Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2011 o 03:01, lis_23 napisał:

Ale,niestety,nie da się tego zainstalować - instalator uporczywie każe mi włożyć dysk

Męczysz się z DEMO, a jest to po prostu kompletna BETA z ostatniej aktualizacji.

W zapowiedziach podano, że demo będzie zawierać 4 mapy, 2 mapy z prologu i misję sanktuarium czyli dokładnie to samo co oferuje beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 03:38, Fun_g_1_2_3 napisał:

>
Męczysz się z DEMO, a jest to po prostu kompletna BETA z ostatniej aktualizacji.

W zapowiedziach podano, że demo będzie zawierać 4 mapy, 2 mapy z prologu i misję sanktuarium
czyli dokładnie to samo co oferuje beta.


Pewnie Masz rację ale nie mam bety,tylko to demo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 02:36, lis_23 napisał:

Ja,niestety nie mogę,teraz mam tak:


Spróbuj zmienić domyślną ścieżkę instalacji - ja zmieniłem na "C:\Heroes 6 Demo" i pomogło. Spróbuj również uruchomić instalator jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 02:36, lis_23 napisał:

Ja,niestety nie mogę,teraz mam tak:

Miałem identyczny komunikat w przypadku bety. Wystarczyło użyć "Uruchom jako administrator" na instalatorze i przeszło bez problemu. Jak to nie pomoże to pobierz ponownie i spróbuj jeszcze raz. Ja betę musiałem pobierać w pełni 2 razy by w końcu zakończyła się instalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnałem demo, gram w kampanię, jak na razie wrażenia bardzo pozytywne, aż się nie spodziewałem:
+ grafika bardzo ładna i klimatyczna, zdecydowanie ładniejsza od "cukierkowej" piątki
+ bohater i drzewka jego rozwoju - przemyślane, sensowne, cieszy oko
+ jednostki mozna kupowac z dowolnego zamku, co pozwala na unikniecie ciaglego krazenia miedzy zamkami
+ kampania z przerywnikami, dialogi są ale bez nadmiaru
- spore wymagania sprzętowe, u mnie na ustawieniach najwyzszych gra wyraznie potrafi przyciac, ladny wyglad kosztuje
- zmniejszona ilosc surowców, niezbyt podoba mi sie przejmowanie terenu wraz z kopalniami
- menu miasta jest malo ciekawe, uproszczone za bardzo, chyba nigdy miasta w homm nie wygladaly tak ubogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 09:59, Laczus napisał:

czy wiadomo coś o zabezpieczeniach jakie zostaną zastosowane ?

Podobno nie ma być żadnych extremalnych zabezpieczeń.

Po prostu gra będzie wymagała połączenia z internetem bez którego nie będzie dostępnych wiele opcji np. zadania dające sporą ilość doświadczenia w kampanii i conflux z zakupem nowych cech dla bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 16:38, Fun_g_1_2_3 napisał:

Po prostu gra będzie wymagała połączenia z internetem bez którego nie będzie dostępnych wiele opcji

Mam nadzieję że będzie to bardziej stabilne niż np. w Dragon Age gdzie co parę godzin gra stwierdzała że straciła połączenie z internetem i trzeba ją było restartować aby je odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy zrobili coś z widokiem miast. Będzie wreszcie normalny widok z animacjami itd. tak jak poprzednio czy nijakie plansze jak na dotychczasowych screenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 09:21, HumanGhost napisał:

Mnie zastanawia czy zrobili coś z widokiem miast. Będzie wreszcie normalny widok z animacjami
itd. tak jak poprzednio czy nijakie plansze jak na dotychczasowych screenach?

W grze, w chwili premiery - nie, w "paczce" pewnie już tak. Cytata z Facebooka "Wszyscy się zgadzamy z faktem, że ekrany miast muszą być poprawione, lecz nie będziemy mogli tego zmienić przed premierą gry, jednak możemy was zapewnić, że zmienienie tego jest na szczycie naszej listy rzeczy do zrobienia w planie wsparcia gry po jej wydaniu."
A ja mam nadzieję, że jak będzie taki widok, to będzie on opcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie grałem w demo , aby się nie uprzedzić do gry. Mam nadzieję że te przesunięcia w czasie i wspaniały pomysł testowania gry przyniosą konkretne rezultaty , bo gra już zamówiona i tylko czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować