jednak w gruncie rzeczy to fajny chłopaczek :* xD

na pewno jest jeszcze masa osób których nie wymieniłem - bomby zegarowe i koperty z wąglikiem przyjmuję w każdy piątek do 20.00 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubiuonych forumowiczow dziele na 2 typy:

- ekipa ze zjazdu /Stwor, LifaR, Kafar, lurynowicz itd./;

- ekipa z IRCa /Magwisienka, oklit, PolishWerewolf, Kukowsky itd./;

+ Sita za walke w Pytania i Odpowiedzi ;]

Reszty nie znam, za wszystkich bardzo zaluje i obiecuje poprawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moi Best Of The Beast ;] (kolejność oczywiście przypadkowa).

1.KrzYsieK8926 - Znajomy nie tylko z gram.pl . Wspólnie prowadzimy/prowadziliśmy stronkę fanowską o serii GTA, poza tym naprawdę świetnie się z Nim gada. 4 life! :)

2.Nathicana vel Yennefer vel trvehardcoreblackgrindkinderpaganemo kobitka :D - Podobnie jak w powyższym przypadku, znamy się nie od dziś;) Cóż moge powiedzieć, osóbka o naprawdę niesamowitej osobowości, nigdy nie spotkałem nikogo podobnego! :) Więcej wyrazić słowami nie potrafię...:0

3.Lillith - Kolejna wielce wyjątkowa gramowiczka. Również ma wspaniałą osobowość, choć nie w takim znaczeniu jak u Yen;) Głębokie przemyślenia w swoich świetnych felietonach to jeden z jej znaków rozpoznawczych. Ślę pozdrowienia i życzenia jak najlepszego zdania studiów. :)

4.Union Pacific - Pokrótce - maniak samochodowy, podobnie jak ja. Mało jest na świecie aut, których by Union nie znał... xD

5.Ballackinho - Kolejny przybysz z forum CDA. :) Próbuje swoich sił w recenzjach, które mu moim zdaniem naprawdę nieźle wychodzą, oby tak dalej! :) Zapewne uzurpator na stanowisko redaktora CDA:) Poza tym - good man.

6.Cmq - Jegomość - orkiestra;) Wszędzie Go w internecie pełno, a tu na gram, a tu na UZ, a tu w Playback''u.....pisze naprawde dobre teksty, i chwała mu za to :) Obecnie rezydent Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. No i min. z nim rozegrałem jakiś czas temu jeden z najlepszych meczów w Unreal''u Tournament''cie 2004.

7.Paulie Nord - Viking z prawdziwego zdarzenia :]

8.Ja Guar & Probos (razem, bo bracia w końcu;) ) - Z paru rozmów, moge wywnioskować, że to prawie całkowite przeciwieństwa xD. Ale to jak najbardziej sympatyczni brachole;)

9.Reaperius - Następna osobowość z Forum Actionum. Pisze naprawdę wciągające opowiadanka, o tematykach mi bliskich :) Fan SW i tak trzymać, niech Śmoc będzie z Tobą!

***

Jak na razie to tyle :) Nie jestem tu zbyt długo, by zapoznać dobrze każdego, co mam nadzieję, będzie się z czasem zmieniać:)

Ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność przypadkowa:
Kecal - Mieszka niedaleko mnie, w Szkocji. Poza tym dużo mi pomógł dzielnie odpowiadając na moje pytania odnośnie życia w tym kraju, szkoły itp. Dzięki!
Choper - Mój brat... (ale spamuje jak.... :> )
Carl92 - Znam go od Brygadzisty ;) Miło się z nim rozmawia, a poza tym jest dla mnie żywym dowodem na to, że ktoś w moim wieku może dobić powyżej Delegata - mam szansę! (śmiejcie się, śmiejcie...)
Tajemnic - Za to, że jest wiernym fanem Fallouta i zawsze można sobie z nim normalnie podyskutować o tej grze.
no-to-gramy - Hmm... Mam do niego jakiś taki sentyment... Może dlatego, że zmienia avatary z prędkością ponaddźwiękową...?
Mała16 - Niezwykle sympatyczna forumowiczka! Ma specyficzne poczucie humoru, które mi odpowiada ;)
Deuser - Za rozmowy i porady w temacie o San Andreas.
Szerszeń45 - Do tego forumowicza od początku czuję niezwykły respekt... Szanuję każdą jego wypowiedź i nie miałbym odwagi mu się sprzeciwić. Sam nie wiem czemu...
No i oczywiście nie mogłem zapomnieć o Walgierzu! ;) Bardzo sympatyczny moderator (tak!).
Jest jeszcze kilka forumowiczów, których lubię, np Laska-z-Polski czy Kordzio1, ale nie potrafię sensownie wytłumaczyć dlaczego...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie dawałem, nawet bardzo i troszkę się zmieniło.

Darnok - jeden z niewielu ludzi, których spotkałem z tego forum na żywo. Darnoka znam od bardzo dawna. Kiedyś dużo rozmów na forum, mało na gg, dziś dokładnie na odwrót. Pozytywny człowiek. Z Darnokiem kojarzył mi się i kojarzyć będzie Kraków, Wisła Kraków i jeszcze chyba Kraków. Noo... i może jeszcze coś, ale... ciii :P
mała16 - jedyna przedstawicielka płci pięknej, którą miałem okazję zobaczyć na żywo. Znam raczej słabo, właściwie tylko dzięki rozmowom w temacie piłki nożnej. Poprawna politycznie, spokojna dziewczyna. :P A przynajmiej tak mi się zdaje. :P
gaax - i to juz ostatni forumowicz, którego dane mi było na żywo poznać. Kiedyś pełno rozmów na forum, w najróżniejszych wątkach na najróżniejsze tematy, dziś prawie wcale, za to na gg. Wiele wspólnych poglądów, panie gaax. :)
Golem - dziś prawie go nie ma. Właściwie nie prawie, ale po prostu go nie ma. Jednak to kumpel od wielu lat, więc musi tu być. :)
Yarr i Shelion - para prawie dobrze mi znana. Jeszcze z tego miejsca im gratuluję. Dużo rozmów na forum z Yarrem, trochę mniej z Jego wybranką. Na gg masa rozmów, wcale z Jego wybranką. ;-) Z Yarrem mamy wiele wspólnych poglądów na różne sprawy, w porządku forumowicz. I Jego pani też. :)
HumanGhost - mimo, iz prawie się nie znamy bo zaledwie parę rozmów prywatnie na gadu, to nie mogło tu zabraknąć człowieka ducha, z którym to naspamiłem ile wlazło... :P Oczywiście żartuje... pisaliśmy rzeczowo i na temat. I nadal piszemy. :)
paweusz - kiedyś wiele wątków, dziś tylko piłka nożna i to też mało. Paweusz - człowiek, który zawsze kibicuje tym, którym ja nie kibicuje. Prawie zawsze. :P
spider88 - nasz forumowy pajączek, jednak zważywszy na wiek to już chyba pająk... Heheh.. Przede wszystkim piłka nożna i trochę gadu jak ma czas... Wszak żonka w domku. :P
Modest - Vermin - Diablo II, trochę wątek polityki, ale bardzo mało. Spoko gość się wydaje, miło się z nim gada to tu jest. :)
glizda101 - chyba tylko wątek FM, w którym dziś mnie już w ogóle nie ma. Z Glizdą zawsze dobry kontakt i dobry gracz FM... Życzę powodzenia jako MG. :P
Darkstar181 - dziś już tylko gadu... Kiedyś na forum różne wątki, ale ostatnio mało go.
Ninja Seba - kibic Ruchu Chorzów, kiedyś różne wątki, dziś tylko gg chyba, ale gość w porządku. Mimo iż Ruch. :P
squeglee - właściwie to faceta znam z GS, prawie w ogóle z forum. Jest w porządku, niektóre poglądy identycznie, inne zaś skrajnie różne i za to go lubię. :P
Mogrim - ciekawy człowiek, wiele wspólnych poglądów. Mogrim dziś wojuje w wątku Boga jak ja kiedyś, ale on z innymi, ja z innymi. I w trochę inny sposób.
walgierz - poznałem i w sumie lepszy kontakt miałem jeszcze sprzed moderatorki Jego. I nie zamierzam tu sugerować, że się zmienił. Nie, nie. Po prostu tak wyszło. Jako moderator zawsze mi pomocny, rozmawiam nieraz na gg, w wątku piłki nożnej no i oczywiście wspólnej pasji - historii. :)
minimysz - prócz wątku o relacjach damsko - męskich nie zgadzaliśmy się chyba w żadnym wątku, w żaden kwestii. Jednak przyjemnie się rozmawiało z myszką zawsze i z tego miejsca pozdrawiam, jeśli to czyta.
KrzysztofMarek - nie sposób Go nie wymienić. I właściwie nie wiem czy nawet wypada mi pisać "Go". Że w porządku forumowicz, to każdy wie. Wiele rozmów w różnych wątkach, parę kontaktów pocztą elektroniczną. :)
Vaerinammi - znajomość raczej z poza forum...
Abi Dalzim - w sumie chyba tylko wątek Diablo II, trochę gg i wątek o seksie.... Z panem Abi Dalzimem kontaktu trochę było, z tego miejsca powodzenia w nowej pracy.
Lampek - dziś już chyba samo gg... A szkoda, bo forumowicz, z którym rozmawiać bardzo lubiłem.
Nulinka - kiedyś masa rozmów, ostatnio wcale. Na tej liście chyba jest za charakter... :)

Lista różni się od poprzedniej, nawet nie trochę. Dużo osób nie ma, ale to niestety dlatego, że kontakt się zerwał zupełnie... A szkoda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus - w ogóle da biggest boss :], za rozmowy o GG, za gust muzyczny, za wszystko ogólnie.
PatrYX93 - Patisona lubię za pogawędki na GG, wspólną grę w GW i oczywiście.. EzoTV :P
L33T - skarbnica wiedzy o GW, wspólna gra :] jeden z najbardziej pomocnych i miłych ludzi tego forum :-)
Vasilli - również z Donem Wasylem pogrywam w GW, często piszemy na GG i IRC :>
Baal Namib - mam z nim coraz mniejszy kontakt, ale niegdyś rozmawialiśmy na IRC :D
Sephirath - z Sephim dawno nie rozmawiałem, ale w dawnych czasach gawędziliśmy.. :-)
Graszczur - tego pana lubię za jego komiksy z Człowiekiem Gumą i cudowne podejście do życia :D
YOUlia - za to, że jest bardzo ładną osobniczką forumową ;>, poza tym dużo rozmów :D
xbit71 - mój naczelny komentator wpisów na gramsajcie :> <joke> - rozmowy na IRC
AQ22 - kiedyś mnóstwo razem graliśmy w GW, wraz z nim przeszedłem kampanię Nightfall :P
gothicsheep - przemiły forumowicz, rozmowy i gra w GW
Fumiko - jedna z najbardziej intrygujących forumowiczek, doceniam ją za inteligencję :D
Michał Raven - za podobne podejście w swoich wpisach, pogaduszki na IRC :P
Kukowsky - Za IRCową mafię
szerszeń45 - najbardziej sympatyczny owad na świecie :D
michal19 - ach ten Maślak :> Za IRC oczywiście :D
mefiperes - znamy się od bardzo długiego czasu, bardzo częste rozmowy i ogólny sposób bycia
Doreczek - jedyny osobnik, którego znam ''''na żywo''''. Pozdro, Misiek :>
Remember_The_Name - długo nie utrzymujemy ze sobą kontaktu, wspiera mnie na duchu. poza tym ma u mnie gigantycznego plusa za ''''Banana Phone'''' :P
cinus` - za wspólną grę w GW, druga skarbnica wiedzy :D
Kafar - za swoje filmy i pogawędki IRCowe
Union Pacific vel Vauxhall vel Mallard - za pogawędki na IRC
Magwisienka - najmilsza i najfajniejsza forumowiczka, zawsze można z nią pogadać :*
Kamil - dawno nie gadaliśmy, jednak jest on jednym z moich największych forumowych przyjaciół :)
WW3PL - za wszystko, 2nd biggest boss :P
Cmq - znamy się od niedawna, jednak lubię go za podobny gust muzyczny :)
Adamido - mój ''''brat'''' :P
kamceg - nałogowo komentuje moje wpisy, miły osobnik :D
Adham - czasami gadamy na IRC, poza tym wspólna gra w GW
syriusz.b - za GG i IRC :>
kośnik (ko?nik) - nasz kontakt dawno już upadł, ale nadal go lubię :)

Długa ta lista, na 100% o kimś zapomniałem. Za wszelkie pomyłki z góry przepraszam :-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zapomniałem o jednej ważnej dla mnie osobie :>

Piotrek.K. - za gust muzyczny, pogawędki na IRC i za pięknego GS''a :]

Sry za dwa posty pod rząd :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 12:44, Adamzzz napisał:

xbit71 - mój naczelny komentator wpisów na gramsajcie :> <joke> - rozmowy na

:DD
Teraz może ja dam swoją listę (i swojego nicka, by móc ją łatwo znaleźć w wyszukiwarce. :>
xbit71
(kolejność bez znaczenia)
1. AQ22 (najbardziej go kojarzę :P)
2. Adamzzz
3. Kukowsky (co chwilę zmieniasz ten status xD)
4. Budep
5. Michał Raven
6. WorldWar3PL
7. Cmq
8. gogiell
9. CzystyZysk
10. Adamido
11. Baal Namib
12. Vasilli
13. Skywalker560
14. patrYX93
15. NuGGet
16. kulfonito
17. Kate-Hooligan
18. YOUlia
19. Skarmory
20. szerszeń45
21. Modest-Vermin
22. L33T
23. Mr.M
24. Benitokks
25. mefiperes
26. Evil Khan
27. Union Pacific
28. Kafar
29. Carl92
30. Magwisienka
31. Mac Cry
32. Blackbeard
33. SwenG
34. wdowiakm
35. Araondoion
36. Grz3chu
37. Obi-wan Kenobii
38. gothicsheep

No cóż, to wszyscy. Powtarzam: numerek przy Waszych nickach nie ma znaczenia!
PS. O kimś na pewno zapomniałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój PRINCE JANEK ranking.
1. PJ MW - to w końcu Poznaniak :)
1.W.S.A.D - za gadki na GG (szkoda że go dawno nie było na forum :(
1. Maciejka12 - za to że mnie w THAwka nauczył grać i jest spox gostek
1. Kirol - za granie w THAW i rozmowy na GG
1. dembialko - za to co wyżej
1. CzystyZysk - za to że ma fajny nick i spoko z niego gość
1. Kolumb22 - za to że jest :P
1. Kruk. - oczywiście za świetny filmik i ogólnie za wszystko
9. Gorn7 i Gorn63 - umieściłem razem bo podobne nicki. A lubi ich za to że są spoko
10. Michał Raven - za to że lubi samochodówki (a kto nie lubi?)
11. googiel - za Rutkowskiego xD
12. Marek Lenc - za świetne komiksy i w końcu to osoba która pracuje w CDA.
13. Maciejka12 - za to że mnie w THAwka nauczył grać i jest spox gostek
14. Obi-wan Kenobii - za to że hmm rozmowy na GG? I ma fajnego GS''a
15. Daviochlebak - za to że jest spox.

Ci z numerkiem 1. To moi najlepsi kumple. A resztę też lubię ale mniej z nimi na GG gadam (lub wcale) itd. I od 9 do 15 kolejność przypadkowa.
Na bank kogoś pominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:15, PRINCE JANEK napisał:

To mój PRINCE JANEK ranking.
1. PJ MW - to w końcu Poznaniak :)
1.W.S.A.D - za gadki na GG (szkoda że go dawno nie było na forum :(
1. Maciejka12 - za to że mnie w THAwka nauczył grać i jest spox gostek
1. Kirol - za granie w THAW i rozmowy na GG
1. dembialko - za to co wyżej
1. CzystyZysk - za to że ma fajny nick i spoko z niego gość
1. Kolumb22 - za to że jest :P
1. Kruk. - oczywiście za świetny filmik i ogólnie za wszystko
9. Gorn7 i Gorn63 - umieściłem razem bo podobne nicki. A lubi ich za to że są spoko
10. Michał Raven - za to że lubi samochodówki (a kto nie lubi?)
11. googiel - za Rutkowskiego xD
12. Marek Lenc - za świetne komiksy i w końcu to osoba która pracuje w CDA.
13. Maciejka12 - za to że mnie w THAwka nauczył grać i jest spox gostek
14. Obi-wan Kenobii - za to że hmm rozmowy na GG? I ma fajnego GS''a
15. Daviochlebak - za to że jest spox.

Ci z numerkiem 1. To moi najlepsi kumple. A resztę też lubię ale mniej z nimi na GG gadam (lub
wcale) itd. I od 9 do 15 kolejność przypadkowa.
Na bank kogoś pominąłem.

Wiedziałem że kogoś pomniałem jeszcze. Czarek k. Za to że komentuje moje wpisy i jest spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ograniczam się jedynie do listy znajomych na moim geesie. :P

Kolejność bez znaczenia.

boduczek, mała16, Probos, NuGGet, mikal15, AQ22, Budep, kulfonito, PRINCE JANEK, Michał Raven, Reaperius, Blackbeard, stanlee, Prince07, spider88, CzystyZysk, balduran2, Wayzin, wdowiakm, JohnLenon, Ponury Żniwiarz, Cesarro, haderQ, M''arcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2007 o 23:25, Vaxinar napisał:

Darkstar181 - dziś już tylko gadu... Kiedyś na forum różne wątki, ale ostatnio mało
go.

Klasa maturalna,człowieku. Kiedyś trzeba się pouczyć do tej matury:)
Ale na forum jestem przynajmniej raz dziennie, i zawsze coś skrobnę. Wygląda więc na to,że po prostu udzielamy sie w zupełnie różnych tematach( od tego traktującego o polityce trzymam się na razie z daleka, dość nasłuchałem się kłamstw polityków, i chwilowo nie mam siły ich komentować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to może i ja zapodam nowy ranking :) Kolejność bez znaczenia, wszystkich lubie tak samo :)
1. Gandhii - Poprostu, spoko ziomek :)
2. Damian14BO - Jak wyżej :)
3. bojanzaw - Znam go od niedawna, ale jest spoko :)
4. owczar4 - Spoko ziomek, słucha dobrego rapu :)
5. xbit71 - Poprostu, jest spoko :)
6. Lesz3yk - Za to że wiele razy pomagał mi przy tle na sajta :) (a właściwie, sam je robił :P)
7. Obi-wan Kenobii - Spoko jest :)
8. kolektor - Jak wyżej :)
9. Catastrophe-she - Ma powalonego sajta xD
10. TmJ- Wie dużo o rapie z USA :)
11. hate mastah - Mój najlepszy ziooom :P
12. Araondoion - Wie duuużo o melanżach :D
13. ko?nik - Jest spoko, tak poprostu :)
14. MastAlol - Wie dużo o rapie :D
15. Kermit 13 - Jak wyżej :)
16. Steven8 - Za częste rozmowy w temacie o GTA SA :)
17. Arkads - Wie dużo i "piciu" :P
18. nekromanta7 - Fan 2Pac''a :)
19. Robek 009 - Fan The Game''a :)
20. wdowiakm - Jest poprostu spoko :)
21. Kryszek - Za powalone rozmowy na gadu :P
22. YoungCezar - Jak wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja lista uległa zmianie:

1. Obi-Wan-Kenobii – Bardzo dobry kontakt, częste rozmowy, super kumpel.
2. Lak5 – Również bardzo miły forumowicz, częste rozmowy na gg
3. boduczek – Miły i sympatyczny forumowicz, dość częste rozmowy na gg
4. mała16 – Bardzo sympatyczna dziewczyna.
5. Magwisienka – Bardzo miła dziewczyna, miłe rozmowy na gg i ircu.
6. YOUlia – Miła i sympatyczna dziewczyna, miłe rozmowy na gg.
7. Adam k. – Dość częste rozmowy na gg, super kolega.
8. Nulinka – Bardzo miła dziewczyna, miłe rozmowy na gg.
9. szerszeń45 – Dość dobry kontakt, pierwszy kolega poznany na forum.
10. Deejay – Dolnośląskie powinno się trzymać razem xD
11. olki77 – Dolnośląskie powinno się trzymać razem xD
12. Speedraid – Miły forumowicz, dość częste rozmowy na gg.
13. walgierz – Jeden z najlepszych modków, miły i ogólnie w porządku.
14. Artystka – Miła forumowiczka.
15. Acayra – Nie wiem czemu ale lubię tę dziewczynę.
16. TYHE – Była najlepsza moderatorką xD
17. dna16 - bardzo miła dziewczyna.
18. freja – Miła i sympayczna dziewczyna.
19. Coni-z – Miła i jest w porządku, lubię ją.
20. Soleila – Miła, jest w porządku ogólnie lubię ją.
21. Vormulac – Dobry kolega, choć od pewnego czasu pogniewał się na mnie :(
22. Stwór – Maruda ;] A tak na poważnie miły forumowicz.
23. lis899 – Ogólnie w porządku.
24. spider88 – Miły forumowicz, przez jakiś okres nawet częste rozmowy na forum.
25. ko?nik – Ogólnie w porządku.
26. Darkstar181 – Znamy się od dość dawna można rzec, że od moich początków na forum.
27. RX-8 – Ogólnie w porządku.
28. mikim – Miły forumowicz, częste rozmowy na gg.
29. minimysz – bardzo miła forumowiczka, ogólnie w porządku.
30. jaheira93 – Również nie wiem czemu ale lubię ją ;)
31. Mac Cry – Kiedyś się sprzeczaliśmy a teraz uważam, że jest w porządku :D
32. citekmaniak – Ogólnie w porządku
33. tykus – Miły forumowicz, w czasie wakacji rozmowy w nocnych Markach a teraz pomaga mi :D
34. Probos – Miły forumowicz, rozmowy na gg i rozmowy w Quizie historycznym
35. hunter22 – Jest w porządku choć niedawno mieliśmy mała kłótnię ale myślę, że jest już ok. :)
36. deih – Ogólnie w porządku.
37. Adidas66 – Ogólnie w porządku.
38. morthi – Ogólnie w porządku.
39. mefiperes – Za pomoc i rozmowy na forum, ogólnie w porządku.
40. Sephirath - bez tej osoby by było nudno na forum xD
41. Vasilli – Kiedyś rozmowy w Nocnych Markach ale ogólnie w porządku.
42. gorn63 – Ogólnie w porządku.
43. Graszczur – Ogólnie w porządku.
44. Mary Magdalene – Bardzo mila i sympatyczna dziewczyna, moja przyjaciółka choć łączy nas dużo więcej niż przyjaźń ;)
45. windows00 – Ogólnie w porządku.
46. Liqid – Ogólnie w porządku.
47. WorldWar3PL – Rozmowy na gg, czasami na ircu, jest w porządku znamy się od dość dawna.
48. napster6 – Bardzo częste rozmowy na gg jest w porządku.
49. NuGGet – Jest w porządku.
50. AQ22 – Kiedyś mi pomagał, lecz jest w porządku.
51. Dux – jest w porządku.
52. Wayzin – Bardzo dobry kolega, rozmowy na gg i wspólna gra.
53. Lesz3yk – Jest w porządku.
54. Luke Shadow – Rozmowy w temacie Gothic 2 i tym podobne, ogólnie w porządku.
55. greg_f – Jest w porządku, lubię go.
56. garrick – Jest w porządku.

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie mała lista :P
madafaka123 - bo sporo się znamy i w ogóle :P
Obi-wan Kenobi - bo doradził mi co do paska RocketDock
KannX - nie znam na cześć, ale odwiedzam jego GS i ma dobre teksty
no i na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja lista:

(kolejnosc bez znaczenia)

graszczur
morthi
Mac Cry
kordzio1
jakktochce
skywakler560
master matrox
Ecko09
Reaperius
marcincinek 15
kuko
Meykan

to tyle narazie, niedługo podam większą, obszerniejszą listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja lista ulubionych forumowiczów: (kolejność ważna tylko przy pierwszym miejscu :))
Bartek 93 - gramy razem, gadamy na GG i próbujemy stworzyć stronę
syriusz. b - znam go od daaawna, chyba jeszcze zanim stworzył Games Review :)
wdowiakm - fajnie się z nim gada na GG, współpraca
Baal Namib - j.w.
Carl92 - fajnie się z nim gada na GG :)
Magwisienka - fajnie się z nią gada na GG :)
Widek1 - fajnie się gada z nim na GG i tworzy fajną muzykę :)
speedraid - znam go od dawna, fajnie się z nim gada na GG :)
Liqid - j.w.
Markus89 - niegdyś mój ulubiony forumowicz, ale odkąd ma samochód jakoś tak mało gadamy :/
YOUlia - ogólna sympatia :)
SadraX - fajnie się z nim gada na GG, świetny grafik
master matrox - fajnie się z nim gada na GG :)
mikal15 - niekiedy gramy razem w Empire Earth, fajnie się z nim gada na GG :)
WorldWar3 - GURU od Steama, wie o nim chyba wszystko, fajnie się z nim gada :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować