Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Ja się jakoś nie mogę w nowej wersji odnaleźć :(
Pytanko - w trybie hotseat można grać tylko necropolis? Bo nie widziałem żadnej opcji by swobodnie wybrać sobie frakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 18:48, diablolod napisał:

oho predkosc pobierania ze strony ubi - 52 bajty... czas pobierania - 1260 dni. hm...
a tam poczekam ;]


Mi też się wolno ściąga, jeśli się okaże że beta i mi nie zadziała (kumpel nie może się połączyć z Ubisoftem), to się wkurzę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 18:06, Adjatha napisał:

Tego nie wiem, w kampanii na początku jest dostępna jedna ścieżka, gdzie do 5 poziomu
i tak wykupi się z niej wszystko bo nie ma innej opcji. Ale posprawdzam. ;)


Posprawdzaj, mi się nowy system podoba :) Jak tworzyłem sobie herosa do tej jedynej mapy multi to też na początku myślałem, że jakaś lipa, bo dostaję 30 punktów na skille i wykupię zaraz wszystko, a jednak okazało się, że się nie da. Inna sprawa, że nie wiem po co można te 30 punktów od razu rozdać, bo potem wszyscy i tak startują od poziomu 1 na mapie i tak.

Aha - z tego co widziałem to system jest taki: za pierwszy poziom skilla płacimy 1 punkt, za drugi już 2, a za trzeci 3. Więc żeby wykoksować skilla na maksa (o ile można, nie wszystkie mają kilka poziomów) to trzeba będzie trochę poziomów "przeskoczyć", znaczy nic na nich nie kupować tylko ciułać.

Na razie ilość portretów nie powala, ale zrzućmy to na karb bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w ten scenariusz na hot-seat, nie wiem jaką tam taktykę przyjąć ale komp mnie zjechał na najniższym poziomie. Widocznie błędem było gnanie do najsilniejszej jednostki. Komputer miał masę woja z jednostkami na poziomach 1-3 wszystko po upgrade''ach a ja wykupiłem budynek od wampirów i miałem mniej woja. Dziwna ta misja jest.
Po przejściu pierwszej misji (Gryfy w nazwie) postać moja miała 4lv i byłem w misji którą grałem wcześniej (to z bramą) i to samo mam. Nie mogę przejść przez bramę i sobie pograłem. Zbugowane coś tu jest. Wykupiłem wszystkie budynki czyli aż do fortecy i kapitol, bez 7 jednostki bo już mi się nie chciało ale miałem 6 jednostek po upgrade''ach i to nic nie dało. U mnie ta gra jest jakaś zbugowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 19:16, Endriu napisał:

U mnie ta gra jest jakaś zbugowana.

Rzecz w tym że to nie jest ani gra ani nawet demo mające ją zaprezentować tylko beta która ma pomóc w wyłapaniu wszystkich błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 19:43, Adamantium napisał:

Czy Wam też się wczytują wolno tekstury... ? I co oznacza takie coś, co jest podane na
rysunku (pisze, że zły toolset jak się najedzie) :


fajne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 19:47, Adamantium napisał:

Wybaczcie za dubla, ale w tamtym nie mogę już dodać obrazka: (rozwinięcie problemu)

na pierwszy rzut oka wygląda jak fajna gra o szachach :D
Co do pytania to odpowiem Ci jak pobiorę betę (ach te serwery ubi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 19:43, Adamantium napisał:

Czy Wam też się wczytują wolno tekstury... ?

Tak, ale mam nadzieję, że to wina bety. ;)

Dnia 29.06.2011 o 19:43, Adamantium napisał:

I co oznacza takie coś, co jest podane na

Tooltip jest (info pokazujące się po kliknięciu PPM na obiekcie), ale widać nie został wykończony i nie ma tekstu. ;) Śmiem twierdzić, że to też ma związek z betą.

Btw, takie głupie pytanie, bo coś kiedyś tam czytałem o tym, że na kupno iluś rodzajów jednostek będzie jedna pula tygodniowego przyrostu. Zrezygnowali z tego pomysłu czy ja nie umiem go obsłużyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 19:56, luzac napisał:

Najwyraźniej zrezygnowali bo również się właśnie dziwiłem.


Szkoda, to byłaby chyba najciekawsza z nowych możliwości.
Pograłem dalej kampanię, faktycznie rozwój bohatera może być ciekawy (co nie zmienia faktu, że 10% expa i szybkość na lądzie to imo must-have ;) ), ale... odkryłem pół mapki i wyłączyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 20:06, Adamantium napisał:

Na to wygląda, że to urok bety... szkoda tylko, że mi crashów już kilka zafundowała,
ale trzeba powiedzieć jasno, że gra przednia. :)


Beta To beta ja mam nadzieje że dostane demo chociaż za tą bete ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować