Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III już w marcu 2011?!

85 postów w tym temacie

Ja stawiam na czerwiec/lipiec przyszłego roku:) Większość chyba gier blizzarda w tych miesiącach
miewała swe premiery na pewno: Diablo II, Warcraft III, Starcraft II, nie mam pojęcia jak było z Wow-em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak dla mnie bardzo realna data premiery. Na 100% nie będzie to rok 2010, bo po co robić konkurencję SC II, jak może będzie walczyć o tytuł gry roku 2010 i 2011. A w nowego diabła zagram na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie od D3 podawałem informację z Zavvi :)
Tam na stronie produktowej D3 jest podana data wg. mnie bardziej realna niż ta. Takie ustawianie premier na 1 któregoś miesiąca świadczy, że jest to zrobione "tak na oko" :)
Na Zavvi jako data premiery podany jest natomiast 22 kwietnia 2011.

Od razu zaznaczam, że nie twierdzę, że jest to 100%, ale tylko bardziej prawdopodobne niż te informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW dopiero świętował 5 lat. A co do Diablo no to fajnie by było ale nie trzymajmy się za bardzo tej wiadomości bo to może być fake.Ciekawe jakie wymagania będzie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, było by chyba zabójczo ale poczekamy zobaczymy...

Ale cena ok. 180 zł po przeliczeniu $ na zł to w sumie taka sama cena co SCII więc aż tak dużego strachu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle nie w marcu:P Wolałbym czerwiec albo końcówkę roku;) Czemu? Bo matura w tym roku...:( I tak już pewnie w Wiedźmina 2 pogram po egzaminach, a jakbym miał jeszcze do wyboru Diablo III, to nie wiem, którą grę bym kupił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczmy że za rok dolar będzie po 3,5 to gra po tej cenie będzie około 200zł. Troszkę drogo, ale jak wszystkie gry blizzarda są droższe od innych. Co do samej daty wydania jestem ciekaw kiedy, bo już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, Blizzard dopiero co skończył pracować nad Aktem I. Oni dopiero Akt II obrabiają.
Marzec 2011? Heh, nie-ma-szans. :)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena znów zaporowa. Widocznie cena SC2 niebyła jednorazowym wyskokiem na dodatkową kasę. Mam nadzieję że gra będzie warta swej ceny. Skoro gra ma wyjść w marcu, to na BlizzConie coś muszą o tym powiedzieć, przynajmniej że gra pojawi się na początku przyszłego roku. No i czekamy na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 04:55, Berkel napisał:

tj. Cena jest zupełnie / absolutnie wiarygodna. Czy dalej twierdzisz, że słowo zostało
źle użyte?


oczywiscie... bynajmniej to: "partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi". Gdzie w Twojej wypowiedzi jest przeczenie ? Nie ma go - nie rozumiesz slow ktorych uzywasz. Pewno chodzilo Ci o "przynajmniej" - wtedy wszystko byloby ok.

A co do samej ceny - taka jak za wszystkie nowosci na zachodzie, zadnej rewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 09:30, Cygi napisał:

O ile pamiętam, Blizzard dopiero co skończył pracować nad Aktem I. Oni dopiero Akt II
obrabiają.


A skąd masz takie dokładne informacje? :)
Blizz tego nie powiedział :)

Może to Cię zainteresuje: http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-progress-report/

@Kraju
Rany, przestańcie z tym gadaniem, że cena SC2 to skok na kasę. Zrozumcie, że cena tylko w Polsce jest wysoka a na zachodzie jest standardowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wyjaśni na BlizzConie. Jeśli wspomną coś o jakiejś becie, to może... Ale raczej mamy do czynienia z jedną z trzech sytuacji:
- kryptoreklama sklepu;
- żart genialnego (w jego własnym mniemaniu, oczywiście) dowcipnisia;
- byle jaka data wstawiona do systemu, żeby nie było luki.

Tak czy siak, terminów premiery D3 mieliśmy już tyle, że jeszcze jeden nikomu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 09:40, Kraju napisał:

Cena znów zaporowa. Widocznie cena SC2 niebyła jednorazowym wyskokiem na dodatkową kasę.
Mam nadzieję że gra będzie warta swej ceny. Skoro gra ma wyjść w marcu, to na BlizzConie
coś muszą o tym powiedzieć, przynajmniej że gra pojawi się na początku przyszłego roku.
No i czekamy na betę.

Ehehe, czy ty nadal nie rozumiesz, że mieliśmy taką samą cenę jak na Zachodzie? Zażalenia składaj do LEM-a, nie Blizza. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpię aby gra się pojawiła w marcu, chyba że blizz chce sobie nabić wyniki finansowe za 2010 :) jak tutaj czytam parę osób śmie twierdzić że gra jest gotowa, nie wydaje mi się, chciałbym od tych osób ewentualnie usłyszeć jaka jest piąta klasa postaci :) obstawiam że jeżeli będzie to 2011 to będzie to data podobna do tej ze SC II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować