Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

Coś patrze, że pojawiam się już nie w każdym rankingu, ale tylko w co 3-4... lipa :P
Ja tam wszystkich lubię : - D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:04, WorldWar3PL napisał:

Coś patrze, że pojawiam się już nie w każdym rankingu, ale tylko w co 3-4... lipa :P
Ja tam wszystkich lubię : - D

Panie przewodniczący ładnie jest się tak podlizywać? :P Patrzcie czego człowiek nie zrobi żeby tylko być wymienionym na liście. Uważaj, bo sobie jeszcze u mnie przechlapiesz i z rankingu wylecisz. :D To nie jest szantaż, tylko ostrzeżenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:04, WorldWar3PL napisał:

Coś patrze, że pojawiam się już nie w każdym rankingu, ale tylko w co 3-4... lipa :P
Ja tam wszystkich lubię : - D

Po tym poście twoje akcje poszły w górę. Zobaczysz, będziesz teraz w każdym rankingu, w niektórych nawet po 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Władza uderzyła ci do głowy :P Ale powiem ( to nie jest podlizywanie ! ), że Ty, Ponury Rzniwiaż i Soleila jesteście w mojej czołówce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:02, olki77 napisał:

Jeszcze pamiętam . Opisz poprzednik . Sorrka za to :p

Heh ależ nic oli się nie stało poprostu taki przykład podałem. Fajnie było jest co powspominać :P Jak dobrze pamiętam to napiasłem że jesteś dziewczyną czy coś w tym stylu... :D ehh fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pamiętam , jak ci napisałem "rolek zamiast mozógu ma ... " Sorrka taka natura moja byłą .
Teraz spoko

A bym chcial kogo dołozyć do mojej listy

HumanGhost - Fajnie sie z nim wymienia poglądy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 15:33, olki77 napisał:

Ja też pamiętam , jak ci napisałem "rolek zamiast mozógu ma ... " Sorrka taka natura moja
byłą
.
Teraz spoko

Nie wiedziałem, że tak zareagujesz bo to było w żartach, ale co tam było minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - znowu mi się trafił :) Miły, pogodny, towarzyski forumowicz :) (ach uwielbiam słodzić :D) Ciekawy opis, otwarty na swiat podaje gg, ogolnie spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek - przewodniczący, czyli super elita. Też chciałbym do niej dołączyć. Jakoś nie mogę rozszyfrować jego nicka :/. Ma podpis: Błądzenie jest rzeczą ludzką...6304516. Ten numer to chyba nr gg :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 09:39, mikim napisał:

Widek - przewodniczący, czyli super elita. Też chciałbym do niej dołączyć. Jakoś nie mogę rozszyfrować
jego nicka :/. Ma podpis: Błądzenie jest rzeczą ludzką...6304516. Ten numer to chyba nr gg
:P.

To jest chyba temat Ranking na ulubionego forumowicza, a nie Opisz poprzednika- zabawa... :P Pierwsze widzę żeby dwie osoby pomyliły tematy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 10:04, mikim napisał:

Oj, rzeczywiście :D. Bardzo przepraszam :D. Idę opisać poprzednika...


MIkim jak to mozliwe ze tez sie pomyliłes ? :) Hehe, efekt stadny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... nie wiem, jakoś tak. Chyba się zagapiłem :P. Ale i tak jesteś jednym z moich ulubionych forumowiczów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej listy chciałbym dodać forumowiczkę BriaTharen. Nowa, wspaniale piszę, nie da się jej nie lubić :) Oby więcej takich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować