Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2011 o 10:05, darsz napisał:

W grze, w chwili premiery - nie, w "paczce" pewnie już tak. Cytata z Facebooka "Wszyscy
się zgadzamy z faktem, że ekrany miast muszą być poprawione, lecz nie będziemy mogli
tego zmienić przed premierą gry, jednak możemy was zapewnić, że zmienienie tego jest
na szczycie naszej listy rzeczy do zrobienia w planie wsparcia gry po jej wydaniu.
"
A ja mam nadzieję, że jak będzie taki widok, to będzie on opcjonalny.

Ja jestem za zmiana widoku miast, bo to co jest teraz to jakas prowizorka niegodna alfy, a co dopiero wersji udostepnianej publicznie. Wyczuwam powtórkę z poprzedniej gry jaka robilo Black Hole (Warhammer: Mark of Chaos), tam też sporo kontentu miało być dodane po premierze. Z tego co obiecano, z tych ważniejszych spraw, dodano tylko friendly fire, i to po dobrych kilku miesiacach po premierze. Dlatego te obietnice zmiany widoku miast w Heroes VI po premierze to raczej traktowałbym z przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali że zrobią , ale mam sprzeczne informacje . Jedne mówią że już się za to wzięli , a beta to tylko interfejs czasowy ,a teraz że po ukazaniu gry ma wyjść poprawka do tej gry zawierający poprawiony interfejs budowy miasta . Ja jestem skazany już tylko na czekanie i broń Boże pozbyciu się uprzedzeń . Czas wszystko przed nami odkryje , a to już tylko 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 16:42, Darkstar181 napisał:

O, to ta gra ma demo ? Trzeba sprawdzić, ale po becie dobrych wrażeń nie mam.
I niech coś zrobią z tym nieszczęsnym ekranem miast !


Ma, można ściągnąć gdzieś z serwera Ubi albo ze Steama. Dwie misje prologu + jakaś mapka skirmishowa (pewnie ta z bety, ale nie sprawdzałem). Wyłączone wszelkie funkcje sieciowe, więc nie działają dynasty traits za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety NIE ZMIENILI wizerunku miast:( jest recenzja na gry online i napisal ze obiecywali ale im sie nie udalo postaraja sie zrobic to w patchu

ale recenzent caly czas chwalil gre i dal ocene 8,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wspominali o patchu zmieniającym wygląd zamku-miasta . Ale nie wiadomo kiedy on wyjdzie . Prędzej grę skończę , choć piszą że 60 godz. na spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demo.
Kicha. Nadal sporo błędów, głównie crashe w czasie bitwy które były obecne w becie. Notorycznie pojawiają się w drugiej misji.
Jest to jedyna część z serii która mi się wiesza.
Skrimisha jeszcze nie sprawdzałem, wezmę się za niego dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 17:39, Darkstar181 napisał:

Sprawdziłem demo.
Kicha. Nadal sporo błędów, głównie crashe w czasie bitwy które były obecne w becie. Notorycznie
pojawiają się w drugiej misji.
Jest to jedyna część z serii która mi się wiesza.
Skrimisha jeszcze nie sprawdzałem, wezmę się za niego dzisiaj.


To demo wyszło jakoś na początku drugiej fazy bety, więc albo to ten sam kod albo niewiele poprawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 17:39, Darkstar181 napisał:

Sprawdziłem demo.


Nie ma się co demem kierować, bo ostateczna wersja jest o niebo lepsza, jeśli wierzyć recenzji na GOL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2011 o 17:39, Darkstar181 napisał:

Kicha. Nadal sporo błędów, głównie crashe w czasie bitwy które były obecne w becie. Notorycznie
pojawiają się w drugiej misji.


Sporo pograłem w demo (misje i skrimish) i zero crashy - wszystko działało dobrze.
Nawet mi się przyjemnie w to grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 20:15, Seishirou napisał:

Miałam kupować ale nie mogę przeżyć widoku miast.Dlatego nie kupię mam jeszcze Anno,
Settlersów i Cywilizacje i poprzednie części herosów.Trudno.

Mnie aż tak to nie przeszkadza - ale i tak też się wstrzymam z zakupem bo Forza 4 wychodzi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 20:15, Seishirou napisał:

Miałam kupować ale nie mogę przeżyć widoku miast.Dlatego nie kupię mam jeszcze Anno, Settlersów i Cywilizacje i poprzednie części herosów.Trudno.

Mają ponoć dodać widok miast w projektowanym patchu bo do premierowej edycji już się nie wyrobili, jeśli bez tego nie chcesz w ogóle gry ruszyć po prostu trzymaj rękę na pulsie i kup grę jak Ubi swoje obietnice spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy też mieliście problemy z demem "szóstki"? Tzn. z rozpakowanie pliku zip? Ściągałem już z kilku różnych miejsc (server ubi, fileplanet, i jeszcze jakiś jeden) i zawsze podczas rozpakowywania wyskakuje błąd w spakowanym pliku zip z instalką (dokładniej wywala się na pliku "data5.orc"

Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ostatecznie ma kosztować gra? Dotychczas spotykałem cenę 139,90 zł a tymczasem wczoraj dostałem ulotkę reklamową sklepów Carrefour w której jest oferta gry za 84,99 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 11:43, A-cis napisał:

Ile ostatecznie ma kosztować gra? Dotychczas spotykałem cenę 139,90 zł a tymczasem wczoraj
dostałem ulotkę reklamową sklepów Carrefour w której jest oferta gry za 84,99 zł!



Pewnie będzie tak samo jak z H5. Pewnie będzie :
1). EK.
2). Edycja normalna.
3). Edycja supermarketowa/empikowa,itd, do której będzie trzeba specjalnej wersji patcha, aby ta zadziałała. (Tańsza od normalnej wersji).

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kupiłem Heroes V w Empiku i było wszystko elegancko bez żadnych patchy. Aczkolwiek byłoby miło, jakbym w Carrefourze miał za 85 zeta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 12:39, Pablovy napisał:

Pamiętam, że kupiłem Heroes V w Empiku i było wszystko elegancko bez żadnych patchy.
Aczkolwiek byłoby miło, jakbym w Carrefourze miał za 85 zeta. ;)


Chodziło o to, że do H5 był patch wydawany przez UBI dla EK i edycji zwykłej. Aby grę dało się spatchować na edycji empikowej i z tego co pamiętam na CD CDP musiał "przerobić" patcha wydanego przez UBi, aby ten zadziałał właśnie na tych 2 edycjach - i tak było z wszystkimi patchami. Ubi wydawał patch - nabywcy zwykłych wersji i EK instalowali je i grali, a posiadacze empikowych i CD czekali aż CDP po jakimś czasie wyda dla nich patcha. Więc to, że były tańsze to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować