Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Tak jak poinformowało Ubi na Facebook''u:

"Właśnie poznaliśmy datę premiery Might&Magic Heroes VI. Będzie ona miała miejsce 24.06.2011 :)"

3 dni przed moimi urodzinami... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 20:09, deecom napisał:

Orientuje się ktoś czy nowe Herosy będą powiązane ze Steamem jeśli się kupi wersję pudełkową?

Nie strasz. Znając Ubi i ich politykę to pudełkowa wersja będzie zawierała ich DRM. Ale to nic oficjalnego tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 20:32, Maykowiec napisał:

> Orientuje się ktoś czy nowe Herosy będą powiązane ze Steamem jeśli się kupi wersję
pudełkową?
Nie strasz. Znając Ubi i ich politykę to pudełkowa wersja będzie zawierała ich DRM. Ale
to nic oficjalnego tylko moje przypuszczenia.

Ja bym zdecydowanie wolał to niż DRM od Ubi ale przecież R* "umożliwił" granie w GTAIV z DRMem z GfWL i z R*SC + Steam i mamy 4w1 to już nawet więcej niż Dosia. A tak seryjnie to wolałbym żeby retail był na Steamie, bo nie miałbym problemów z DLCkami jeśli na jakieś się zdecyduję i wolałbym mieć wszystko w jednym miejscu - tylko cena ze Steama odstrasza na odległość no i brak boxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez firmę UBISoft, że premiera gry Might & Magic: Heroes VI została przesunięta z 23 czerwca na 8 września. W zaistniałej sytuacji termin wysyłki Państwa zamówień został zmieniony na 7 września." :(
Wygląda na to że Ubi zaliczył jakiś poślizg, dobre w tym przynajmniej to że się nie szczypią i zamierzają naprawić jakikolwiek problem z grą im wyskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko odnośnie bety, może ktoś się orientuje czy zamawiający pre-order na gram.pl otrzymają do niej klucze, czy dotyczy to tylko zamówień w sklepie Ubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 14:48, Karharot napisał:

"W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez firmę UBISoft, że premiera gry
Might & Magic: Heroes VI została przesunięta z 23 czerwca na 8 września. W zaistniałej
sytuacji termin wysyłki Państwa zamówień został zmieniony na 7 września."
:(


Oby te czekanie wyszło graczom na dobre :). ja sam już nie mogę się doczekać Heroesa VI. Niech lepiej dadzą nam lepiej ukończoną grę z mniejszą ilością błędów/ bugów. Choć coś czuje. [ostatnio moda na to panuje] że po kilku dniach nawet i UBI będzie informowało wszystkich że jest nowy patch do Heroesa VI, który likwiduje coś tam coś tam i poprawia coś tam coś tam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 13:21, Braveheart napisał:

Choć coś czuje. [ostatnio moda na to panuje] że po kilku dniach nawet i UBI będzie informowało wszystkich że jest nowy patch do Heroesa VI, który likwiduje coś tam coś tam i poprawia coś tam coś tam.

W przypadku HV tak było, w przypadku HVI też tak na pewno będzie, ważne żeby w grę którą otrzymamy dało się przyjemnie grać i żeby pomniejsze bugi które na pewno gdzieś tam się ujawnią zostały jak najszybciej naprawione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 20:59, Dark_elves napisał:

O co chodzi z tym ubi-kontem które jest potrzebne żeby zagrać w betę?
jak i gdzie mam je założyć?

www.ubi.com -> Zaloguj się (prawy-górny róg) -> Zarejestruj się teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 20:59, Dark_elves napisał:

O co chodzi z tym ubi-kontem które jest potrzebne żeby zagrać w betę?
jak i gdzie mam je założyć?


A dostałeś już klucz od Gramu za wpisanie ulubionej frakcji :D bo ja jeszcze ni :(.
Ciekawe czy szanowny Karharot zdąży tam dopisać swoją ;), Chyba że już napisał, a mi umknęło. A Wiem że jesteś fanem serii :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 21:19, Braveheart napisał:

Ciekawe czy szanowny Karharot zdąży tam dopisać swoją ;), Chyba że już napisał, a mi umknęło. A Wiem że jesteś fanem serii :P

Dopisał się dopiero teraz ;)
Na gram.pl przebywam głównie na forum więc często nie jestem na bieżąco z tym co pojawia się na stronie głównej (tak było i teraz), dzięki za przyciągnięcie mojej uwagi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że też chce się wam czekać, aż tutaj wyślą. Na GOLu mają 5k kluczy i można swój otrzymać po zalogowaniu i zwykłym kliknięciu w przycisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 21:45, Karharot napisał:

Dopisał się dopiero teraz ;)

Witam :P
Ha a jednak ;)

Dnia 27.06.2011 o 21:45, Karharot napisał:

Na gram.pl przebywam głównie na forum więc często nie jestem na bieżąco z tym co pojawia
się na stronie głównej (tak było i teraz)

Toż ale żeby tak przez cały dzień ? ;>. ten temat toi chyba jest najgorętszy z najgorętszych z tematów w historii gram.pl. Ale jednak coś czuje że nie pęknie 2500 dziś :D
>dzięki za przyciągnięcie mojej uwagi ;P
A zawsze do usług :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować