Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III już w marcu 2011?!

85 postów w tym temacie

Wielki zawód fanów Diablo III na zeszłorocznym Blizzconie wywołał fakt zapowiedzenia Cataclysmu zamiast konkretów na temat tej pierwszej gry. Gdyby tak D3 wyszło na początku roku byłoby świetnie. Jednak według mnie jest to nierealne. Blizz musi zdążyć nakręcić hypa przed premierą, a pół roku to według mnie za mało dla tej firmy która nakręca ludzi na swoje gry latami. Ostatnio (od początku roku) z powodu premiery Starcrafta II nastała istna cisza na temat trzeciej części Diablo. Może teraz na GameConie i BlizzConie role się odwrócą.
Taki najbardziej optymistyczny termin premiery D3 to według mnie to końcówka 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rok od tej daty wyjdzie, to będzie dobrze.

W przypadku Blizza nie znamy ani dnia ani godziny, skoro SC2 wyszedł w samym środku sezonu ogórkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie co do daty to nie ma wątpliwośći ,że Diablo 3 wyjdzie za pół roku. Do tego nie trzeba być jasnowidzem. Wprowadzenie dwóch największych gier na świecie w odstępie 6 miesięcy to jak najbardziej prawda. Blizzard totalnie zarobi :) Nie wiem jaki ma w tym biznes, czyżby mało zarobili na StarCrafcie 2 ? Wątpie :) Gra jest po prostu gotowa. Zostały ostatnie szlify i do tłoczni. Oczywiście jeszcze max marketingi i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy - zobaczymy.

jak będzie D3 pre-order na gramie to bede pierwsza osoba ktora zamowi :)

zapewne bedzie jak zawsze:
D3 jest kilka mieisecy naklad wyczerpany i tylko klucze do pobrania bedzie mozna na allegro kupic a wersja pudelkowa warta majatek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich strzępków informacji wynika, że od początku jest tworzony system umiejętności, tak samo jak furia barbarzyńcy. A to są podstawy tej gry więc ja myślę, że pół roku to stanowczo za mało. Q4 2011 albo 2012+ jak nie 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumei to nie wiem czy bym się cieszył. Na początku roku jest już Dead Space 2, Killzone 3, Bulletstorm i chyba Wiedźmak 2, tak? Dużo do kupienia :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz zaczyna lekko przeciągać strunę z tymi cenami. Obstawiam, że gra pojawi się nie wcześniej niż na koniec 2011 roku, i to są bardzo optymistyczne prognozy. A niech tylko coś skiepszczą, to będzie lincz jak nic...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam takie gadanie. Z każdą grą teraz jest tak że mówi się o premierze ale najczęściej jest przesuwana. Taki StarCraft II ile razy był przesuwany albo taka Mafia II. Wyjdzie to wyjdzie a w przypadku Blizzarda nie nastąpi to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze koncowka przyszlego roku jest realnym, mozliwym terminem. marzec? watpie; w ciagu pol roku wydaliby starcraft, dodatek do wowa i diablo3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 00:12, akodo_ryu napisał:

> Cena jest bynajmniej wiarygodna =) Znów kolekcjonerka za 400zł a zwykła za 170 :P

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119
.....


O co Ci chodzi? Jest to jak najbardziej poprawnie. Spróbuj użyć zamienne słowa jakie podane są w linku, który wysłałeś.
Chociażby ostatnie: zgoła - zupełnie, absolutnie.
tj. Cena jest zupełnie / absolutnie wiarygodna. Czy dalej twierdzisz, że słowo zostało źle użyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w takim razie użyć zamiennika "ani trochę".

Za niedługo BlizzCon 2010, a więc data, w której posiadaniu jest GameStop (nie byle kto, więc normalne, że wcześniej) może być wiarygodna. Tylko czy to naprawdę rejestr wspomnianej sieci?
W pierwszym kwartale 2011 zrobi się trochę za tłoczno, jeżeli to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy marzec, ale na pewno 2011 jest odpowiednim terminem do wydania Diablo 3 z jednego powodu
śledząc czas od zapowiedzi każdego kolejnego tytułu do jego premiery mijało właśnie około 3 lat, a D3 zapowiedziano nam już w 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie ostateczna data premiery Diablo III. Myślę, że 2011 rok jest najlepszym rozwiązaniem. Ludzie odpoczną już trochę od nowego StarCrafta, a Blizzardowi zaczną wpływać kolejne pieniążki ^^. To byłoby dobre rozwiązanie, bo myślę, że D3 jest "bliżej niż dalej" ukończenia i fani mogliby wreszcie dostać swój ukochany produkt. Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o termin wydania D3, to stawiałbym na końcówkę roku 2011.
Ale gdyby faktycznie ta gra wyszła w marcu, to pozostaje nam tylko się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować