Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2010 o 16:56, Karharot napisał:

Zaledwie 5 farakcji? Bardzo biednie :( Mam nadzieję że czymś to wyeównają (i nie mam
tu na myśli tylko tego że w kolejnych dodatkach będzie sobie dokupić dodatkowe frakcje).

Żeby tylko w dodatkach, to jeszcze da się przeżyć. Jednak jeśli zrobią DLC z nowymi frakcjami, to nie wróżę tytułowi powodzenia...

Dnia 21.08.2010 o 16:56, Karharot napisał:

Trochę to przypomina całkiem udany model z trójki.

A również czwórki ;)
Chociaż tam nie było misji finałowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 18:20, Jakass napisał:

Jestem tylko ciekaw czy przebije trójkę xd Wątpię co prawda ale zawsze można mieć nadzieje
xD



Nie grałem w trójkę...Aż taka dobra była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 20:34, Robert321 napisał:

Nie grałem w trójkę...Aż taka dobra była?

Miała najwyższą grywalność z całej serii. 8 miast (+1 dodane w Armageddon''s Blade), masa jednostek (po 14 na każde miasto + sporo neutralnych) czarów i artefaktów, ciekawe kampanie oraz pierwszy raz wprowadzony do serii generator losowych map (bardzo dobry - stworzone w nim mapy często były lepsze od tego co w edytorze stworzyli fani).
Przy tej grze naprawdę można było pół życia stracić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 20:34, Robert321 napisał:

Nie grałem w trójkę...Aż taka dobra była?

Lepiej nie zaczynać tutaj tej dyskusji ;)
Wniosek z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 20:47, Karharot napisał:

> Nie grałem w trójkę...Aż taka dobra była?
Miała najwyższą grywalność z całej serii. 8 miast (+1 dodane w Armageddon''s Blade),
masa jednostek (po 14 na każde miasto + sporo neutralnych) czarów i artefaktów, ciekawe
kampanie oraz pierwszy raz wprowadzony do serii generator losowych map (bardzo dobry
- stworzone w nim mapy często były lepsze od tego co w edytorze stworzyli fani).
Przy tej grze naprawdę można było pół życia stracić :)



a jak z grafiką w trójce?Widząc wasze opinie chyba ją zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 20:51, Robert321 napisał:

a jak z grafiką w trójce?Widząc wasze opinie chyba ją zakupie

Kup koniecznie, nie bez przyczyny rzesza graczy uważa ją za grę kultową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 20:51, Robert321 napisał:

a jak z grafiką w trójce?Widząc wasze opinie chyba ją zakupie


Nikt kto raz wciągnął się w ten świat nie zwróci uwagi na grafikę. potęga tej gry to grywalność. Grafika cieszyła oko w swoich czasach. Teraz jedynie nie przeszkadza. Ale to w tej grze najmniej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 20:51, Robert321 napisał:

> Przy tej grze naprawdę można było pół życia stracić :)


a jak z grafiką w trójce?Widząc wasze opinie chyba ją zakupie

Chrzanić grafikę. Dzisiaj już nie powala, ale powiedziałbym że wciąż jest na dobrym poziomie (w stylu retro :P)
A tak poważnie... człowieku, nikt kto zagrał w tę grę, nie zwracał później na grafę uwagi. Ta gra ma to COŚ. Z mojego pokolonia (kurna, aż taki stary jestem ?) nie ma chyba ludzi którzy jej nie kojarzą. Praktycznie każdy ze znajomych miał z nią styczność, bez względu na płeć, czy obecny wiek, a także fakt czy gra okazyjnie, czy też gry wideo to jego hobby.

Po prostu kup tę grę (najlepiej z dodatkami, ale dzisiaj chyba i tak wszędzie się ją dostaje z nimi w pakiecie), a nie pożałujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nikt nie zwracał uwagi na grafikę to wszyscy by chwalili 4 część pod niebiosa.
Grafika w 3 części mi się podoba i jest ważna i to bardzo, nawet dziś wygląda super, ponieważ jest to grafika rysowana, a takie motywy się nie starzeją. Klimat przecież rogrywki 3 części ma dzięki tej wspaniałej grafie.
5 i wkrótce 6 część wyglądają aż nazbyt podobnie ale mam nadzieję, że nie będzie to kolejna gra z serii add-on jak Fallout New Vegas a pełnoprawny nowy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 12:18, deecom napisał:

Jakby nikt nie zwracał uwagi na grafikę to wszyscy by chwalili 4 część pod niebiosa.

Czwórka ? A tak, była tak część... och, przepraszam że ją pominąłem, jakoś tak sam nie wiem czemu...
Chryste, najgorsza gra w całej serii.

Dnia 22.11.2010 o 12:18, deecom napisał:

Grafika w 3 części mi się podoba i jest ważna i to bardzo, nawet dziś wygląda super,
ponieważ jest to grafika rysowana, a takie motywy się nie starzeją. Klimat przecież rogrywki
3 części ma dzięki tej wspaniałej grafie.
5 i wkrótce 6 część wyglądają aż nazbyt podobnie ale mam nadzieję, że nie będzie to kolejna
gra z serii add-on jak Fallout New Vegas a pełnoprawny nowy tytuł.

No i o to mi chodziło. Grafika jest przestarzała pod względem technologicznym, ale ma ładną kreskę, więc nie odrzuca.
A 6 wyczekuje od dnia zapowiedzi. 5 była bardzo udana, mam nadzieję że kolejna odsłona okaże się równie dobra, a może i lepsza (to w ogóle jest możliwe?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 12:24, Darkstar181 napisał:

Czwórka ? A tak, była tak część... och, przepraszam że ją pominąłem, jakoś tak sam nie
wiem czemu... > Chryste, najgorsza gra w całej serii.
No i o to mi chodziło. Grafika jest przestarzała pod względem technologicznym, ale ma
ładną kreskę, więc nie odrzuca.
A 6 wyczekuje od dnia zapowiedzi. 5 była bardzo udana, mam nadzieję że kolejna odsłona
okaże się równie dobra, a może i lepsza (to w ogóle jest możliwe?)

No i błąd, 4 część jest super gierką pomimo plastelinowej grafy, ubawiłem się przednio czytając historie wszystkich bohaterów, które biły na łeb na szyję część 3. Dodając do tego jeszcze system doświadczeń, który również był super i mamy bardzo niedocenioną grę, na której wszyscy tylko psy wieszają. Fajnie by było zobaczyć taki system ulepszeń i doświadczenia w 6 części i oby tylko grafika z większą liczbą detali nie była jedyną innowacją w nowej części, bo jeśli Ludwik Dorn i Saba pójdą tą drogą, to mamy tą samą grę tylko, że z jednym minerałem. Pewnie CDP jeszcze Foremniakową i Linde dorzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2010 o 12:30, deecom napisał:

No i błąd, 4 część jest super gierką pomimo plastelinowej grafy, ubawiłem się przednio
czytając historie wszystkich bohaterów, które biły na łeb na szyję część 3. Dodając do
tego jeszcze system doświadczeń, który również był super mamy bardzo niedocenioną grę,
na której wszyscy tylko psy wieszają.

Bluźnisz synku, oj bluźnisz :) No, ale o gustach się nie dyskutuje. Ja tej gry kijem dwu metrowym nie tknę.
>Fajnie by było zobaczyć taki system ulepszeń i

Dnia 22.11.2010 o 12:30, deecom napisał:

doświadczenia w 6 części i oby tylko grafika z większą liczbą detali nie była jedyną
innowacją w nowej części, bo jeśli Ludwik Dorn i Saba pójdą w tym kierunku to mamy tą
samą grę tylko, że z jednym minerałem.

Myślę że obecne rozwiązanie z piątki jest wystarczająco dobre, powiedziałbym wręcz że idealne. No, ale zobaczymy co z tym rozwojem zrobią w szóstce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować