Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2011 o 18:10, Braveheart napisał:

O co chodzi. Chodzi o to czy Ubisoft nie mógł by przepuścić HVI przez jakiś podobny filtr
tak jak to zrobiono na screenach z D]I[ różnicę widać. IMO Wtedy HVI już by nie był taki
cukierkowy. Co o tym sądzicie. ??. Czy jest to w jakikolwiek sposób możliwe ? ;>


Ja znam taki jeden filtr. Nazywa się "zmniejsz kontrast i jasność" ekranu... W ogóle, wszyscy wokół nagle tacy mhroczni i źli, kurde czemu mnie wygląd Heroes V czy Diablo III nigdy nie przeszkadzał? Przewertowałem modele na stronie, są bardzo komiksowe i bardzo mnie się podobają. Zresztą, Heroes nigdy nie było specjalnie mroczne, Disciples to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 18:21, luzac napisał:

Ja znam taki jeden filtr. Nazywa się "zmniejsz kontrast i jasność" ekranu... W ogóle,
wszyscy wokół nagle tacy mhroczni i źli, kurde czemu mnie wygląd Heroes V czy Diablo
III nigdy nie przeszkadzał? Przewertowałem modele na stronie, są bardzo komiksowe i bardzo
mnie się podobają. Zresztą, Heroes nigdy nie było specjalnie mroczne, Disciples to co
innego.


Witaj.

Nie no taki ''filtr'' :D to i ja znam, ale mnie chodziło o coś co rzeczywiście by nadało nowego wyglądu HVI. Może nie na tyle co nowego, ale odrobinę lepszego wdzianka. Czy ja jestem zły i mroczny ? hmmm (może i tak, choć nigdzie tego jeszcze oficjalnie nie napisałem ;)) Wszystko to punkt widzenia. Ty masz swój, ja mam swój a jeszcze kto inny może mieć zupełnie inny :P. Przeca ja nie napisałem że skreślam i dementuje totalnie HVI bo może się okazać (Choć wcale tak być nie musi) marną kopią HV na sterydach. HV jest jakie jest i ja już się z tym dawno pogodziłem i te cukierki już dawno zjadłem i dawno przetrawiłem. A co do Disciples III to masz rację. To jest akurat to co lubię i dzięki że mi przypomniałeś o tej pozycji. :) Jak dla mnie Disciples był zawszę największym rywalem Heroesów jeśli chodzi o gry turowe. Moim zdaniem III odsłona sagi postawiła dosyć wysoką poprzeczkę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 20:24, luzac napisał:

Akurat nie chodzi mi o Disciples 3, tylko o dwie wcześniejsze części. ^^ Ale to temat
na inną rozmowę.



Wiem, wiem :P pozostałe części też były dobre. Ja tylko dopomniałem że 3 to będzie największy konkurent HVI i tyle :P k Koniec offu ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 14:37, Fun_g_1_2_3 napisał:

Czy ja gdziekolwiek pisałem, że te wymienione przykłady to porażka? NIE!

Przecież napisałeś (co zacytowałem w moim poprzednim poście): "Innowacje okazały kompletną się porażką" i dalej, po dwukropku, wyspecyfikowałeś te "porażkowe" innowacje!
Ja odniosłem się wyłącznie do tego stwierdzenia. Jeżeli nie taka była Twoja intencja, to powinieneś to nieco inaczej sformułować. Np. "takie a takie innowacje były porażką, a takie i takie były pozytywne". Nie byłoby nieporozumień.
Ale jeżeli nie uważasz karawan za porażkę, to zwracam honor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 18:53, R3nO napisał:

Ubi wydało filmik jak się prezentuje walka w HoMM VI
http://www.youtube.com/watch?v=EF_UhnIfpAQ
Wygląda nawet ciekawie

Podoba mi się że bohater może podejmować akcję tak jak to miało miejsce w Heroes III i jednocześnie ma do dyspozycji atak fizyczny i specjalne zdolności wzorem Heroes V, miło jest widzieć połączenie dwóch dobrych rozwiązań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem czym głównie będę grał w H6. Woda + jaszczurki + azjatyckie klimaty = WIN!

Nie muszę więc mówić, że niezmiernie się cieszę, że arty które wyciekły okazały się być prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 19:30, Ostrowiak napisał:

A mi się nie podoba, że jedna z sióstr, Swietłana, będzie dostępna tylko przez EK.

Cholera, przegapiłem informację o edycji kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować