Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Ta niższa cena w Carrefourze to raczej "promocja" na dzień premiery, tak było z Wiedzminem 2, pierwszy dzien był tanszy, a potem był droższy.(Zreszta Wiedzmin 2 tez mial empikowa wersje i to polegalo na wiekszej ilosci dodatkow(fizycznych jak i dlc) i cenie, ale pudelko z gra było to same-brak problemow z patche jak przy H5)

Ale tak, istnieje kilka wersji H6 postawowa, EK i empikowa(zwana przez nich limitowana dodatkowo - Kraal
i laska Ashy)
Z H5 empikowym to było tak, ze gra w tej wersji miala v1.2 po instalacji. A inne wowczas były 1.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 18:25, szaryczlowiek napisał:

Czy gra bedzie wymagal stalego polaczenia z internetem?Bedzie na jakies platformie typu
steam?


Trzeba będzie zarejestrować się na uplay, żeby aktywować grę a potem można będzie grać off-line, ale nie będzie się miało wtedy dostępu do bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 18:31, Laczus napisał:

Trzeba będzie zarejestrować się na uplay, żeby aktywować grę a potem można będzie grać
off-line, ale nie będzie się miało wtedy dostępu do bonusów.


Aha,czyli jednorazowa rejestracja na kompie u kumpla czy w kafejce i moge u siebie smigac offline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2011 o 18:34, szaryczlowiek napisał:


Aha,czyli jednorazowa rejestracja na kompie u kumpla czy w kafejce i moge u siebie smigac
offline?


Dokładnie zakładasz konto na stronie Ubi i za pomocą tego konta aktywujesz grę a potem można już grać off-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 20:08, Dark_elves napisał:

Niby premiera jutro, a ja kupiłem dzisiaj w media markt za 119,90 zł z jakąś koszulką:)
Dla zainteresowanych wersja kolekcjonerska była za 169,90 zł

Ehhh, a ja czekam na przesyłkę z gram.pl :/. Pewnie będę miał jutro. Kolekcjonerka w media ma fajną cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 21:04, Dark_elves napisał:

Eh, wszystko fajnie ale gry nie mogę uruchomić. Przechodzę całą rejestrację, wpisuję
wszystkie wymagane kody włączam grę i kończy się na czarnym ekranie:(

Może dlatego, że premiera dopiero jutro!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 21:16, darsz napisał:

> Eh, wszystko fajnie ale gry nie mogę uruchomić. Przechodzę całą rejestrację, wpisuję

> wszystkie wymagane kody włączam grę i kończy się na czarnym ekranie:(
Może dlatego, że premiera dopiero jutro!?

Na bank:) Pójdę jutro kupię drugą xd. Specjalnie wcześniej pobrałem demo, żeby
upewnić się czy mobilne karty graficzne są obsługiwane, działało spoko więc się nie zastanawiałem.
Nie wiem co jest tego powodem, jutro pewnie więcej osób zagra i mam nadzieję, że problem się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 19:02, Laczus napisał:

Dokładnie zakładasz konto na stronie Ubi i za pomocą tego konta aktywujesz grę a potem
można już grać off-line


Hmm,dziwi mnie troche na jakiej zasadzie to dziala,teoretycznie gdy odblokuje ten kod to podczas instalacji gra powinna przejsc jakis proces weryfikacji czy kod zostal odblokowany ale przeciez nie przejdzie bo nie bede polaczony z internetem.Jestes w 100% pewien ze to zadziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 09:22, scott napisał:

Ja mam demo ze Stem ... działa b.dobrze.


No jasne :) Ostatnio grałem w DoW2, a też przecież wymaga steama - że też nie pokumałem... po prostu reklama mi się nie rzuciła w oczy a news na gramie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2011 o 23:07, szaryczlowiek napisał:


Hmm,dziwi mnie troche na jakiej zasadzie to dziala,teoretycznie gdy odblokuje ten kod
to podczas instalacji gra powinna przejsc jakis proces weryfikacji czy kod zostal odblokowany
ale przeciez nie przejdzie bo nie bede polaczony z internetem.Jestes w 100% pewien ze
to zadziala?


Tu masz posta z forum ubi jak aktywować Herosa 6
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5861060878/m/2111018849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Otóż zamówiłem pre-ordera z odbiorem w salonie sferis czy jakoś tak, dzwoniłem do nich i powiedzieli że jak gra będzie gotowa do odbioru to powiadomią mnie smsem, ale nie pamiętam czy podawałem nr telefonu przy składaniu zamówienia, bo było to cztery miesiące temu. Odwiedzał ktoś już dzisiaj punkty odbioru albo dostał smsa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem - zamówiłem EK, dostałem dwa klucze. Po zainstalowaniu gra za cholerę nie przyjmowała tego, który wydawało mi się jest właściwy, więc wpisałem "ten drugi", tj ten od bonusów. Gra - o dziwo - ten kod przyjęła, załączyła się. Ale jest problem - nie może mi się połączyć z usługą conflux, komunikat twierdzi, że wpisany klucz nie udostępnia tej możliwości. Wyczytałem gdzieś, że część serwerów conflux dopiero startuje. W związku z tym - moje pytanie: czy jakoś zmienić ten klucz (choć dziwne, że ten od bonusów zadziałał przy rejestracji gry...), czy czekać na wystartowanie usługi, czy pisać do Ubi, czy może ktoś taki sam problem miał i rozwiązał?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować