Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2011 o 18:13, windows00 napisał:

Z poprzedniego uniwersum to już w h5 zrezygnowali (a na dobrą sprawę zrobiło to 3DO przy
czwórce) i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Tak wiem że przy 5 już był Ashan, w końcu gram nie od dziś ;) ale dalej mam im to za złe :P a 3DO przy czwórce uniwersum nie zabiło, tylko zmieniło w jego ramach świat, przy którym swoją drogą Ashan wydaje się bardzo biedne. Axeoth to był świetny pomysł, kampanie i fabuła były najlepsze w całej serii, a do tego wszystko dalej toczyło się na eksperymentalnym pasie asteroid, a "Kreeganie byli kosmitami wyglądającymi jak diabły" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:48, Ostrowiak napisał:

Zdechły serwery, link od downloadu nie reaguje, sama strona główna takoż.

Raczej nie padły - ja mam 140kB/s i ciągle idzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy macie taki sam delikatny problemik jak ja? Logujecie się. Wpisujecie kod. Przeciągacie licencję na sam dół. Klikacie na "Validate my Key i Zonk" ? Strona nie reaguje, stoi w miejscu. Trzeba czekać bezpośrednio na niej aż wyskoczy jakieś okno czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:52, Dark_elves napisał:

Klikam na download i nic się nie dzieje, to znaczy chyba wyskakuje jakiś błąd. To kwestia
przeładowania?

Witam. Mam ten sam ból.
Opera mnie zawiodła. Więc cisnę przez Google Chrome. I mam biały ekran "White Screen''a" To chyba jednak przez to że ich serwery pękają teraz od popytu na downloada xD. Powalczę jeszcze trochę, ale jak to nie pomoże, to się chyba usunę w cień z tym pośpiechem i poczekam aż ta pierwsza fala przejdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:52, Braveheart napisał:

Czy macie taki sam delikatny problemik jak ja? Logujecie się. Wpisujecie kod. Przeciągacie licencję na sam dół. Klikacie na "Validate my Key i Zonk" ? Strona nie reaguje, stoi w miejscu. Trzeba czekać bezpośrednio na niej aż wyskoczy jakieś okno czy co ?

Kliknij znowu. Też tak miałem ale w końcu się przez to przedarłem (niestety stoję na następnej stronie bo download nie chce mi się odpalić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:02, Braveheart napisał:

> Klikam na download i nic się nie dzieje, to znaczy chyba wyskakuje jakiś błąd. To
kwestia
> przeładowania?

Mam ten sam ból.
Opera mnie zawiodła. Więc cisnę przez Google Chrome. I mam biały ekran "White Screen''a"
To chyba jednak tego że ich serwery pękają teraz od popytu na downloada xD.

Mam dokładnie to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:38, Fun_g_1_2_3 napisał:

A ile to dla ciebie wieczność?


<czas ściągania >*<poziom mojego zainteresowania>

Zresztą zasysa mi z prędkością ~50kB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:03, Karharot napisał:

(niestety stoję na następnej stronie bo download nie chce mi się odpalić).

Też masz "White Screen''a" i nic się nie dzieje ?? Też przekierowuje Cię do adresu


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:06, Braveheart napisał:

Też masz "White Screen''a" i nic się nie dzieje ?? Też przekierowuje Cię do adresu

Taa. White screen na Firefoxie, na IE albo white screen albo error :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:10, Ostrowiak napisał:

Rzuciłby ktoś bezpośredni link do pliku? Przekierowuje mnie na białą stronę i sobie pościągałem.


Nie jesteś sam w tej kwestii ;] jak coś to dwa posty wyżej zaspojlerowałem linka po którym powino rozpocząć się pobieranie, lecz nic z tego. Chcesz próbuj może Ci się poszczęści. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska postęp. Udało mi się :D. Jednak Opera mi się zrehabilitowała. Problem był tylko na początku z przejściem do okna ''Download'' co wyręczyło Google Chrome, gdzie później wyskoczył "White Screen" Oczyściłem pamięć przeglądarek CCleanerem po czym jeszcze raz podjąłem się próby. I wyskoczyło okno "Zapisz" <3. 4,4 giga w zipie.
mam Netię 20mb, ale nic mi po niej :D. Prędkość początkowa to było 560kb/s teraz ciągnie mi zaledwie do 70kb/s max
średnio 18 godzin. Dlaczego Ubisoft nie zrobił, jak Blizzard downloaderowego programu, przez który by się pobierało grę. Tak jak teraz jest w przypadku Diablo ][. Choć pozostaje jeszcze kwestia serwerów. Są tak przeciążone że i chyba by ten program na nic się nie zdał jeśli chodzi o pobieranie.
EDIT:
Sorka za dwa pod rząd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:34, Braveheart napisał:

Ludziska postęp. Udało mi się :D. Jednak Opera mi się zrehabilitowała. Problem był tylko
na początku z przejściem do okna ''Download'' co wyręczyło Google Chrome, gdzie później
wyskoczył "White Screen" Oczyściłem pamięć przeglądarek CCleanerem po czym jeszcze raz
podjąłem się próby. I wyskoczyło okno "Zapisz" <3. 4,4 giga w zipie.
mam Netię 20mb, ale nic mi po niej :D. Prędkość początkowa to było 560kb/s teraz ciągnie
mi zaledwie do 70kb/s max
średnio 18 godzin. Dlaczego Ubisoft nie zrobił, jak Blizzard downloaderowego programu,
przez który by się pobierało grę. Tak jak teraz jest w przypadku Diablo ][. Choć pozostaje
jeszcze kwestia serwerów. Są tak przeciążone że i chyba by ten program na nic się nie
zdał jeśli chodzi o pobieranie.
EDIT:
Sorka za dwa pod rząd ;)

Byłoby szybciej bo Blizzard Downloader ma właśnie oprócz zwykłych serwerów wbudowane p2p, ale można je wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytrwałość jednak popłaca. Właśnie się załapałem i ściągam betę. Transfer trzyma między 40 a 90 KB/s co daje około 20 godzin. Oby jutro w pracy się nie dłużyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi leci 650 kb/s, a maksymalna prędkość jaką miałem w całym moim krótkim życiu to było jakieś 750-800 kb/s. O.o
Zacząłem ściągać jakieś 2 minuty temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować