Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

U mnie problem identyczny - trzykrotnie inicjowałem pobieranie, dwukrotnie już przerwało. I to przy 20%, cholera! (Transfer był 950KB/s, chyba rekord, ale przerwało, i później wynosił już tylko 500, a teraz idzie z zawrotną prędkością 60KB/s).
Nie chcę Was, Drodzy, martwić, ale chyba każdego z nas czeka pechowe przerwanie, życzę Wam jednak, aby to Was nie spotkało. Oby. I pogratulować Ubi wydanie kilkuset tysięcy kluczy, cudowny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 21:16, Byl napisał:

Nie chcę Was, Drodzy, martwić, ale chyba każdego z nas czeka pechowe przerwanie, życzę
Wam jednak, aby to Was nie spotkało. Oby. I pogratulować Ubi wydanie kilkuset tysięcy
kluczy, cudowny pomysł.

Ty Gimli :D Nie zapeszaj. Z kluczami to fakt, ale to ni tylko z tej strony wina. Ubisoft się chyba przeliczył i nie przewidział tego co się stanie, a już się stało :D. Niech na przyszłość się zaopatrzą w coś a''la Blizzard i będzie Git Majonez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to faktycznie szał z tymi kluczami. W Polce oferowało je chyba 5 serwisów, w każdym co najmniej 2 tysiące + późniejsze dorzucanie. TO musiało się tak skończyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zaje...fajnie ==; uwalilo mi download po 500 mb [2 razy!!!] i teraz nie dosc ze nie chce sie nie chce wznowic to serwery ubisopftu same w sobie nie obsluguja resuma. ja rozumiem ze mozna nie byc przygotowanym na ~10l polaczen do jednego pliku, ale CZEMU NIE MA RESUME to tego nie jarze ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I need a hero,
A hero with connection faster than light,
Who will throw the beta file on torrent,
So i will be able to download with full delight!


Ubi po raz kolejny udowadnia, że żyje w średniowieczu, ciemnocie i zabobonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 22:19, Beheroot napisał:

no zaje...fajnie ==; uwalilo mi download po 500 mb [2 razy!!!] i teraz nie dosc ze nie
chce sie nie chce wznowic to serwery ubisopftu same w sobie nie obsluguja resuma. ja
rozumiem ze mozna nie byc przygotowanym na ~10l polaczen do jednego pliku, ale CZEMU
NIE MA RESUME to tego nie jarze ;>

Ściągnij Free Download Managera - zajmuje chyba z 6 MB, a jak Ci przerwie to sam wznowi pobieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2011 o 22:41, Blasting_Power napisał:

> NIE MA RESUME to tego nie jarze ;>
Ściągnij Free Download Managera - zajmuje chyba z 6 MB, a jak Ci przerwie to sam wznowi
pobieranie


Wow widzę beta ruszyła można prosić o link do tego downloadera ?:D itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 22:45, Redjevel napisał:


> > NIE MA RESUME to tego nie jarze ;>
> Ściągnij Free Download Managera - zajmuje chyba z 6 MB, a jak Ci przerwie to sam
wznowi
> pobieranie

Wow widzę beta ruszyła można prosić o link do tego downloadera ?:D itp itd

http://www.freedownloadmanager.org/download.htm

Tylko żeby tam url wrzucić to musisz ze źródła strony skopiować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 22:41, Blasting_Power napisał:

> no zaje...fajnie ==; uwalilo mi download po 500 mb [2 razy!!!] i teraz nie dosc
ze nie
> chce sie nie chce wznowic to serwery ubisopftu same w sobie nie obsluguja resuma.
ja
> rozumiem ze mozna nie byc przygotowanym na ~10l polaczen do jednego pliku, ale CZEMU

> NIE MA RESUME to tego nie jarze ;>
Ściągnij Free Download Managera - zajmuje chyba z 6 MB, a jak Ci przerwie to sam wznowi
pobieranie

wlasnie o to chodzi ze mam getrighta.i co z tego ze mi wznawia skoro po wznowieniu dostaje eror 400 - bad request ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 23:05, Beheroot napisał:

wlasnie o to chodzi ze mam getrighta.i co z tego ze mi wznawia skoro po wznowieniu dostaje
eror 400 - bad request ;/

Mam wrażenie, że oni ciągle ten adres zmieniają :/ mi przy 52% się zatrzymało, patrze w źródle, a tam nowy link i od nowa pobieram, bo pod tamtym FDM nie znajduje nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toz mowie ze resume nie dziala bo nie dziala na serwerze UBI a nie ze ja sobie nie umiem kliknac ''wznow'' :> Nawet nie ma na kogo nawrzeszczec bo staff ubisofru ma gleboko w dupie swoich uzytkownikow i jakis support jak mi sie udalo przekonac przy nie jednej okazji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy chociaż 1 osoba pobrała już całość? Bo jak na razie to wydaje się nierealne.

Najpierw zwolniło od 170kB do 60kB i padło na 1,1GB.
Następne 2 próby ruszyły po 300kB i padły na 0,1GB.
Ostatnia próba to 734kB i padło na 0,6GB.

Próbowałem z 3 różnymi menadżerami i żaden nie chce ruszyć z pobieraniem.

BRAWA DLA UBISOFTU. Kolejny raz udowodnili, że potrafią utrudnić życie wszystkim graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 23:16, Fun_g_1_2_3 napisał:

Próbowałem z 3 różnymi menadżerami i żaden nie chce ruszyć z pobieraniem.


Ja ściągam za pomocą FDM. Co prawda transfer skacze pomiędzy 100kB a 600kB, ale już ściągnęło 76%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohhh... jak tak czytam te posty to się cieszę że przez żadnego downloadera nie ściągałem ani nie przerywałem ściągania..., bo mam już 850 MB/s ściągniętego HoMM 6, ale transfer kuleje nadal 55+ kb/s mam ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 23:26, Jeggred napisał:

Ja ściągam za pomocą FDM. Co prawda transfer skacze pomiędzy 100kB a 600kB, ale już ściągnęło
76%.

No właśnie Free Download Manager uruchamiałem jako pierwszego i ciągle 0% i nie widać by zamierzało ruszyć.
Link zabrałem oczywiście z kodu źródłowego na stronie z downloadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować